Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Vajadziigs Juusu padoms...

Gaidu savu pirmo berninju, shodien 18.01.2010 ir jau 2 dienas peec noteiktaa datuma, arste iesaka veikt stimulaaciju sho treshdien20.01.2010, bet, manuprat, ir par agru, jo saakumaa teica, ka mazajai dzimshanas datums ir 20.janvaaris. Manupraat, ir labaak pagaidiit, lidz dzemdiibas saaksies pashas. Kaa Juus domaajat??? Paldies 

Ievietots 18. jan 2010 12:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

kurkulis

Nu divas dienas jau it ka vēl nav daudz, bet jāskatās konkrēta situācija. Vai ārsts paskaidroja, kāpēc vajag veikt stimulāciju - varbūt bērniņam sāk kaut kas pietrūkt, ka vēlas viņu "izdzīt" ātrāk laukā? Zinu gadījumus, kad vēl 2 nedēļas arī gaidīja pēc noteiktā datuma, un tikai tad stimulēja.
Pievienots 18. jan 2010 12:41

Atbildēt komentāram

kurkulis

PS. Man arī pirmā meitiņa dzima 3 dienas pēc noteikta datuma (pati). Datums bija 25.jūnijs, piedzima 28ajā. Par stimulāciju neko neteica, tikai to, ka ja līdz 03.07.nepiedzimst, jābrauc atkal pārbaudīties (sirdstonīšus paklausīties), bet meitiņa tik ilgi negaidīja
Pievienots 18. jan 2010 12:44

neko arste nepaskaidroja, tik teica, ka VAJADZEETU, bet es gan, domaaju, ka vinjai nav taisniiba
Pievienots 18. jan 2010 14:16

caluks

sveika,  ari man gaajas pari datumam, bija 17 julijs, bet mazaa piedzima 22. julijaa, sveika un vesela.galvenais kad viegli
Pievienots 21. jan 2010 09:55

Anonīms

čau! iesaku klausit arstu un veikt stimulaciju!
tiešam,man viena draudzene (tik nesen) arii staigaja ilgak un nevelejas stimulet...un dzemdibu laika,tiešak butu teikts uzreiz pec dzemdibam mazais nomira
tagad dzivot vairs negrib un vel beres...nevienai neiesaku!
kaut pati staigaju 2 dienas ilgak par noteiktu laiku,bet majas pati dariju šo to lai stimuletu dzemdibas!
klausi arstu,sliktak jau nebus!
Pievienots 18. jan 2010 12:44

Atbildēt komentāram

kurkulis

Nesabiedē jauno māmiņu, stress tagad viņai galīginav vajadzīgs

Cik ilgi parstaigāja? Es arī esmu dzirdējusi gadījumus, kad pārstaigā 2-3 nedēļas i to vēl nestimulē, un tad ar ķeizaru glābj, kas vēl glabjams Bet 2 dienas jau vēl nav nekas, jo tas noteiktais dzemdību datums jau arī ir tikai aptuvens - tā precīzi jau nevar to pateikt. Man laikam kādas reizes 3 tas mainījās

Bet, kā jau iepriekš minēju, ir jāskatās konkrēta situācija. Nav divas vienādas grūtniecības un divas vienādas dzemdības...
Pievienots 18. jan 2010 12:49

Anonīms

es jau nekada gadijuma negribu sabiedet! ja jau pati saka ka arsts iesaka stimulet..un es nedomaju ka arsts ir pedejais cilveks kuru klausit!
ta meitene kadu nedeļu ilgak nostaigaja,bet analizes un viss parejais saka ka viņai bija kartiba...

Pievienots 18. jan 2010 12:54

Anonīms

es jau nekada gadijuma negribu sabiedet! ja jau pati saka ka arsts iesaka stimulet..un es nedomaju ka arsts ir pedejais cilveks kuru klausit!
ta meitene kadu nedeļu ilgak nostaigaja,bet analizes un viss parejais saka ka viņai bija kartiba...

Pievienots 18. jan 2010 12:54

pelux4

es laikam zinu sito stastu...
Pievienots 16. apr 2010 13:18

Ilzuks

Pilns gruutnieciibas laiks skaitaas no 40. liidz 42. nedeeljai. Un taakaa nevar nemaz zinaat vai tas dzemdiibu datums ir preciizi noteikts, man personiigi katraa sonograafijaa uzraadiija citu . Un ko tieshi dakteree teica, ka obligaati stimulees tajaa 20.01? Vai nosuutiija uz slimniicu? Mani nosuutiija uz slimniicu, kad bija paarstaigaajusi vairaak kaa nedeelju un tur ar stimulaaciju nesteidzaas. 2 reiz dienaa pierakstiija mazajai sirdtonjus, biju aarstu uzraudziibaa. Noguleeju slimniicaa gandriiz nedeelju un taakaa mazaa nekur nesteidzaas, tomeer stimuleeja.

Jebkuraa gadiijumaa viss buus labi
Pievienots 18. jan 2010 13:02

Atbildēt komentāram

Anonīms

a tu dzemdeji slimnica vai dzemdibu nama?
Jo pašai diezgan skarbi ar to stimulaciju sanaca...
pec tam kad 2 dienas kavejas mazais,aizbraucu pie ginekologa,viņa teica ka man jau dzemdibas ir sakušas un ka jau varu doties uz dzemdibu namu!
Es ka paklausigs mierpilsonis ta arii dariju,bet maz ar to ka mani tur salamaja par to ka parak atri atbraucu,ka dzemdibas tik tiko ir sakušas un vareju tik agri pie viņiem nebraukt!!!
tad ievietoja mani palata (kopa ar viru bijam),un ka pienakas reiz 3h naca sirdspukstus un kontrakcijas biežumu parbaudija. Ta noguleju tur lidz nak.dienai,dzemdibas rita normali,sava gaita viss bija labi,bet arstiem apnika gaidit (paši teica - ''visas meitenes jau dzemdeja,tik tu mums paliki'')  tad aizveda uz proceduras kabinetu un pardura man augļudeņus...vot tad sakas....neaprakstamas spe
Pievienots 18. jan 2010 13:27

Ilzuks

Riigas Dzemdiibu namaa dzemdeeju. Augljuudenjus paardur, cik dzirdeets, diezgan biezhi un arii diezgan nevajadziigi. Man pietika ar vienu geela reizi, lai viss process iesaakto.
Pievienots 18. jan 2010 13:33

Ilzuks

P.S. Augljuudenji pashi nogaaja
Pievienots 18. jan 2010 13:34

Anonīms

bet tur ir ta lieta-man nebija vajadziga stimulacija!!
man viss gaja ļoti labi,sava gaita! dzemdibas pašas sakas un pirma arstu maiņa teica ka vnk ir jagaida,varbut pec dienas tik dzemdešu...
bet otra maiņa teica-mes pl 15 beidzam maiņu un mums vajag lai tu dzemdetu!

vo virs bija dusmigs.
Pievienots 18. jan 2010 13:48

Anonīms

Katram bērniņam ir savs zvaigznēs ierakstīts dzimšanas laiks. Protams, ka vislabākais, ja jūs šo brīdi sagaidāt. Viss notiks, kad abi būsiet pilnībā gatavi dzemdībām: kad bērniņš būs gatavs piedzimt, bet Tu - laist viņu pasaulē vislabākajā iespējamā veidā.

Vērts atcerēties, ka prognozētais dzemdību datums vienmēr ir aptuvens, un normālas grūtniecības ilgums var būt līdz 42. nedēļas beigām. Ja Tavs menstruāciju cikls ir garāks par 28 dienām, tad pie šī termiņa var nākt vēl dažas dienas klāt. Tāpēc pagaidām nav iemesla uztraukumam.

Ārstiem ir dažādas metodes, kā novērtēt mazulīša stāvokli dzemdē, to, vai viņš jūtas labi. Ja tā ir, nav iemesla dzemdības stimulēt. Jo īpaši tāpēc, ka arī Tava sirdsbalss saka priekšā, ka nevajag steigties. Stimulācija jāveic vien tad, ja ir patiešām pamatoti medicīniski iemesli, un tos vērts nopietni pārrunāt ar ārstu un vecmāti: arī stimulācija, tāpat kā pārnēsāšana, ir riska faktors bērna veselībai.
Pievienots 18. jan 2010 13:04

Atbildēt komentāram

džinga

Iesaku klausīt ārstu. Ja bērniņš ir audzis jau 40 nedēļas, tad ir gatavs šai pasaulei. Šādā gadījumā pārstaigāšana ir daudzkārt bīstamāka.

Bet, pirms tam:
1. pajautā mammai un vīra mātei, kā bija viņām. Normāli grūtniecība ilgst 38-42 nedēļas. Ģenētiski Tev varētu būt tāpat kā mammai.
2. dažkārt dzemdības nesākas, ja tā ir pirmā grūtniecība un dzemdes kakls vienkārši ir ciets un neveras vaļā.

Stimulējot dzemdības, jārēķinās ar lielākām sāpēm, jo tas process parasti tad notiek straujāk, un ja vēl arī tas dzemdes kakls tāds paciets. Sāpes it kā lielākas, bet ātrāk tas notiekas. Bet var jau būt arī pavisam savādāk - ir sievietes, kuras dzemdē kā kaķenes (goda vārds - pašas tā saka - sāpes minimālas), ir tādas, kurām katras dzemdības ilgas, grūtas, sāpīgas. Un pat vienai sievietei katras ir savādākas.
Man pirmajās arī pārstaigājās un stimulēja un bija tas variants ar cieto dzemdes kaklu. Tomēr par pārstaigāšanu tā šausmīgi nesatraucos, jo es pati esmu ilgāk pa mammas punci nodzīvojusies.

Būs jau labi. Tas, ka Tu uztraucies, ir normāli. Jocīgi būtu, ja Tev būtu vienalga
Pievienots 18. jan 2010 13:10

Atbildēt komentāram

mamma ar mani staigaaja 10 dienas ilgaak, bet ar braali 12 dienas ilgak, taa, ka, iespeejams, man ar ir veerts pagaidiit. Paldie
Pievienots 18. jan 2010 14:13

kkk

Man plānotais datums bija 23.decembris, teica, ka būs jāiet uz stimulāciju 0.janvārī, ja vēl nebūs piedzimis. Piedzima 29.decembrī.
Pievienots 18. jan 2010 13:34

Atbildēt komentāram

Anonīms

Domjau,ka vajag klausiit ko arste saka Vajag ari pārbaudiit mazuļa sirdstonus,paklausiities ka mazajam iet,vai viņs jūtas labi un.. Vel ir arii tā, ka placenta sāk lenām kalķoties pec 40 nedeljas un tas samazina berninam imunitāti,jo lenāk attiriras  augljudens un samazinās aizsargvielas  !! 
Bet tiešam vislabāk ir uzticēties savam artsam pie kura esi gajusi visu grūtniecību un kurš jau zin ka viss norit!!

Pievienots 18. jan 2010 14:19

Atbildēt komentāram

divu bērnu māmiņa

Es gan neieteiktu! JA mazajam viss kārtībā viņš droši puncī var palikt līdz 42 nedēļai!
Varbūt pakonsultējaties ar ginekoloģi, iegulties slimnīcā un b vitamīna potēm?
40/41 nedēļa vēl ir pāragra stimulācijai!

Pievienots 18. jan 2010 14:26

Atbildēt komentāram

stārķēns

man ņema 2 nedēļas pa virsu noteiktajam datumam,bet tas jau individuāli
Pievienots 18. jan 2010 15:35

Atbildēt komentāram

biju aizbraukusi uz slimniicu, paarbaudiija mani un mazo, teica, ka viss ir loti labi, prasiiju ari slimniicaa, ko par to domaa (par stimulaacijua)un teica, ka nevajadzetu steigties it ipashi jau tapec, ja pirmais berninja dzimshanas datums bija noteikts kaa 20.01, un gimene mammai ari mes piedzimam velak,tik veel piebilda, ja nu tiesham pati nevaru vairs sagaidit mazo, tad varu drosi veikt stimulaciju, tad maza bus klat loti atri.
Pievienots 18. jan 2010 19:00

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE