Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

kā izgatavot kalendāru?

uz svētkiem ar dēlu gribam dāvināt mīļajiem personalizētus kalendārus - ar īpašam bildēm u.t.t.Tādus var pasūtīt, bet gribētos pašiem piestrādāt. var, protams, pats grafēt tabuliņas...bet tas būs par traku! varbūt kaut kur e-vidē ir atrodami kādi paraugi, kur ir sagrafēts gads, ideāli, ja ar vārda dienām, ja ne -vismaz datumi, vēlams latviešu valodā? vai kādam ir  padoms šajā virzienā?

Ievietots 11. dec 2009 19:30

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Roljka

Varu ieteikti ļoti labu šāda veida pakalpojumu sniedzēju !!!
Pievienots 19. aug 2014 18:44

Atbildēt komentāram

Latika

Mēs uz Z-svētkiem vecvecākiem taisījām šeit! Bijām diktam apmierināti..īpaši vēl bijām kuponus caur pērkamkopā nopirkuši-un bija diktam pa lēto.
Pievienots 19. aug 2014 19:58

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE