Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Iesnas

Milas maaminas,
manai meitinai (7 meneshi) ir lielas iesnas, ar kuram netiekam gala, esam izmeginajushas visadas metodes, bet ipashi nepalidz. Vai ir kadai kads padoms?
Paldies

Ievietots 31. mar 2010 10:26

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

lulu

JAIET PIE ARSTA.MUMS ARI BIJA TAS PATS UN GRUTI BIJA TIKT VALA.PALIDZEJA TIKAI ANTIBIOTIKAS.
Pievienots 31. mar 2010 10:28

Atbildēt komentāram

lulu

JAIET PIE ARSTA.MUMS ARI BIJA TAS PATS UN GRUTI BIJA TIKT VALA.PALIDZEJA TIKAI ANTIBIOTIKAS.
Pievienots 31. mar 2010 10:28

Atbildēt komentāram

kroksis

Cik ilgi? Parastas iesnas ilgst 7-11dienas.  Ja ilgāk, tad gan ir problēma.
Pievienots 31. mar 2010 10:40

Atbildēt komentāram

menesnica

es parasti censos iztikt bez zalem 1.ja tev ir vel savs piens to var pilinat deguntina2.sarive burkanu un sulu iepilina deguntina3.ja ir istabas puke "gimenes arsts"tas sulu iepilinat deguna loti efektivi. 4.aptieka ir noperkams juras udens ari labs iesnam. lai veicas
Pievienots 31. mar 2010 11:00

Atbildēt komentāram

Monēta.

Nu mates pienu neiesaku gan pilinat! ja esat skatijusaa Dzive ir Skaista tad katrina Purina (Vina tak ir toposa vecmate vina  zin ko saka!) runaja un teica ka tas nav veseligi un nevaidzetu to darit!
Pievienots  7. apr 2010 06:28

Kristīne 32

Iesaku aiziet pie ausu - deguna aarsta(LORS), jo tas ir visefektiivaakaagais variants - vinhsh/-a varees pateikt kas un kaa. Ja esat no Riigas, varu ieteikt vienu aarstu pie kura gaaju pati, tikmeer dziivoju Lv jau no mazotnes.

Nezinu vai te driikst taa publiceet uzvaardus, uzrakstiet man privaatu veestuli, ja veelaties uzzinaat ko siikaak...
Pievienots 31. mar 2010 11:10

Atbildēt komentāram

Angry Bitch

Manai meitai (8mēn.) ārste ieteica Delufen pilienus. Un ar terpentīna ziedi smērēt pēdas. 

Lai iedabūtu tos pilienus nāsīs, ar divu pieaugušu cilvēku spēku dažreiz bija par maz

Nu jau iesnas pārgājušas. 
Pievienots 31. mar 2010 11:30

Atbildēt komentāram

lulu

ja runa par to ka negrib lietot zales,tad var izdarit sadi.ja esi mamma kas baro ar pienu,tad panem pipetite un iepilini savu pienu deguntina,tas ir sens un driss panemiens gan acu puznosanai gan iensam gan ausu slimibam
Pievienots 31. mar 2010 20:30

Atbildēt komentāram

lulu

ja runa par to ka negrib lietot zales,tad var izdarit sadi.ja esi mamma kas baro ar pienu,tad panem pipetite un iepilini savu pienu deguntina,tas ir sens un driss panemiens gan acu puznosanai gan iensam gan ausu slimibam
Pievienots 31. mar 2010 20:30

Atbildēt komentāram

iiiiii

par to savu pienu mums arsts teica,ka nav tolka vinu pilinat, jo dziedejos vins ir tikai pirmo men. pec berna dzimsanas. Galvenais, tagad skatities, lai nepariet klepu, jo ja ir lielas iesnas klepus atri atsteizas-diemzel. Mes ar pavisam nesen izslimojam, es skaloju mazam ar juras udeni un pilinaju delefenu-homeopatisks-bet tas ipasi nelizeja tad arste izrakstija zales koaptieka gatavo uz vietas, beigu beigas kad iesnas gaja uz beigam izrakstija dargas zales, tacu palizdeja. Bet mums vel plus klepus bija. Viss labak jau atradities arstam, lai izklausas mazo ari pasai ar drosak bus, un tad jau vins ieteiks ko lietot. bet ar to juras udeni drosi var skalot lai veicas
Pievienots  1. apr 2010 07:13

Atbildēt komentāram

lulu

sudiga daktere kas ta saka
Pievienots  2. apr 2010 12:48

lulu

sudiga daktere kas ta saka
Pievienots  2. apr 2010 12:48

iiiiii

arsts- virietis!
Pievienots  6. apr 2010 19:01

Anonīms

man meitai bija 5 meenessus peec kartas iesnas.pirms pargaja nedeellu devu protargola pilienus un nesuucu punkus aaraa. tas patiessaam paliidz
Pievienots  3. apr 2010 14:47

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE