Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

dzels trūkums

katru mēnesi taisīju asinsanalīzes.. ārsti katru reizi mani paslavēja ka esmu kartīga meitene un viss ir kartībā!! 9.Marta man vajadzēja iet atkal uz vizīti.. nodevu asinis.. šodien zvanu savam ārstam un viņa man saka,ka vajagot aptiekā nopirkt jebkuru preparātu dzelz līmeņa uzlabošanais..
Vai jums arī tā ir?? un kādas zāles jūs tagad dzerat?? vai tikai ēdat tos produktus ,kuros ir dzelz??

Ievietots 11. mar 2010 15:22

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

lala

Dzelzs trūkumd domāju rodas visām grūtniecēm.Un tas ir jātur līmenī,jo tas var atstat iespaidu uz mazā smadzenītēm.Ļoti laba ir granātābolu sula,var nopirkt visos lielveikalos.
Pievienots 11. mar 2010 15:31

Atbildēt komentāram

morisdonna9

Solgar Chelated Iron - Ļoti stiprs dzels tabletes tieši domātas tiem ,kuriem tas pietrūkst.
Pievienots 21. sep 17:02

x meitene

man dakterite izrakstija-ferrum leks-vienigi tas ir recepsu zales,cik zinu tad ir  pieejami ari bezrecepsu medikamenti,jajauta aptieka.bet labak jau ja tava daktere tev var recepti iedot,jo ne jau visas zales/vitaminus drikst dzert..

ed liesu galu,bietes,granatabolus-visadus sarkanus auglus vai darzenus,bet nevar so partiku tik daudz apest lai butu tev vajadziga dzelzs deva..

parasti jau grutniecem ir vajadzigs papildus dzelzs,tas vajadzigs mazulim!!!pasai labsajuta ari uzlabosies,nebus tads nogurums.
Pievienots 11. mar 2010 15:37

Atbildēt komentāram

ღ♥Gatisٿ Agneseღ♥ ♥Pētersoni♥

Ferrum lex ir bez receptes,meitai pirku pagaajusso nedeell!
Pievienots 19. mar 2010 09:12

māmiņa :)

Man pēdejā mēnesi bija dzelzs trūkums, no sakuma nesapratu kāpēc tāds nespēks un galva griežas, un doks saka, ka par maz, dabūju dzert Tothema(bez receptes) ampulas 2x dienā, reti pretīga garša, pēc metāla , varēju dabūt iekšā ar apelsīnu sulu arī pēc dzemdībām dzēru, jo bija liels asiņu zudums.

Atbildēt komentāram

pelux4

tur nu es varu piekrist ka laikam vel ne kas pretigaks par Tothema nav izgudrots...

tikai man ir jautajums vai tev vins kaut ko deva???
Pievienots 11. mar 2010 16:42

Jutos krietni labāk, nebija vairs vājuma sajūta
Pievienots 12. mar 2010 07:48

Jutos krietni labāk, nebija vairs vājuma sajūta
Pievienots 12. mar 2010 07:48

pelux4

nu man personigi no tothema palika vel sliktak un dzelzs limenis nokritas vel zemaaks
Pievienots 12. mar 2010 19:52

zuze

A Tu dzēri klāt C vitamīnu. Es te ar mokos, jo nekādīgi nevaru to draņķi dabūt iekšā, bet man lika klāt 'dzert C vitamīnu. Tagad nevaru saprast. Vai mocīties tālāk, vai meklēt ko citu?!
Pievienots 30. aug 2012 11:07

zuze

A Tu dzēri klāt C vitamīnu. Es te ar mokos, jo nekādīgi nevaru to draņķi dabūt iekšā, bet man lika klāt 'dzert C vitamīnu. Tagad nevaru saprast. Vai mocīties tālāk, vai meklēt ko citu?!
Pievienots 30. aug 2012 11:07

maija saulīte

Es arī dzēru Tothema, uzlabojums bija, tikai tā garša... Jaucu kokteilī ar dzērveņu sulu un tad tā noņēma to pretīgo salkanumu 
Pievienots 16. apr 2013 09:13

Man pēdejā mēnesi bija dzelzs trūkums, no sakuma nesapratu kāpēc tāds nespēks un galva griežas, un doks saka, ka par maz, dabūju dzert Tothema(bez receptes) ampulas 2x dienā, reti pretīga garša, pēc metāla , varēju dabūt iekšā ar apelsīnu sulu arī pēc dzemdībām dzēru, jo bija liels asiņu zudums.

Atbildēt komentāram

dear

Man bija dzelzs trukums( pirms 15 gadiem) un ari dzelzs preparatu lietoju.

Arsts lika man pirkt svaigas tela aknas( citas neder), sagriez 1cm shkeles, uzmest uz karstas pannas- noskaitit 12345 apgriest uz otru pusi un atkal 12345. Un uzreiz est.

Tici man- bija pretigi, bet zinaju, ka to daru ne tikai del sevis, bet galvenais del berna. Vari sapiparot, sasalit. Man nakamaja vizite bija viss kartiba. Bus ari Tev ok!
Pievienots 11. mar 2010 15:54

Atbildēt komentāram

boob

Aknas, jabkaadas, gruutnieciibs laikaa ir kategoriski aizliekts eest, jo tajaas ir ljoti daudz A vitamiina, kas ljoti kaitee nedzimusham mazulim. Nesaprotu, kaa jums aarts kaut ko taadu vareeja ieteikt ...
Pievienots 25. mar 2010 15:15

Pappija

Ir gan dzelzs trūkums, tik daudz nevaru apēst, lai pietiktu man un bērniņam, pēc ārstes ieteikuma dzeru Ferrovital balzāmu, pa ēdamkarotei no rīta un vakarā. Jāatzīst, ka sīrupiņš ir ļoti garšīgs
Pievienots 11. mar 2010 16:49

Atbildēt komentāram

bumbulite

es šodien nopirku aptieka Ferroplex.. nezinu cik vinas labas buus,tad jau manis.. jo daktere teica lai padzeru lidz nakamajai vizitei pie vinas jebkadu preparatu.. vel nopirku garsigos Hematogen
Pievienots 11. mar 2010 18:50

Atbildēt komentāram

lācenīte - zaķenīte

man arī ir pa maz dzels tagad, un tieši šodien nopirku ko man ieteica gjm. arsts "Feroglobin" sīrupiņu, maksāja gan 7.30 Ls 200ml. un itkā grūtniecēm esot jādzerot pa 1 tējkarotei 3x dienā, bet dakterīte man teica ka pietikšot 2x dienā takā tie 200ml man sanāks uz 20 dienām.
Pievienots 11. mar 2010 19:28

Atbildēt komentāram

BiBa

Es arī lietoju Feroglobin, bet kapsuliņās!
Pievienots 11. mar 2010 20:22

lācenīte - zaķenīte

un cik kapsuliņas maksā un cik ilgam laikam pietiek?
Pievienots 12. mar 2010 18:01

Es lietoju Ferrum,doka teica,ka vinnas vislabaakaas (daargas ar bija) No Tothema man bija slikti,taapeec nedzeeru!
Pievienots 11. mar 2010 19:42

Atbildēt komentāram

Dačuks.

man ar lika tothemu sākumā varēju iedzert man pēdejā mēnesī strauji kritās Es dzēru ampulu dienā pusi no rita un pusi vakarā.Tas itkā ātrāk pacel līmeni dzels.
Pievienots 11. mar 2010 21:14

x meitene

ferrum lek tagad nedaudz pari 5ls maksa,ieksa 3 tafeles,diezgan ilgi pietiek,un tiri labi garso
Pievienots 12. mar 2010 08:37

Varbuut cenas kritussaas,man maksaaja uz pie 9 ls un man vajadzeeja dzert 2-3 reizes dienaa. Taaka pietika tik kaadaam 10 dienaam. Meenesii izmetu pie 30 ls priekss taam zaaleem.
Pievienots 12. mar 2010 08:41

8saule8

man arii bija grutniecibas pedejos menešos dzelz trukums(dzeru Feroglobin siirupiņu) un klat vel bija paaugstinats asinspiediens.
Pievienots 12. mar 2010 08:13

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

LAPAS KARTE