Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Kādas firmas, bērnu ratiņus jūs litojat? Lūdzu arī atsauksmes.

Bērnu ratiem ir, milzīga izvēle, varbūt varat padalīties kā jus tikat pie saviem :īstajiem: ratiem?

Ievietots 3. apr 2010 18:25

Ieraksti komentāru
Secība:

Monēta.

Nu mes lietojam X-Lander...Loti labi rati ziema bija loti erti un viegli izbraukt! Un vasaras sezona loti labi bija braukt ari pa juras smiltim un prieksejie riteni rotejosi erti pa veikalu parvietoties!Man loti patikas...man bija tadi kur aizmugurejie riteni bija platie un prieksa bija sauraki! man patikas loti un manai masai ari tadi rati bija!!!1
Pievienots  3. apr 2010 18:44

Atbildēt komentāram

tamaka

Pievienots 11. jūl 2017 07:29

Anonīms

Poļu Marsel, jau 1 gadu un 10 mēnešus, esmu ļoti apmierināta, lauki - ceļi un bezceļi - visu izbaruc, un vēl tagad meitucis var gulēt horizontāli.
Pievienots  3. apr 2010 18:51

Atbildēt komentāram

saule21

Mums ir Nurse Dakar rati,ļoti viegli un ērti!Un arī tādu nav daudziem!
Pievienots  3. apr 2010 19:34

Atbildēt komentāram

Anonīms

mums ar X-lander kā jau te rakstīja viena māmiņa.Esmu ļoooti apmierināt.Pat ļoooti!!! Un cena ar saprātīga
Pievienots  3. apr 2010 19:54

Atbildēt komentāram

~MAGIC~

Varbūt ir kāda māmiņa, kurai bija rati 3in 1....kūlbiņa+ sporta+autosēdeklīts (0-3mēnešiem)
Pievienots  3. apr 2010 20:00

Atbildēt komentāram

Pele, Peka, Podziņa "

Mums ir šis trio no ABC design.
Pievienots  9. apr 2010 16:01

Laumiņa, princesīte

Mums arī ir 3 vienā rati, Tako Shaft. Esmu ļoti apmierināta, vienīgais mīnus viņi ir pasmagi, bet tākā man nekur viņi nav jācilā īpaši, tad tas manā skatījumā nav mīnuss. Rati ir ļoti stabili, labi nopakoti, nepūšs nekur vējš, ātri pārveidojami par sēžamiem ratiem, liela kulba, 4 pumpējami lieli riteņi, kopumā esmu ļoti apmierināta ar šiem ratiem.
Pievienots  9. apr 2010 17:45

dear

Graco Deluxe Travel System. Gan ieliekamais autosedeklitis, gan mugurina nolaizama horizontali. Aploksnite un lietuspleve ari ir.
Pievienots  3. apr 2010 20:00

Atbildēt komentāram

dear

Skaties perkot- svaru, lielumu, un to cik atri un viegli var salocit, lai parvadatu vai pa kapnem nestu.

Riteni nav 1 vieta. Kaut 10 var but. Priekshejie riteni manevrejami, bet es vinus nofikseju no pirmas dienas, jo pilnigais idiotisms.
Pievienots  4. apr 2010 08:39

chuchundra

Jane piedāvā 3 vienā: kulbiņa, sēžamie un autosēdeklītis. Jauni maksā dārgi, bet mēs nopirkām lietotus, ļoti ērti, parocīgi. Gribētos sēžamos drusku vieglākus, bet kombinētiem ratiem laikam jāsamierinās ar to, ka nedaudz ir tā masa (pretēji tam, ka atsevišķus sēžamos var nopirkst ļoti vieglus un parocīgus).
Pievienots  3. apr 2010 20:26

Atbildēt komentāram

chuchundra

p.s. Riteņi ir 3, tāpēc rati ir ļoti viegli manevrējami - tas ir baigais pluss
Pievienots  3. apr 2010 20:29

Monēta.

Nu es esmu stumusi tris ritenus ziema ir loti gruti ar viniem tikt piemeram un trotuara vai tas pats ari sabiedriskaja jo vini nav stabili!Neiesaku jums tos ratus!
Pievienots  4. apr 2010 08:28

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mums ir X-lander trīsriteņu, ļoti labi rati. Un negribu piekrist ka ziemā grūti ar viņiem braukt-tieši otrādi, un pilsētas trotuāri arī netraucē.
Pievienots  4. apr 2010 09:15

citscits

mums ir x- lander, ar trīs ratiem ir tā ka kādā brīdī rati var zaudēt līdzsvaru ja piemēram atstāts bērns pagulēt ārā un ir liekās kas jau intensīvi kustās, vienai paziņai tā gadijās, labāk 4 lieli riteņi, no sākuma mums bija chicco- nepatika.
Pievienots  4. apr 2010 09:13

Atbildēt komentāram

loly

Mums bija Roan rati... Biju ļoti apmierināta, liela kulba, mazais ilgi tajā gulēja (līdz 8 mēn., varētu vēl ilgāk, bet iemācoties sēdēt, nebija noliekas gulēt ), arī sporta variants bija labs... viegli, ja jānes, un arī mašīnā var ielikt... arī riteņi, lieli, visur var izbraukt...
Pievienots  4. apr 2010 11:50

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE