Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

attiecības pēc dzemdībām

Pastāstiet, kā Jums mainījās attiecības ar vīru, bērna tēvu pēc piedzimšanas.
Ar draugu bērniņu gribējām, vienkārši sākām neizsargāties un brīnums jau klāt Un tagad ir traki. Kopā priecājamies par mazo. bet pēkšni man viņs tā nokaitina ar savu slinkumu. Viņš negrib iet ārā ar mazo, nevienu nakti nav piecēlies, lai man palīdzetu (pat tad, kad man bija iekaisušas šuves pēc dzemdībām un sāpēja pat pakustēties) Ēst pati taisu, nevienas brokastis neesmu sagaidījusi Ārā iešana vispār ir murgs. Kad pasaku ej ārā - viņš pirmkārt padomā par sevi-auksts, slapjš ārā, vējš, nogurums un nesaprot, ka mazulim vajag svaigu gaisu.
Labums ir tikai tāds, ka varu iet, kur gribu- treniņi, solārijs utt, es vienkārsī pabaroju, iedodu rokās un eju. Viņš pukst protams. liekas, ka viņšgrib tikai priecāties par bērnu, kad viss ir izdarīts..
Visvairāk man šajā situācijā ir žēl bērnu, kurš no tēva saņem tik maz uzmanības un rūpju..
Es neesmu no tām, kas raud un visu pacieš, sūdzas draudzenēm. Bet es ļoti aizsvilstos un rupji kliedzu. Uz viņa nedarīšanu viņš atbild, ka negrib darīt, jo neesot vēlēšanās, kad vislaik kāds kliedz un ir rupjš. Bet kā lai piespiežu viņu kaut ko darīt, ja 5 reizes mierīgi pasaku, bet mani nesadzird???
Attiecības tagad ir ļoti saspīlētas. Piemēram vienu dienu ir super, kopā smejamies, citu vienkārši ienīstu viņu un nerunāju.
VIenīgais, kas ir kārtībā, ir sekss, tas ir pat labāks kā pirms dzemdībam..
saprotu, ka man ir t.s pēcdzemdību depresija, bet es cenšos būt mīļa, tikai visam ir savas robežas.
Iesakiet, ko darīt!

Ievietots 19. mar 2010 20:16

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

dear

Bus ok. Nav Tev nemaz tik slikti. Turies!
Pievienots 19. mar 2010 20:23

Atbildēt komentāram

Murkšķe

nu jā, ja salīdzina ar citām... Personīgi pazīstu 2 meitenes, kuras vīri krāpa grūtniecības laikā. . TIK slikti man nav. Bet ar skaudību klausos meitenēs, kurām vīri ir sajūsmā, ņemās ar bēbi un priecājas, ka var būt tēti

AA, mūsu tētis pie tam vēl nestrādā šobrīd..

Bet nu katram laikam savs labums Vienkārsi negribas, ka mana pacietība plīst un kļūstam par vecākiem šķirteņiem.
Pievienots 19. mar 2010 20:38

dear

Man visu gadu bija tada sajuta.

Tagad berns jau skraida, pati pieprasa teva uzmanibu.

Un, man tagad vieglak ap sirdi palicis. Akmens, kursh spieda ir nost...  Izeju lauka pavasari un vel vieglak paliek...
Pievienots 19. mar 2010 20:43

Atbildēt komentāram

Miss Ledija!

Manuprat loti lielais vairums ir tads...diemzel.Kamer bernins mierigs,pabarots un tirs - viss kartiba,var pacubinaties un ta.Tiklidz jauznemas kadas rupes,ta tiek atrasts simt un viens attaisnojums,lai nedariitu.
Mums gan salidzinosi nebija tik traki,ja vajadzeja kaut ko palidzet,vienmer bija klat,pat piesmucetos pamperus mainija(ko retums bez ristisanas var izdarit),vakaros ja vederins sasapejas ari pazuzoja klepi,bet jaa pa nakti gan ne reizi necelas.Lai gan mes vinu pasas zeelojaam,jo tetis mums stradaja,lai varam dzivot bez raizu.Ka ari mums ar meitinu paveicas,loti mierigs bernins,cauru nakti gul jau no 2men.vecuma.Sad tad paciksteja vakaros,kad vederins sastreikojas.
Bet par siem slinkajiem tetiem loti daudz no draudzenem esmu dzirdejusi.
Pievienots 14. mai 2010 18:54

Atbildēt komentāram

Teso

Tas, ka Tu esi prasiiga pret beerna teevu veel nenoziimee, ka Tev ir peecdzemdiibu depresija. Peecdzemdiibu depresija visbiezjaak ir ievilkusies un pasliktinajies "baby blues" (kas ir 90% maaminju 4-5 dienas peec dzemdiibaam un ir veicinaats kraso hormonu samazinaashanaas deelj organismaa) un tam nav saistiiba ar muusu veelmi, ka mums paliidz ikdienas ruupees par mazo utt., bet gan ar to, ka nejuutamies adekvaatas maaminjas lomai un tamliidziigi. Nu, to es Tev taa rakstu, lai Tu nepareizi nedomaa, ka esi depresiiva, jo depresija nav nekas skaists. Tu esi normaala, bik sagurusi maaminja, kurai vajadziiga paliidziiba!
Jaasaka, ka man viirs ljoti visaa paliidzeeja gan pirms gruutnieciibas, gan taas laikaa un veel vairaak tagad. Vinjsh tieshi biistoties, ka vareetu iekrist depresijaa, visaadi centaas man izliidzeet ikdienas darbinjos (un tas nekas, ka uz darbu arii gaaja), lai gan neprasiiju peec paliidziibas. Taa vinjsh gludina mazaas dreebes (savas un manas vienkaarshaakaas lietas arii), izskrien ar putekljuusuuceeju cauri dziivoklim, gatavo eest, ja atnaak maajaas un kaut kas nav gatavs vai... saakumaa biezji piepildiija ledusskapi un saldeetavu ar aatri pagatavojamiem produktiem, lai man nav jaazaudee laiks pie pliits, ko labaak varu aizvadiit ar beerninju vai atpuushoties.
Vispaar vinjsh kaa teetuks ir ljoti aktiivs un gandriiz vienmeer ar mums aaraa iet. Ir reizes, kad vienkaarshi mazo ieliek kjengursomaa, panjem suni un aidaa - visi laukaa. Tad varu shepteeties pa maaju netrauceeta kaadu stundinju, jo mazaa veel ilgaak bez manis nejuutas labi.
Tachu ir reizes, kad arii man nervi parauj un vinjsh nokaitina. Esmu gan secinaajusi, ka pie vainas ir... mani hormoni. Taa kaa baroju veel beernu ar kruuti, tad organismaa veel plosaas hormoni, kas shad tad liek jumtam aizbraukt. Taados briizjos vienkaarshi meeginu nolaist tvaiku ar kaadu draudzeni, kurai arii ir bebis vai vienkaarshi iet laukaa un izstaigaaties liidz pagurumam. Bet... zinu, ka, ja mans viirs man nepaliidzeetu, es paarstaatu apchubinaat vinju. Taa teikt - izveeleetos ruupeeties par beernu, nevis par lielu teevaini, kas uzvedas kaa beerns.
Starpcitu, mans viirs arii gandriiz nekad naktii nav ceelies, lai mazo samiiljotu un kaa vinjsh smej: "Man paveicaas, ka kruuts ar pienu ir tev." Piedevaam es arii negribeetu, jo vinjsh tachu straadaa un man ir svariigi, ka vinjsh ir atpuuties, lai uz darbu mashiinaa brauktu modrs un koncentreejies, nevis miegains.
P.S. Nezinu, kaa citas mammas dara, bet (lai gan man patiik gatavot) uzreiz peec dzemdiibaam ar viiru izleemaam tureet pa rokai aatri pagatavojamos produktus, lai "s.o.s." gadiijumos tik iesviestu kraasnii vai mikroviljnjukraasnii un viss gatavs paaris minuutees. Taapat arii velju vienmeer izmazgaajam, bet ja nav veelme gludinaat, tad turam pieliekamajaa un zinam, ka vajadziibas gadijumaa atliek tikai izgludinaat vajadziigo. Nu... tas taa, lai atvieglotu sev dziivi un mazaak rautos vaigu sviedros.
Pievienots 14. mai 2010 19:38

Atbildēt komentāram

Anonīms

paldies par stāstu!
Pievienots 30. mai 2011 08:34

essssss

Manam berninam ir gads,un veljoprojam es visu to,ko tu raxtiji arii daru pati..vins nevineu nakti nav celies lai palidzetu,ara varbut kadas 4-5 reizes pa visu gadu ir izgajis ar delinju..ja paludzu pamperi nomainit,vienmer seko vnk neapmierinata sejas izteiksme!...protams na taa,ka vispar nu nekadigi nepalidz,bet nu...tur vnk neko nevar mainit,tavs virs tads kads vins ir..un diez vai kkas mainiisies..
Pievienots 15. mai 2010 06:32

Atbildēt komentāram

sjuuu

mums ar viiru bija daudz diskusiju par sho jautaajumu! jo bija taa pirmajaas nedeeljaas vinjsh paliidzeeja, taisiija eest.. vakaros mazo panjeema paucinaat lai es paeestu!! bet peec tam tas viss beidzaas tagad gan iepirkshanaas ir uz manis, gatavpshana man, maajas tiiriishana man un viss viss paareejais! naktii nav nekad ceelies, tagad pat nepiemostas ja mazaa kaut ko tur kunkst! jaasaka gan ka meitinja man ljoti laba un no 2 meneshu vecuma vienmeer guleeja visu nakti, bet vienmeer jau kadaas reiziite kad piemostas naktii un negulj!! Dazhreiz jau arii dusmas uznaak kad es jau sen esmu pieceelusies bet vinjsh veel gulj.. a es skraidu apkaart un taisu mazajai eest vai pamperu mainu vai veel ko!! unmanaa gadiijumaa jau kaadu meenesi maza eed piena maisiijumu no pudeliites taapeec tas teikums: ka man jau nav kruts' vairaak neiet cauri.. ieprieksh tas bija ljoti populaari!! un dazhreiz ari bija taa, ka mazaa pieceljaas es arii.. pabaroju un eju uz virtuvi sev teeju uztaisiit. mazo atstaaju gultinjaa speeleeties. peec laika maneejais zvana man uz mobiilo un saka mazaa rauud!! kaut arii pats mieriigi var vinju nomierinaat! taapeec kaa veel kaut kas te teica esmu izveeleejusies vairaak ruupeeties par mazo  un kad visu speeksu sanjem kopaa tad var izdariit visu pat bez paliidziibas kaada kaut arii dazhreiz vinju ljoti ljoti gribaas!!

laikam jau viirieshi taadi ir vinjiem vajag jau gatavu, pieaugushu beernu!!  
Pievienots 16. mai 2010 14:42

Atbildēt komentāram

Anonīms

Negribu biedēt, bet varbūt vēl ļaunāk.
Nemaz nav viegli savienot darbu ar ģimeni.
Vakaros jūties kā pelnrušķīte. Esi atnākusi no darba , pa ceļam atvedot bērnu no dārziņa un protams ieejot veikalā pēc pārtikas rītdienas brokastīm. tagad stāvi pie plīts un gatavo  vakariņas, vēl ik pa laiciņam jāieklausās! bērna teiktajā, jāsapin atirusī bizīte . Pasniedzot vakariņas jābūt mīļai mammai un valkšķīgai sievai (lai dienas nobeigums noslēgtos ar patīkamu sexu)..Jā un vēl vīram kā katru dienu vajadzēs baltu kreklu rītdienai .Dzīvokļa kopšanas starplaikos neaizmirsti pārbaudīt vai bērni ir izmācījušies un salikuši visu somās. Un brīžiem bezspēcībā noslauki sakrājušās asaras, vai, kas irvēl  ļaunāk, aizej izbļauj uz vīru vai bērnu sakrājušos rūgtumu.
Un tā no dienas dienā, gadiem.
Vieglāk paliek, kad bērniem vairs tik ļoti nav nepieciešama Tava palīdzība, kad vari sev veltīt brīvo laiku. 
Nu nejauka man tā ģimenes dzīves idille sanāca..vai ne?
Pastāstīju tev savu 25g.kopdzīves ar vīru aptuveni 15gadu pieredzi. Kāpec 15? Pirmie gadi jau aiziet eiforijā, tagad kādi pēdējie arī vairs nav tik grūti, visi trīs bērni izauguši, vīrs iemīļojis ēst gatavošanu brīvdienās, bērn i kopj katrs pats savas istabas, par mācībām arī jūtas paši atbildīgi.
Tāpat kā Tu, es arī gāju lugt vīru palīgā , bet viņš bija garā diena, kamēr saņēmās un atnāca palīgā , es jau visu biju izdarījusi. Protams , ja pirms tam nebiju jau krietni ar viņu salamājusies par savu smago likteni.   Vai man to vienai vajag, bij mans jautājums.
Ar tagadējo prātu, kopdzīves pirmajos gados būtu mēģinājusi NEMANĀMI uzlikt kādu kopēji gimenē darāmu darbiņu viņam.
Par bērniņu, cik es saprotu, ka vēl ļoti mazu, vīņš vēl nav sajutis tēva jūtas, paaugsies, būs ko paucināt, pastāastīt kādu gadījumu iz dzīves, vai aiziet uz hoķi un viss būs. mans vīrs arī paniski baidījās no pamperu maiņas, ka kaut kas nenolūst ņemot mazuli rokā. Paaug;as un viss bija ok.
Tāda tā ģimenes dzīve ir.
protams kā kuram. Zinu neskaitāmus piemērus draugos, kur situācija ir pat otrāda. Tētis par bērnu zin daudz vairak kā mamma. Tā ir viņu izvēle un iespēja justies laimīgiem.
Tāpēc, pēc visas šīs tirādes novēlu-  PACIETĪBU, MĪLESTĪBU UN VĒLĒŠANOS VIESIEM TIM BŪT KOPĀ.

Pievienots 16. mai 2010 15:29

Atbildēt komentāram

Anonīms

Lai es rukātu vaiga sviedrosun, vēl tēlotu apburošu sievu lai dabūtu labu vakara noslēgumu!!!!!!!!!!........Piedodiet, bet tā dzīve nav jādzīvo, tam tā nav jābūt.....tā nav norma kas kāpieņem....ar cerībām, ka tad, kad es vairs nebūšu jauna un smuka izietu cilvēkos un pievērstos sev......
Kam tāda dzīve ir vajadzīga?????Tavam vīram varbūt.....
Bet vai tev pašai??????

Tas viss ir atkarīgs no pašas, kādā pozīcijā ģimenē tu pati sevi nostādīsi, tā arī būs........
Un piedodiet tās māmiņas kurām ir tāda pati situācija un vēl vīrs naudu nenes mājās.....tad kam tad jums viņi ir vajadzīgi!!!!Lai tēlotu laimīgo ģimeni citu cilvēku acu priekšā, vai lai iemācītu saviem bērniem ka vīrietim mājās tas no visa ko sakiet nav jādara????

Tāpēc jau mums ir tāda vīriešu paaudze.....
Pievienots  6. jūl 2012 13:53

Cepumsis

Man ir gandrīz tas pats.

Man ir jāiztiek ar bērnu ar bērna naudu 50ls uz mēnesi.
Viņš strādā un saņem 340 ls.kurus viņš notērē pats sev.
Mājās pārtiku nepērk, nu loģiski līdz ar to mājās negatavoju, viņš aiziet pie omes paēst un viņam ir labi.
Nekad nepainteresējas vai esu ko ēdusi, un loģiski ka nēsu.
bērnu kad paprasa tad patur bet pukst.
Par seksu vispār varu aizmist.
itkā ir sportists, dzer hormonus, itkā vajadzētu gribēt, bet nekā.

Noguris esot.
Bērnam vajag jaunus ratus jo tie palika pa mazu, atradu skaistus pa 50ls bet viņam redz esot pa dārgu.
Tākā man tagad nāksies atdot visu bērnu naudu pa ratiem.
A pats laimīgs skries un ēdīs pa kafejnīcām savus 300 latus
Pievienots  6. jūl 2012 13:33

Atbildēt komentāram

anonima..

Kapec tu vispar vel esi ar vinu kopa? Neesi  iedomajusies par to, ka vinam varbut ir cita?
Pievienots  6. jūl 2012 18:08

Cepumsis

​viņš sakot ka es esot stulba ka tā domājot un ka nē-esot neviena cita 
Pievienots  6. jūl 2012 19:41

Lūriņa

Mums ar draugu arī drīz būs pirmais mazulis. 
Pilnīgi kaitina viņa "nākotnes plāni", kuros viņš nekad nav mājās!!! 
Viņš grib iet uz sporta zāli pēc darba, grib skriet, grib braukt ar riteni. Ziemā, protams, snowbords un slēpes ikvakaru. 

Saprotu, ka tā varēja agrāk, kad darījām to kopā, bet nu jau tas ir par traku. Brīvdienās sadumojos un pateicu, ka viņš nekur nedosies, bet sēdēs mājās, jo es arī esmu cilvēks! 
Viņš nesaprot. 

Aptuveni:" bet Tu taču visu laiku mājās sēdi... "

Un, tad es ierosināju, lai viņš ņem dekrētu, jo es gribu strādāt! Iziet sabiedrībā, nevis pūt kā sēne viena mūždien mājās. 

Šeit nemaz neminēšu par tik stulbām piezīmēm: "Ja Tev nav slinkums"
Varētu padomāt, ka sieviete mājās to vien dara, kā sēž un skatās TV, bet drēbes mazgājās, gludinās pašas no sevis. Māja arī pati tīrās, ēst pats taisās un iepirkumi ledusskapī paši salido. 

Pievienots  6. jūl 2012 15:09

Atbildēt komentāram

semolīna

Interesanti, un kurš strādā un pelna naudu? Tu? Padomā, kā jūtas viņš, kad pēc darba dienas viņam sieva/draudzene atstāj bērnu un aizskrien? Jo viņa, redz, arī ir piekususi un vajag  solāriju, treniņu... Tev ir labs vīrs, sargā šīs attiecība!
Pievienots  6. jūl 2012 15:44

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nu ja Latvijā jau lielākā daļa cilēki strādā 12 un 16 stundas dienā!!!ha ha.....ka tik roka nekrīt nost....
Cik es zinu lielākā daļa sieviešu strādā tikpat cik vīrieši un vēl mājās rūpējās par bērnu.....
Un es šādā situācijā nesaprotu kāpēc vēl laikā pēc darba sievietej kas tāds būtu mājās jāpacieš, kā vīrsk kurš nevar bērnam apmainīt pampēri......

Jo te jau nekur neiet runa par galejībām........par izlaistu sievu kas dzīvo uz vīra kakla un mājās neko nedara.....
Ja arī sēž mājās vai ta viņai nepienākas pa brīvdienām kaut kas sev???Vai ta viņa nav parūpējusies pa to bērnu???Nav piecēlusies pa nakti????Nav uztaisījusi ēst????Nav satīrijusi māju????
Pēc tā  visa viņai vēl vajag justies parādā???? Jo redz viņš ir pa nedēļu nostrādājies, tas nozīmē ka sievietei ir jāsēž kā pelei mājās!!!!
Justies vainīgai ka viņa vēlas ko sev?????

Nesaku neko pa vīriešiem kuri tiešām strādā fiziki smagu darbu no rīta līdz vakaram un tiešām cenšas sagādāt savai ģimenei visu kas nepieciešams.....cepuri nost.....
Bet kā mēs zinam tādu daudz nav......un nav tā ka es nezinu ko nozīmē smagi strādāt(esmu strādājusi pa gandrīz 80 stundām nedēlā smagu darbu, sieviete būdama)

Pievienots  6. jūl 2012 16:35
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE