Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

slims beerns

Luudzu paliidziet . Esmu izmisumaa. Beerns izdzeera VERMOX kursu pret spaliisie un tagad visu laiku eesanas laikaa saka ka saap veeders. Vai kaadam veel ir saada pieredze?

Ievietots 25. feb 2010 16:53

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

pigozne

Ne jau mēs te varam palīdzēt,bet gan ārsts,iesaku pazvanīt kaut vai ģimenes ārstei un pakonsultēties,un lai viņa dod tālākas norādes,ne vis te visādas gudrības klausīties un vēl vairāk eksperimentēt ar bērna veselību.
Pievienots 25. feb 2010 16:57

Atbildēt komentāram

Anonīms

Tur jau tā lieta ,ka eksperimentēt ar bērna veselību nav ne prātā.  ESam divas reizes  nodevuši analīzes uz visu iespējamo-ārste saka analīzes ļoti labas.Ultrasonogrāfs nekā neparasta neredz,cukurs normā,Bet viss sākās ar VERMOX kursu. Ārste saka ka no viņa nekas nevar būt ,bet līdz tam nekādu sūdzību nebija.   Ar cieņu 4 dēlu mamma Līga.
Pievienots 26. feb 2010 13:06

kroksis

Jārēķinās ar to, ka jebkurš preperāts, kurš kaut ko iznīcina, pie viena iznīcina arī kaut ko vajadzīgu. Varbūt puikam zarnās pie viena nogalinātas arī labās un vajadzīgās baktērijas. Pēc rota vīrusa manējam, piemēram, šim nolūkam ļoti palīdz probiotiķi. Ārste slimnīcā ieteica VEGA ražotas ACIDOPHILUS BIFIDUS COMPLEX. Vajag mazāk kā linex - bērnam tikai vienu vai pat dalīt. Jau pēc divām dienām mans mazums vairs nerādīja, ka puncis jāsapūš /tā viņš rāda, ja sāp/.
Pievienots 26. feb 2010 13:55

pigozne

Varbūt tiešām iesaku pakonsultēties ar vēl kādu citu ārstu šinī jautājumā.

Varu tikai piekrist Agitas teiktajam.Katrā ziņā konsultācija par sliktu nenāks.
Pievienots 28. feb 2010 11:14

bactefort

Bactefort - ĀTRU LAI ATBRĪVOTOS NO VISU VEIDU PARAZĪTIEM.
Pievienots 28. jūn 2017 04:53

kroksis

Viņam tiešām bija tie spalīši, pirms sāka dzert to vermox?????
Pievienots 25. feb 2010 18:33

Atbildēt komentāram

GHJD

Es pret spališiem savai meitai devu ķiploku maizīte ēst un  paris dienas taa, beigas viss bija kārtiba ,spališi pazuda.
Pievienots 26. feb 2010 20:59

Atbildēt komentāram

kroksis

No tautas pūra. Reāli pārbaudīts. Vasarā, kad zied biškrēsliņi - tādi vidēji augsti augi ar dzelteniem ziediņiem - kā kausiņiem - bez ziedlapiņām. Šiem ziediņiem izrubina dzelteno vidu /pus tējkaroti bērnam/ un sajauc ar tikpat cukuru. Tad lai apēd. Nākamajā denā jāatkārto. Tas arī viss. Tā mani izārstēja vecātēva māsa, kad es maza viņai stāstīju, ka man kakā tādi mazi balti tārpiņi.
Pievienots 28. feb 2010 11:53

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE