Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Dziednieki

Sveikas māmiņas un tēti! Mani interesē vai kādam nav pieredze ar dziedniekiem?! Esmu dzirdejusi, ka viņu mistiskais spēks palīdz bērniem izveseļoties. Ko jūs par to domājat?! Ir kāds sastapies? Gaidīšu jūsu pieredzi un viedokli!!!

Ievietots 2. apr 2010 12:22

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Anonīms

Vienīgais, kam es tā patiesi ticu, ir netradicionālā medicīna - tā ir palīdzējusi tikt uz strīpas gan man, gan meitai - svarīgākais ir noticēt, ka tā darbojas un lūgt Dieviņam palīdzību.
Pievienots  2. apr 2010 15:17

Atbildēt komentāram

es maziņa

Nevajag dziednieku!!Sekas spēj būt ļoti smagas!
Pievienots  2. apr 2010 16:21

Atbildēt komentāram

Anonīms

kapec tu ta doma?
Pievienots  2. apr 2010 20:12

Angry Bitch

Tāpēc, ka tajā laikā, kamēr slimā vieta tiek ierīvēta ar melnā gaiļa asinīm un vardes ādas pelniem - slimība progresē un laiks ārstēšani var būt nokavēts.

Taču ja tradicionālā medicīna slimniekam ir pārvilkusi krustu, dziednieks var palīdzēt. Vai tāpat kā aprakstītajā gadījumā - papildus tradicionālai ārstēšanai vēl darbojas dziednieks, tad ir OK.

Zinu vienu gadījumu, kad ieslodzītais cietumā gandrīz jau bija miris no tuberkulozes. Viņa māte pie dziednieces apvārdoja cururu vai sāli, vairs neatceros. Un tas džeks atveseļojās, kaut gan cietumā ārstēšana bija tīri simboliska. 

Cita lieta, ka uz vienu dziednieku ir vismaz 9 šarlatāni. 
Pievienots  3. apr 2010 05:59

yolow diamond

Es zinu Annu Auziņu tālr.:26556414 

Domāju, ka viņa var palīdzēt.
Pievienots  3. apr 2010 06:23

Atbildēt komentāram

sauke

Citāti no "Taurkalnes Daces memuāriem":

Bieži esmu dzirdējusi teoriju, ka esot “labie” un “sliktie” dziednieki. “Labie” esot tie, kuri ārstē ar lūgšanām un par dziedināšanu neņem naudu.

Liepājas Sv. Annas luterāņu draudzes mācītājs Iesalnieks stāsta par kādu dziednieku, kurš uzskatījis sevi par gaišo dziednieku, jo par savu darbošanos neņēma naudu. Divus gadus viņš smagi mocījās nāves mokās. Izdrupa viņa kauli. Lielās mokās viņš beidzot izsauca katoļu priesteri un izsūdzēja grēkus. Viņš bija sapratis, ka nav bijis īstajā garā un kaut kādi spēki viņu esot ekspluatējuši. Reiz, kad mācītājs Iesalnieks viņu apciemojis, pie viņa esot ienācis kāds cilvēks un jautājis: “Dakter, tu arī uz gultas?” Šis cilvēks kādreiz esot meklējis palīdzību pie šī dziednieka, bet pēc tam sākušās sērijveida nelaimes – tā slimība pazuda, bet sākās citas. Šis ir dziedināšanas variants, kurā slimajam orgānam tiek pievadīta enerģija no veselā – cilvēks izdziedināts no kuņģa čūlas, saslimst ar sirdskaiti. Un var vēl priecāties, ka viņa organisms šādu “dziedināšanu” ir izturējis

Trešais dziedināšanas variants ir jau pieminētā “enerģijas smelšana no kosmosa”. Lai tiktu klāt šiem kanāliem, praktiski pietiek tikai ar ļaunajam garam pietiekoši skaidri darītu zināmu savu vēlēšanos. Okultistu grupās šī infekcija” ļoti ātri izplatās no viena pie otra.

Pēc tam, kad biju atstājusi okulto vidi, pārliecinājos, ka gandrīz visi mani bijušie “cīņu biedri”, ar kuriem kopā astoņdesmito gadu sākumā pievērsāmies šīm lietām, ir sadalījušies divās daļās – tie, kuri ir kļuvuši pārliecināti kristieši un tie, kuri ir strauji zaudējuši gandrīz visas morālās vērtības. Mans skolotājs, kuru atcerējos kā mīlošu vīru un labu tēvu, pameta savu ģimeni likteņa varā un aizklīda pasaulē. Kāds cits bija ap sevi savācis veselu jaunu meiteņu harēmu. Daži, kas maģiju sākumā bija izmantojuši tikai dziedināšanas nolūkā, bija sākuši praktizēt mērķtiecīgu savu spēju izmantošanu varas iegūšanai pār citiem cilvēkiem. Kāda burve žurnālā “Sieviete” stāsta: “Pēdējā laikā samērā bieži kodēju drošībai (..), tas nozīmē arī to, ka kodēju par labu cilvēkiem, kuri pārkāpuši likumu… Rezultāts izskatās aptuveni tā: vainīgais sēž parkā uz soliņa, bet policija viņu nepamana.” Intervijā jautā, vai šo burvi nemoka sirdsapziņa. Atbilde: “Godīgi sakot, mani tas it nemaz neuztrauc.” Tālāk viņa apstiprina jau sen zināmo – melnā un baltā maģija īstenībā ir viens un tas pats.

Slavenās bulgāru burves Vangas biogrāfijā lasām, ka pēc nokļūšanas viesuļvētrā smagi cietušo meiteni vadāja pie visādiem burvjiem, magiem un vārdotājiem. Tā, ka “spējas “ viņai radās visdrīzāk nevis viesuļvētras dēļ, kā domā viņa pati, bet kontaktā ar okulto vidi. Citiem varbūt kā joks likās kāda kāršu likšanas reize, garu saukšana vai kas tamlīdzīgs. Bet tie nav joki. Tā ir bēdīga realitāte. Jebkura saskarsme ar okultismu bloķē cilvēka garīgo dzīvi, tā faktiski ir nonākšana citā ticībā. Tā atver durvis ļauno garu ietekmei, kuri kontrolē cilvēka domas, garīgo dzīvi un pat ķermeni.
Pievienots  3. apr 2010 08:12

Atbildēt komentāram

es maziņa

Tāpēc ka dziednieki sadarbojas ar ļauno!Reiz dzirdēju kaut vienas labas grāmatas lasījumu par šo tēmu.
Pievienots  3. apr 2010 11:53

Atbildēt komentāram

dear

Kapec Tu jauta?

Man bernam bija vedergraizites( zidainitis), prasiju viram palidzibu( dziednieks). Paris minushu arsteshana un berns jutas labi bez nekadam zalem. Zales esmu devusi tikai gadijumos, kad virs darba.

Pati ludzu arstet muguru.

Nesaprotu, kapec jajauta. Vai nu dari to, vai nu nedari.

Ists dziednieks ir no Dieva ( tiek aizlugts par katru slimnieku un svecite aizdegta baznica). Nauda neliek prasita- ne mazliet, ne par iri. Var atstat kadu ziedojumu tikai.

Parejie ir raganas un citi moshki.
Pievienots  3. apr 2010 12:55

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ar dziedniekiem, cilvēkiem un citiem tēliem ir tāpat kā ar bitēm. Ir balti un melni cilvēki, ir gaiša un tumša iekšējā pasaule. Tāpat, ir diena un nakts, bet viss atkarīgs no cilvēka paša, vai tu tici, vai netici tam. Svarīgi ieklausīties sevī, svarīgi sajust to, dakteris, dziednieks, ekstrasens, psihologs vai varēs Jums līdzēt. Mēs cilvēki spējam paši sev palīdzēt, mēs spējam būt paši sev dziednieki, tikai jautājums, vai mēs ticamt sev, un ticam augstākam spēkam pār mums? Vienu varu Jums droši teikt, ka bez daktera sadarbības ar dziednieku īsti labu rezultātu var nepanākt. Dakteris teiks vienu par slimību pēc skolās mācītām teorijām un medicīnisko aparātu rādītājiem, bet dziednieks dos informāciju no savām izjūtām, domām un zināšanām. Jums atliks tikai izprast, kurš var līdzēt, kurš būs tas, kas noturēs Jūsos ticību uz Jums vēlamo rezultātu.

P.S. Par dziedināšanu lasiet Jaunajā darībā Mateja evanģēlija 10 nodaļā.
Pievienots  3. apr 2010 13:24

Atbildēt komentāram

dear

Loti pareizi vardi. Paldies!
Pievienots  3. apr 2010 15:01

Laumiņa

Pievienots  3. apr 2010 16:56

Atbildēt komentāram

Laumiņa

Jā īsts dziednieks,var un arī parasti grib palīdzēt.Bet paši ar var palīdzēt savam bērniņam ,sev un citiem ar mīlestības enerģiju ar ticību un rīcību.Šobrīd ir pieejamas ļoti labas grāmatas veikalos,lai sevi apgaismotu,kas un kā ir,bet tam ir vajadzīgs laiks un vēlēšanās.Ātrākais veids būtu dziednieks,dziednieks palīdz Tev pašam sakārtot sEvi,savas domas,enerģiju,jo labi pārzin visus mehānismus,psiholoģiju utt.Dziednieks ir kā ceļa rādītājs,norāda uz kļUdām ,ko pats neredzi,kas būtu jālabo.Ir spēcīgi dziednieki,kas strādā ar mīlestības enerģiju ar biostrāvām dziedina,mēs ik viens vairāk vai mazāk varaētu būt dziednieks,ja vien pārzinātu visus mehānismus,tas ir ilgs darbs ar sevis izzināšanu,izglītošanu attīstīšanu,ir cilvēki,kas jau piedzimst ar šadām spējām,ir kas iegūst spējas pēc klīniskās nāves vai elektrotraumām,kā nu kuram.Lai ārstētu slimību vajag izmainīt domāšanu un apstākļus,jo slimības mēs paši sev radam ar nepareizu rīcību ,domām,slimība ir kā sekas mūsu darībām un domām.Ir ļoti labas grāmatas ,ko sarakstījis Siņeļņikovs,kur arī var izlasīt par šo,par domu spēku,par vārda spēku,par slimībām un veselību.vēl iespēja ir psihologs un meditācija.
Pievienots  3. apr 2010 17:09

Atbildēt komentāram

Laumiņa

Mistiskais spēks ir ticība,cerība,mīlestība!!! Mīlestība!
Pievienots  3. apr 2010 17:10

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE