Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Virtuves stūrītis

Biezeņi bebukiem...

Te forumā bieži parādās tādas tēmas, kā... "Kādus biezeņos dot zīdainim" u.tml. tēmas... Tad nu es izstāstīšu, kā es daru...
Sākumā arī pati domāju, ko vārīt ar ko kopā vārtī utt... Tad es tagad daru tā... Kad man jāiet uz veikalu pirkt piena maisijumu bebam... es kādu brīdi pakavējos arī pie biezenīšu plaukta un paskatos burciņas, kas ir domātas mana vecuma bebukiem... 4-6mēn... Un tad arī attiecīgos produktus nopērku un mājās savāru mazajam... Piemēram, veiaklā bija burciņa ar "mango" biezenīti... pašai prātā neienāktu, ka varu ko tādu jau dot bebukam, bet ja veikalā ir tāds biezenis no 4.mēn. vecuma paredzēts, tātad var... Protams pagaidām vēl visi augļi un dārzeņi tiek vārīti... svaigā veidā vēl neko neēdam, tikai banānu šad un tad...
Droši vien neesmu vienīgā kas tā dara, bet nu ja kādai māmiņai trūkst ideju, ko mazulim uztaisīt, tad šādā veidā var smelties milzum daudz ideju ko un kā taisīt ēst...

Ievietots 20. mar 2010 09:21

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Laima

es daru tieši tāpat,bet saldos biezeņus gan pērku veikalā.dārzeņus gan vāru,un taisu pati.
Pievienots 20. mar 2010 10:00

Atbildēt komentāram

''''''

Es arī augļu biezeņus vāru pati... šodien, piemēram, izvāriju 2 ābolus+1,5 banāni+kādas 2 saujas auzu pārslas... visu savāru un sablendēju, un burciņā iekšā... pietiek nedēļai apmēram...
Pievienots 20. mar 2010 10:16

Atbildēt komentāram

Anonīms

Jā!  Patiesībā lieliska doma!  Man pat ,manai meitiņai nav ienākusi doma prātā, 11mēnešos dot mango biezeni,bet domāju,ka nu jau gan varētu pamēģināt, tā prātīgi protams!  Un tagad arī aiziešu uz veikalu un paskatīšos kas tajās burciņās ir!
Pievienots 21. mar 2010 21:56

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es iesaku paskatiities sekojoshus saitus tie ir anglu razoti biezeni, bet vini ir superiigi: organix, baby plum organic un ellas kitchen organic!
Pievienots  3. apr 2010 11:03

Atbildēt komentāram

Anonīms

eeee, paldies. tiešām laba doma - apskatīt, kas tais burciņās. citādi man te jau sen katliņā nekas radošs nav, tika vien kā kartupelis, variējot ar burkānu, puķkāpostu, ķirbi un brokoli
Pievienots 22. apr 2010 21:22

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE