Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Lindynette 20

Gan jau šeit būs māmiņas kas lietojušas šīs pretapaugļošanās tabletes. Lieta tāda, ka daktere man tās izrakstīja, es nopirku,bet aptiekā iedeva tikai vienu tāfelīti un es aizmirsu pajautāt lietošanas instrukciju. Tad nu jautājums sekojošs - kā īsti viņas bij jālieto?Zinu, ka jāsāk lietot ar pirmo mēnešreižu dienu. Bet pēc tam?Cik ilgi bij tā pauze?Paldies par info jau ieprieksh

Ievietots 1. dec 2009 17:41

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Es Tev labak iesaku nelietot sis tabletes! Man palika loti slikti no vinam! Ka mileties negribejas kadu gadu!

pauze sim tabletem ir 7 dienas un 8 jaiedzer nakas!
Pievienots  1. dec 2009 17:58

Atbildēt komentāram

Anonīms

nevis nakas- bet nākamās!
Pievienots  1. dec 2009 18:00

Mamma

Paldies!nu paskatīsimies,tas jau ir ļoti individuāli
Pievienots  1. dec 2009 18:09

juzule

ieraksti googlē..,vajadzētu būt ka ir pamācība..
Pievienots  1. dec 2009 19:20

pupa

man ar to gribēšanu nav problēmu...
tā, ka tas tīri individuāli!
Iepriekš dzēru Jeanine... dārgas bija (gandrīz 9Ls/1 mēn.), laikam stipras bija....
MR gandrīz pazuda, (2 pēdējos lietošanas mēnešus pirku testus, jo domāju, ka "iekritu", bet tests, protams, negatīvs)....tāpēc palūdzu dakterītei, lai uzraksta kaut ko ne tik stipru un tiku pie šīm "Lindynette 30"!
Pievienots  2. dec 2009 14:19

pupa

es lietoju Lindynette 30.
Jāsāk ar pimo MR dienu, tad 21 dienu lieto (apmēram vienā un tajā pašā laikā vēlams iedzert), tad 7dienu pauze un sāk jaunu iepakojumu (neatkarīgi ir vai nav MR). Ja aizmirsti iedzert tableti 12 h laikā pēc laika, kad vajadzēja to iedzert, tad man ir jāizlaiž aizmirstā tablete un nākamā jādzer kā parasti!
iespējams, ka ar Lindynette 20 ir jāiedzer aizmirstā uzreiz kā atceries (pat ja 2 tabletes reizē), jo tas hormonu daudzums ir mazāks kā Lindynette 30... bet pēc tam man it kā papildus jāizsargājas... ir bijis, ka aizmirstās, bet papildus neizsargājos.. pagaidām viss kārtībā! kinder surprise nav pieteicies!

Pievienots  2. dec 2009 09:48

Atbildēt komentāram

Mamma

Paldies par info
Pievienots  2. dec 2009 09:52

pupa

Lai veicās!
Pievienots  2. dec 2009 14:20

Honey, sweety:)

ieraksti Google lyndinette 20 instrukcija- tur vajadzetu paradities, izlasi un vis jau bus skaidrs   Es lietoju lyndinette 30, tagad gan menesi jau esmu partaukusi. Bet man nebija pilnigi nekadu iebilduimu pret vinam, gan pienemama cena un blakus paradibu ari nekadu!
Pievienots  2. dec 2009 14:36

Atbildēt komentāram

Nopietni

Sveiki, 7dienas pauze netiishaam iznaaca man 10 dienas, nezinu kapeec domaaju ka jaadzer shodien pirmdienaa, bet izraadaas bij jaadzer 3dienas atpakalj 5dienaa.. ko tgd dariit, bet shodien tableti jau izdzeeru.. pavisam sajaucu sev galvu ko un kaa.. shiis 3dienas laikaa bija seks bez prezervatiiviem, vai ir iespeeja ka paliku staavoklii? u ja jau izdzeeru turpinaat dzert? vai driikstu vienaa dienaa izdzert uzreiz triis tabletes?
Pievienots  5. nov 2012 23:47

Atbildēt komentāram

Zzzz...

ir iespēja palikt stāvoklī, ja taa gadas, tad nedelja papildus jalieto piemēram prezervatiivs.
un lietot tris tabletes reizee,naw jgas, tas vairs neko nemainiis
Pievienots 10. dec 2012 13:04

runkuliits

Sveiki! Ja aizmirsu nopirkt tabletes un ir pagājušas 11 dienas kopš man bija mēnešreizes un šodien sāku dzert Lyndynett 20 tabletes,tad vai varu palikt stāvoklī un ko man darīt dzert vai tomēr nedzert?
Pievienots 24. mai 12:38

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE