Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Smēķēšana

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

cik no jums topošajām māmiņam smēķē?

Ievietots 3. dec 2009 18:54

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Vai tiešām šeit kāda dāma grūtniecības laikā smēķē???
Pievienots  4. dec 2009 08:55

Anonīms

agita,a tu pati smēķē?
Pievienots 18. dec 2009 13:06

bumbulite

diemžēl jā
Pievienots 18. dec 2009 15:59

(mamma)

kura menesi tu esi?
Pievienots 18. dec 2009 16:01

kroksis

Nav bail, ka tas atsauksies uz mazo - bronhīti, elpceļu iekaisumi utt...??????
Pievienots 18. dec 2009 16:05

bumbulite

kam tad nebūtu bail,.. bet ne jau viss rodas dēļ pīpēšanas.
mana mamma ari pipeja kad bija ar mani stavokli un ko? es kas esmu slima, vai invalide?
ne es esmu looti vesela.. man pat taisija ģenētiskās analizes dēļ tāka pipeju..un analīzes bija ļõti laba
Pievienots 18. dec 2009 16:08

krunkuvācele

Ha, tuliit dabuusi noklausiities cik tas kaitiigi................. )
Dziivot arii ir kaitiigi......
Pievienots 18. dec 2009 16:05

menesnica

man ir divi dēli,smēķēju gaidot abus tikai saprāta robežās,abi piedzima veseli un stipri. neviens nebija ne dzeltes ne zaļš ne zils. ja lemts piedzimt veselam bērniņam tad viņš tāds arī piedzims.
Pievienots 18. dec 2009 16:26

bumbulite

es ari ta uzskatu
ja jau es un bērns tevs ir vesels tad bērns būs vēl veselaks pa mums abiem
Pievienots 18. dec 2009 16:30

krunkuvācele

Tieshi taa, sapraata robezaas......kad nebiju veel ametusi, aarsts arii teica, ka tad minimaali, kaadas 2 piipes dienaa un pashas vieglaakaas......
Pievienots 18. dec 2009 16:30

bumbulite

man saka ka lidz 5 menesiem var ppet ka pipeju ,bet pec tam pamazam mest nost.. bet ne strauji
Pievienots 18. dec 2009 16:33

mazā

nesmeekeeju..

toposhajaam maaminjaam buutu jaapiedomaa vai nevar iztikt bez smeekeeshanas 9 meen.
Pievienots 18. dec 2009 16:44

bumbulite

zini nevisas ir tik pareizas..
ja tas buutu ilgi pirms laika planots tad ja varetu buut ta ka atmet un tad doma.. bet ir cilveki kuriem nejausi iznak palikt stavokli
Pievienots 18. dec 2009 16:50

mazā

pati smeekeeju kameer veel negaidiiju bebi..

nebij jau taa, ka baigaa atkariiba, bet nu shad tad ar draudzeneem

tagad jau kaa 8 meen neesmu smeekeejusi, un peec beerna dzimshanas pat nedomaaju ko taadu atsaakt ! Lieka naudas tereeshana...un veseliibas bojaashana..

bet nu zinu, ka ir gruuti atmest, ja tas ir dariits ilgu laiku, bet nu ja ir stiprs gribasspeeks, tad viss var izdoties vajag tikai meegjinaat!
Pievienots 18. dec 2009 16:55

bumbulite

gan man tas ari izdosies.. laiks radis
Pievienots 18. dec 2009 17:01

(mamma)

ja ilgi smeke tas nav viegli atmest
Pievienots 18. dec 2009 17:03

bumbulite

Kristine nav, bet mana paziņa lidz kkadam menesim ppeja un pec tam jau nepipeja.. pec piedzimsanas ,kad vina baroja ar kruti vel nepipeja, bet tagad bernam jau buus divi gadini un vina ir atsakusi pipet.. berna del protams var pacensties.. lasiju graatina ka 26.nedela bernam nasis veras vala un vins sak jau pats elpot,ta tad tad vins ari jutis visu nikotinu
Pievienots 18. dec 2009 17:05

mazā

zinu, ka tas nav viegli atmest-piem.es smeekeeju agraak shad tad...bet man ik pa laikam veel tagad reti uznaak veeleeshanaas uzsmeekjeet-kaut gan netaisos to dariit vairaak...

taam, kuras smeekjee ilgi un patstaaviigi-vsp ir looti gruuti....

agita-lai veicas ar sliktaa ieraduma atmesshanu
Pievienots 18. dec 2009 17:08

bumbulite

Inese paldies !!
Pievienots 18. dec 2009 17:14

ZaniteZane

Mulkibas kkadas, ka var atbalstit vai mierinat maminu smeketaju un teikt,ka tas ok. Agita tu megini sevi mierinat ka viss bus ok, bet ne vienmer dzive ta notiek un tad vainosi sevi atlikosos muzu,ka 9 menesus bez cigaretes iztikt nevareji. Ta tacu ir dzivibina tevi - visu jut. un smekesana IR kaitiga.
Pievienots 18. dec 2009 17:42

(mamma)

ka Dievs lems ta ari bus ar vai bez smekeshanu
Pievienots 18. dec 2009 17:47

ZaniteZane

Nevajag likteni izaicinat.
Pievienots 18. dec 2009 17:54

(mamma)

katram liktenis ir viens no dzimsanas,izaicini vinju vai nee.ir miljardiem maminju , kas pat nav domajushas par smekeshanu grutniecibas laika un berni ir dzimushi ar problemam.
Pievienots 18. dec 2009 18:01

ZaniteZane

Ok, Kristine - nu tad pipesim un vel varam vel ar dazadam kaitigam lietam sakt nodarboties gaidot mazuli - un tad jau redzes ka bus - ka Dievs bus lemis - MULKIBAS, maminam ir jarupejas par sevi un mazo cilvecinu, jo paslaik vins pats to nespej darit. Palasi ko arsti un zinatnieki raksta par toposajam maminam, ja sitadas gudribas vari rakstit. Es vairs neiedzilinasos saja diskusija, jo vienkarsi nav verts runat ar cilvekiem, kam ir sads domu gajiens. Un nekam nevajadzetu but par grutu berninu gaisot, jo mamina grib savam berninam pasu labako, un nevajag ar smekesanu sabojat pasu dargako - vina un pasai savu veselibu.
Pievienots 18. dec 2009 22:32

Dace03

Cik tu pirms gruutnieciibas dienaa izsmeekjeeji?
Man aizgaaja gandriiz pacinja dienaa. Kad teicu dakterim, ka plaanojam beernu, vinjsh silti ieteica atmest. It kaa leenaam samazinaaju liidz kaadaam 10 cg. dienaa.
Tagad jau 7 meeneshus nesmeekjeeju. Kaa izdevaas? Vnk pirmajos meeneshos bija tik slikti, ka nebija pat doma smeekjeet, palika slikti.
Varbuut ir veerts pacensties beebja deelj? Es negribu kritizeet, vnk gribeeju pateikt, ka atmest ir iespeejams.
Pievienots 19. dec 2009 18:35

bumbulite

pirms grutniecibas es izsmekeju pacinu pa 2 dienam tagadman aiziet pacina diena
Pievienots 19. dec 2009 19:09

rokoko

Es smeekeju pirms paliku stavoklii un apmeeram 3 dienas, peec taa, ka uzzinaju, ka esmu staavoklii (nebiju to plaanojusi). Ir iespeejams atmest - tikai vajag gribas speeku, Ir gruuti, man gribas piipeet katru dienu, bet nevar - ir lietas svariigaakas par smeekeshanu - mana beerna veseliiba - jo nikotiins caur placentu un manaas asiniim nokluust mazaa kermenii.

Es dziivoju ar domu, ka kaadreiz gan jau atkal atsaakshu, bet veel ne, jo es varu gandeet savu veseliibu, bet otra cilveecinja - nevariigas buutnes - nekad
Pievienots 19. dec 2009 22:34

LAPAS KARTE