Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

kada?

Ko Jus miljas meitenes sakat?-es gribu nokrasot matus,bet nezinu kadas firmas matu krasu ,lai perku,jo lidz shim esmu tikai frizetava krasojusi.
Ko jus ieteiktu?

Ievietots 25. mar 2010 07:32

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Laima

Es pērku Palletes matu krāsas.vislaik krāsoju zili melno matu krātu.nav iebildumu,mati forši spīdīgi,gludi. labi nokrāsojās.
Pievienots 25. mar 2010 07:35

Atbildēt komentāram

panducis

Esmu toposais frizieris,bet pec pasas pieredzes varu ieteikt Londa-krasas loti lidzinas dabiskajiem toniem.Laigan viss atkarigs kads matu tonis velams-kad perk ieteicams pirkt pec iespejas lidzigaku esosajam tonim,lai nesanak ta ka bus pa tumsu.Ja ir tumsi mati,tad atkal varu ieteikt pakapeniski pabalinat skipsnas-ta mazak mati bojasies un pats vari regulet kad mati ir pietiekami gaisi(Skipsnas gan labak pie friziera)!
Pievienots 25. mar 2010 07:44

Atbildēt komentāram

panducis

Esmu toposais frizieris,bet pec pasas pieredzes varu ieteikt Londa-krasas loti lidzinas dabiskajiem toniem.Laigan viss atkarigs kads matu tonis velams-kad perk ieteicams pirkt pec iespejas lidzigaku esosajam tonim,lai nesanak ta ka bus pa tumsu.Ja ir tumsi mati,tad atkal varu ieteikt pakapeniski pabalinat skipsnas-ta mazak mati bojasies un pats vari regulet kad mati ir pietiekami gaisi(Skipsnas gan labak pie friziera)!
Pievienots 25. mar 2010 07:44

Atbildēt komentāram

Samii

Vita, es domaaju, ka Tev pashai jaariskee un jaapaarbauda kraasas uz saviem matiem. Kas der vienam - neder citiem!

Man draudzenes kraaso ar Londu un ir apmierinaatas, bet prieksh manis taa kraasa ir shausmas..
Pievienots 25. mar 2010 10:00

Atbildēt komentāram

vita

es gribu sev tadus ka smilshu krasa matus
Pievienots 25. mar 2010 11:03

Atbildēt komentāram

panducis

radiniece kadu laiku atpakal krasoja savus matus lidzigi smilsu krasai.Lietoja Garnier matu krasu-so matu krasu perkot vnm janem gaisakus neka uz pacinas!  Vienigais minus ir tas ka vinas boja matus daudz vairak.Tad obligati jalieto stiprinosu masku!
Pievienots 25. mar 2010 13:28

panducis

radiniece kadu laiku atpakal krasoja savus matus lidzigi smilsu krasai.Lietoja Garnier matu krasu-so matu krasu perkot vnm janem gaisakus neka uz pacinas!  Vienigais minus ir tas ka vinas boja matus daudz vairak.Tad obligati jalieto stiprinosu masku!
Pievienots 25. mar 2010 13:28

vita

paldies!
Pievienots 25. mar 2010 18:31

dzindzin

Es ar palete nokrasoju un gribu gaishaakus bik,bet nujau vairs nekaa,balinat ar negribas,tape saknes atkraasoju ar vienu krievu produkcijas kraasu,nav ne minjas kaa vinja saucas,jo tos keburus es neprotu lasit.

Jebkuraa gadiijumaa,labaak vienmeer ir patureet rezerves variantu,ja nu krasa nepatiks,tad taa izmazgasies menesha laikaa,pectam ja tiesham zini ka esi apmierinaata ar toni ko dod pirktaa krasa vari krasot ko stipraaku.
Pievienots 25. mar 2010 11:06

Atbildēt komentāram

dzindzin

Es ar palete nokrasoju un gribu gaishaakus bik,bet nujau vairs nekaa,balinat ar negribas,tape saknes atkraasoju ar vienu krievu produkcijas kraasu,nav ne minjas kaa vinja saucas,jo tos keburus es neprotu lasit.

Jebkuraa gadiijumaa,labaak vienmeer ir patureet rezerves variantu,ja nu krasa nepatiks,tad taa izmazgasies menesha laikaa,pectam ja tiesham zini ka esi apmierinaata ar toni ko dod pirktaa krasa vari krasot ko stipraaku.
Pievienots 25. mar 2010 11:06

Atbildēt komentāram

šeilaaa

Labāk aizej pie friziera! Vismaz nesabojāsi matus. Mājās krāsosi nemaz lētāk un labāk nebūs
Pievienots 25. mar 2010 11:54

Atbildēt komentāram

vita

vot tieshi paskaidu izsnak man majs letak tapec jautaju meitenem.
Pievienots 25. mar 2010 12:32

šeilaaa

Nu tad iesaku tās bez amonjaka.Vienīgi ilgi neturēsies, bet mati izskatīsies dzīvīgāki
Pievienots 25. mar 2010 13:38

dear

Loreal Recital- un,ja blondiem, tad vispar perfekti. Savai mammai krasoju.

Pati lietoju Garnier brunos un melnos tonus. Tur labs balzams.
Pievienots 25. mar 2010 13:10

Atbildēt komentāram

Anonīms

Skatos- nokrasoji matus. Skaists tonis! Kadu krasu izvelejies?
Pievienots  8. apr 2010 21:57

Atbildēt komentāram

vita

ganjer tur iskatas tikai smuki patiesiiba vnk pretiigi bet tagad jau cita krasa biju frizetavaa
Pievienots 10. apr 2010 11:58

Anonīms

Es laikam kadas reizes 100 krasoju, kamer isto toni atradu.
Es jau  teicu, ka gaishajiem toniem labak ir Loreal Recital...
Bus ok.
Pievienots 10. apr 2010 16:37

vita

es laikam ar bess krasoju
Pievienots 12. apr 2010 16:39
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE