Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Sveikas

Sveikas māmiņas...esmu jau 5.mēnesītī un man kopš 4.mēn sākuma jau ir ļoti liels apmatojums uz vēderiņa,un citās vietās tas arī ir.vai tas ir normāli?
vēl gribēju pajautāt vai ir normāli ka uz krūtīm un vēderiņa ir zilas svītras,kas atgādina vēnas..?

Ievietots 21. dec 2009 17:42

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

saule

man ar brīžiem liekas ka man puncis ir zils ,bet kad rādu draugam,viņš saka ka tā neesot,ja jau buutu kkas slikts tad jau tew dakteriite ikmēneša vizīte kko par to teiktu!
Pievienots 22. dec 2009 13:40

Atbildēt komentāram

stārķēns

uz krūtīm zilās svītras nozīmē ka pieniņš sāk veidoties un puncis stiepjas tādēļ veidojas visādas švīkas un svītras,tas ir normāliu
Pievienots 22. dec 2009 13:51

Atbildēt komentāram

Meredita

par to apmatojumu uz vēdera... nezinu vai patiesība, bet man teica ka tas tāpēc ka gaidi dēliņu un parādās vīrišķie hormoni! nezinu cik patiesība.
Pievienots 22. dec 2009 13:53

Atbildēt komentāram

Anonīms

taas zilaas sviitras manupraat arii ir veenas. aada stiepjas, veenas paplasinaas. arii man vinas izspiezas uz kruutiim un veedera.   apmatojums. nezinu. pajautaa savam aarstam.  man arii ir izcelts apmatojums uz veedera, bet toties nekur citur, tie ir hormoni. un jaa..... gaidu puiku, varbuut arii ir sakritiiba
Pievienots 22. dec 2009 14:12

Atbildēt komentāram

Meredita

ja tu zinātu kāds man bija vēders, svītrains! daktere mani par zebriņu sauca!
Pievienots 22. dec 2009 14:15

Atbildēt komentāram

mammis

sis apmatojums pec dzemdibam pazudis laika gaita?
Pievienots 22. dec 2009 15:17

Atbildēt komentāram

Meredita

protams! pēc dzemdībām, bet man liekas ka var arī uz pēdējo laiku!
Pievienots 22. dec 2009 15:20

Ak dzīve, dzīvīte........

Jā tas, ka pastiprināti aug apmatojums - gan padusēs, gan uz kājām, gan arī uz vēdera - tas ir normāli, tie ir hormoni un tas tiešām nozīmē to, ka būs puika - vismaz man tā ir un esmu par to arī lasījusi.......gaidot pirmo bērniņu - meitiņu, nekas tāds nebija........
Arī zilās vēnas mani šokē ik pa brīdim - man tās vairāk ir uz krūtim un virs tām, bet arī uz vēdera parādās!!!!!!!!Un tas tikai nozīmē, ka vēders stiepjas, mazais aug un liek par sevi manīt!!!!Es sāku domāt, ka jāsāk smērēt ķermeni ar eļļiņām, lai ādai vieglāk stiepties, un tad vismaz uz vēdera es domāju, tik ļoti svītras nebūtu, gan zilās, gan arī mazāk būs strijas pēc tam - meitiņu gaidot tā darīju un tagad nevaru sūdzēties, ka būtu daudz striju!!!!!!!!!
Man jau 7.mēnesis pusē - 27.nedēļa jau!!!

Pievienots 22. dec 2009 16:38

Atbildēt komentāram

kurkulis

Nezinu, cik liels tas apmatojums, gaidot puiku, bet man abu grūtniecību laikā arī pastiprinājās apmatojums uz vēdera (citur tā nemanīju, tā kā padusēs un uz kājām tas visu laiku veidojas), lai gan man divas meitiņas. Varbūt ar puiku vispār būtu kā mērkaķēns
Pievienots 22. dec 2009 17:24

Ak dzīve, dzīvīte........

Nu apmatojums protams veidojas visu laiku, bet tik intensīvi kā tas notika man apmēram 3-6 mēnesī, nav ierasta lieta!!!!!!!!!
Uz vēdera gan man tā minimālāk!!!!!!!!!

Pievienots 22. dec 2009 17:53

mammis

nu man apmatojums rodas ari uz dupsasakuma nekas nebija bet tagad jau kadu 3nedelu nevar nepamanit.tas ari ir normali?kadai ta ir bijis?
Pievienots 22. dec 2009 18:29

LAPAS KARTE