Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

skumīgs stāsts par gandrīz grūtniecību

Sveiki. Gribu padalīties ar kādu stāstu (vai drīzāk saņemt kādus iedrošinošus vārdus). Gada sākumā man tika veikts medicīniskais aborts. Un vēl tagad īsti neesmu pārliecināta, vai tas bija vienīgais un vislabākais risinājums. Visi ārsti apgalvoja, ka citu variantu nav, bet tomēr.. tas taču bija maziņš cilvēciņš.
Un tagad vēlamies bērniņu. Nu jau pagājuši vairāki mēneši kopš vispār drīkstam par to domāt, bet bērniņš nepiesakās. Un tad pēkšņi šajā mēnesī mēnešreižu nav! Uztaisīju grūtniecības testu, bet tas rāda tikai vienu svītriņu. It kā stāvoklī tātad neesmu. Taču mēnešreižu kā nav tā nav. Pēc nedēļas aizgāju pie ārsta (jo ļoti gribējās zināt, vai esmu vai neesmu stāvoklī un biju lasījusi, ka testi mēdz kļūdīties). Un - jā! Asinsanalīzes uzrāda grūtniecību. Tiesa - ļoti "mazu" grūtniecību, tikai 1 nedēļu. Kas tīri teorētiski nav iespējams, jo nozīmē, ka grūtniecība iestājusies tieši tajās dienās, kad būtu bijis jāsākas mēnešreizēm. Bet dakterīte paskaidroja, ka dažkārt ovulācija kādu iemeslu pēc varot novēloties un tad tas tomēr esot iespējams. Jau dikti sapriecājos un domāju, ka tā nu patiesi ir brīnišķīga Ziemassvētku dāvana. Bet tad... vēl pēc pāris dienām sākās asiņošana. Šajā gadījumā tas laikam tad skaitītos spontānais aborts ļoti agrā laikā, ja? Un nu es domāju, vai vispār vēl būs kāds bērniņš... Divi šādi gadījumi viena gada laikā... Dikti skumīgi.

Ievietots 21. dec 2009 21:20

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

pigozne

nesatraucies,gaan jau viss būs kārtībā!Arī man bija 3 spontānie aborti,es ar biju nobažījusies,vai vēl spēšu iznēsāt kādu bērniņu,bet dakterite pateica,lai dzemde vismaz pusgadu atpūšas un tad jau var domāt atkal,ja būs iestājusies grūtniecība padzersi vitamīnus un viss būs ok.Bet galvenais nenostādīt bērniņu,kā mērķi,jo tad ir grūtāk tikt pie viņa.NU un pēc tā pusgada pilnīgi nejauši un neplānots mazais pieteicās-tagad gadumijā jau svinēsim puisīša gada jubileju.
galvenais nestresot,aizmirst,ka tur bija kādas problēmas,un gan jau mazais zinās,kad atnākt pie tevis,un tas būs tad,kad tu vismazāk to gaidīsi-tā nejauši!
Pievienots 21. dec 2009 23:53

Atbildēt komentāram

zhuvene

Tu esi liels malacis jau tagad - nemaz nedomā nolaist rokas. Laid sāpi vaļā un dzīvo priekā. Nekreņķēties ir labākās zāles. Un, tiešām - brīdī, kad par šo visu vairs nedomāsi, visdrīzāk arī kļūsi par mammu Ja līdz šim nav izdevies, tas nekas - nebija tavējie.. aber, viņu ir miljardiem Domāju, ka pilnīgi pietiekoši ir viens vai divi vienā piegājienā. Tas noteikti notiks, tikai neprasi nevienam ''kad'', jo to zin tikai pats bērniņš. Vai pamēģināt jautāt viņam
Pievienots 22. dec 2009 14:42

Atbildēt komentāram

velnins

Es piekritu meitenem.. mazais atnaks tad kad tu vis mazak to gaidis.. bet tagad papriecajies..!!! un lauj organismam atpusties.. visam ir saus laiks!!
Pievienots 22. dec 2009 18:06

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE