Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Topošo vecāku skoliņas

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

Sveiki! Gribētu noskaidrot Jūsu viedokli par topošo vecāku skoliņām, cik tās ir nepieciešamas? Kuru no skoliņām Jūs rekomendējat apmeklēt? Kādas bija mācību izmaksas?

Jau iepriekš, paldies!

Ievietots 21. dec 2009 08:47

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

kuskus vāvere

Mans ieteikums būtu noteikti iet un nevis uz tādu, kur tikai vienā nodarbība parada dzemdības un pastāsta par tām bišķīt. Mēs topošo vecāku skolu sākām apmeklēt uzreiz pēc 12 nedēļas (ātri, jo citas jau bija ar lieliel punčiem ) bet ne mirkli savu izvēli nenožēlojam, ne es, ne bērna tēvs. Ir ļoti patīkami, ka kompententi pasniedzēji vada nodarbības. Mēs maksājām par 6 nodarbībā 45Ls, bet nenožēloju nevienu santīmu. Tas gan bija Ogrē
Pievienots 21. dec 2009 10:39

Guļava

Siguldā 3 nodarbības - 15 LS
Pievienots 23. dec 2009 14:41

zhuvene

Izvēlējāmies vistuvāko mājām - Veselības centrā 4. Vecmāte Mārīte Inzule. Pie viņas arī gāju uz grūtnieču vingrošanu. Man ir tikai viens komentārs - feini
Izmaksas: 
1) grūtnieču vingrošana Ls 21 (mēneša abonoments);
2) vecāku skoliņa Ls 24 (laikam) - divas nodarbības pārim. 
Pievienots 28. apr 2010 09:43

LAPAS KARTE