Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Preillu dzemdiibu nodalla

Ludzu izstaastiet savu pieredzi par Preillu dzemdiibu nodallu!!! pa cik Aizkraukles dzemdibu nodalla ir sleegta un Jeekabpilii dzemdet katagoriski neveelos tuvaaka ir Preilu dzemdibu nodalla.

Ievietots 12. mar 2010 18:00

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

dear


Kapec ne Ogre? Brala sieva dzemdejusi un draudzenes dazas- itka nav nevienas sudzibas.
Pievienots 13. mar 2010 15:11

Atbildēt komentāram

menesnica


mees dziivojam Jeekabpils rajonaOgre sanak taalu
Pievienots 13. mar 2010 16:06

Anonīms


Man pirmais bebis dzima Preilos, tagad gaidu(marta beigās) otru un arī braukšu uz Preiļiem. Attieksme tur bija ļoti laba. Tika darīts viss, lai mēs justos labi.
Pievienots 19. mar 2010 13:23

Pelēcīte


Bet Madona? Es ari savu pirmo dzemdeju J-pili. Otreiz vairs negribeju. Otro braucu dzemdet uz Aizkraukli- super, bet tur vairs tikai maksas dzemdibas vel nesen bija, varbut tagad vairs i to nav- nezinu. Treso dzemdeju Madona, neko sliktu nevaru pateikt. Attieksme loti jauka, ari veselibas problemu pec dzemdibam nebija. Mums patika!
Pievienots 16. mar 2010 14:53

Atbildēt komentāram

sasuks


es ari saku visu to labako par Preilu dzemdibu nodalu tiesam attieksme bij lasba viss bij super
Pievienots 19. mar 2010 14:41

Atbildēt komentāram

Anonīms


Man mazulis pirms gada dzima Jēkabpils slimnīcā, liels paldies dakterītēm dr.Kārkliņai, dr.Bušmanai un vecmātēm Ingai un Litai. Kā arī pārejam personālam visi bij ļoti iejūtīgi un sirsnīgi. Ar patiesi jaukām domām atceros slimnīcā pavadīto laiku. Nesktoties uz to ka viss varbūt neritēja tā kā iepriekš bij plānots, pati nevarēju piedzemdēt, tika veikts ķeizers, bet viss beidzās labi.Personāls strādā ar lielu atdevi.Paldies.
Pievienots 21. mar 2010 20:49

Atbildēt komentāram

menesnica


vecmati INGU pazistu un man nau nemazako saubu ka vina ir profesionale! mani biede daktere Akermane par kuras profesionalitati es loti saubos.....pec pieredzes kuru nevelos acereties.tapec Jekabpili noteikti nevelos laist savu berninu pasaule.
Pievienots 22. mar 2010 17:55

sjū


dr.Akermanei ar nav ne vaina.man vairākkārt ir nācies būt viņas pacientei-nekad,nekas nav bijis greizi.pie tam dr.Akermanei esmu pateicīga par savu jaunāko bērnu.nostrādāja viņas operatīvā rīkošanās--bērniņš dzīvs un vesels(varēja būt visādi).PALDIES dr.Akermanei
Pievienots 24. mar 2010 20:19

menesnica


savukart man gandriz atnema otra bernina dzivibu nosutija uz tirisanu apgalvojot ka bernins neattistas,pavirsi apskatot konstateja ka man ir asinosana kura nebija ne pirms ne pec apskates, paldies dievam ka versos pie citas specialistes uz konsultaciju kura apgalvoja pretejo ka bernis pilnigi normali attistas viss ir viss labakaja kartiba!drausmigi bet fakts otreiz nemuzamneietu pie tadas "dakterites"
Pievienots 26. mar 2010 11:54

ღ♥Gatisٿ Agneseღ♥ ♥Pētersoni♥


Fu Akermane reiz arii mani ssokeeja,nu driiz jau 2 gadi buus pagaajussi! Paliku staavoklii,gaaju pie vinnas staaties uzskaitee,un ssii man peekssnni saka,A MOSSKA ABORTU TAISIISIM? Es biju ssokaa,un protams pie vinnas uzskaitee nestaajos!
Pievienots 28. mar 2010 16:41

sjū


Esmu dzemdējusi četrus bērnus Jēkabpilī,nav ne mazāko sūdzību.Ļoti brīnišķīgs personāls.Aptekalēja kad tas bij nepieciešams,uzmanību veltija arī tad kad viss bij kārtībā.Varu pateikt tikai LIELU PALDIES!
Pievienots 22. mar 2010 16:11

Atbildēt komentāram

Anonīms


Es oktobrī dzemdēju Preiļos, vnk ideāli. Varētu padiskutēt par attieksmi pēc dzemdībām....bet pašas dzemdības bija super!
Pievienots 22. mar 2010 18:11

Atbildēt komentāram

Bubuliitis


Tas gan ,mani ari vairs uz jekabpils dzemdibu nodaļu nedabūs,par dakteri Bušmani un vecmāti ,kas pieņēma dzemdības sūdzību nav,bet pārējais personāls bij briesmīgs....!Par dakteri Akermani ari neko labu nevaru pateikt,biju stāvoklī aizgāju pie viņas uz vizīti...apskatīja un teica ,ka ir pārāk mazs grūtniecības laiks 3nedēļas,teica ,lai atnāku pēc mēneša....labi,ka aizgāju pie cita speciālista ,jo man bij iekaisums ,varēju zaudēt mazo...tas būtu noticis tā mēneša laikā
Pievienots 26. mar 2010 12:05

Atbildēt komentāram

Foršiņā


Man arī nu jau šis jautājums sāk nodarbināt prātu tikai es svārstos starp Preiļu un Rēzeknes dzemd.nodaļām.....Jo pēc attāluma no dzīvesvietas viņas man atrodas ar vienādu attālumu.
Pievienots 28. mar 2010 16:31

Atbildēt komentāram

$$$$$


Ja šaubāties starp Rēzekni un Preiļiem, tad iesaku labāk Preiļus. Man piedzima otrais bērniņš Preiļos kaut arī Rēzekne man ir uz pusi tuvāk. Priecājos ka izvēlējos Preiļu slimnīcu, attieksme bija augstākajā līmenī un dakteri ir profesionāļi. Man patika dakteris Kļaviņš un otra dakterīte uzvārdu piemirsu, bet uzvārds sākās uz burta M...
Pievienots 28. mar 2010 16:43

Atbildēt komentāram

Foršiņā


paldies
Pievienots 28. mar 2010 16:56

Anonīms


Daktere Morozova. Ļoti jauka dakterīte!!!
Pievienots 29. mar 2010 06:01

Anonīms


Daktere Morozova. Ļoti jauka dakterīte!!!
Pievienots 29. mar 2010 06:01

akiram

Līga, Tu esi ginekologs, ka vari izteikt šaubas par daktera profesionalitāti?!
Es varu pateikt pilnīgi pretējo- man abi bērni dzimuši Jēkabpilī, abiem viss ir kārtībā.Arī ar mani viss kārtībā. Un, ziniet, ka attieksme vienmēr būs tāda, kāda ir pašām Jums! Tādēl sirsnīgs PALDIES visam Jēkabpils dzemdību nodaļas kolektīvam!
Pievienots 30. apr 2010 20:53

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE