Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Bērnam - astma

Ļoti gribētu parunāties un padalīties pieredzē ar citiem vecākiem, kuru bērni slimo ar astmu.
Manam dēlam ir deviņi gadi, ap gada vecumu viņam bija alerģija,a kas izpaudās uz ādas. Gājām pie ārsta Spuriņa,  likās, ka esam izārstējuši, jo nekādu simptomu vairs nebija.. Taču pirms gada izrādījās, ka dēlam ir astma.. Savilku paralēles, ka tā saasinājās laikā, kad dēlam zināms stresiņš... Uztaisījām testu. Kā ļoti liels alergēns izradījās mūsu kaķis... Sākām dzert zāles: Singularis un saasinājuma gadījumā pūst ventolīnu. Ziemā un pavasarī slimība vēl bija jūtama, bet tagad - tpu, tpu, tpu ir sajūta, ka nekādas astmas nav pat bijis... Arī kaķis neko nekaitē.. Reizēm pat ielien un guļ dēla gultā. Vai tā varētu būt cerība, ka astma ir izārstēta?

Ievietots 3. nov 2009 14:54

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Agucis

Ar to astmu ir tīrie joki,man pat liekas,ka ārsti paši nezina kur viņa rodas un kur pazūd,jo manam nu jau 10gadus vecajam dēliņam ir tieši tāpat.Mēs "'slimojam"no 9mēnešiem ar bronhiālo astmu(sākumā),bet noņemot proves reakciju nav.Lietojām tādas pašas zāles.Kāķi iegādājos speciāli,jo tas esot spēcīgs alergogēns.Rīgas ārsti papīros saraksta,ka ir astma un iesaka kārtot grupu,bet ejot uz komisiju man jāpierāda,ka ir astma.Es biju vizītē pie dr.Palēnas un viņa teica,ka tā slimība var pazust ik pēc 3 gadiem un arī var parādīties ik pēc 3 gadiem.Mēs beidzām slimot 6 gados,bet uz pārbaudēm eju drošībai,ka daru pareizi.Mums pat uztaisīja polīpu operāciju domādami,ka vaina ir viņos.Tagad ja saslimst ar iesnām,tad ārstēju ilgāk nekā parasti(2nedēļas).Jūtīgi viņi ir uz mitru laiku,tapēc vasarā rūdu(lietus laikā ļauju iet ārā)nezinu vai tā ir pareizi,bet daru.Īsta astma ir tad,kad bērnam ir grūti pelpot ,es tā domāju.
Pievienots  5. nov 2009 21:33

Atbildēt komentāram

Paarslina

Tiesi taa uz mitru laiku paasinaas astma.Un ne tikai.Ari pavasari viss kad sak plaukt un uz sienas laiku!Saku pec savas pieredzes,pati slimoju no 4.g
Pievienots 28. dec 2009 20:38

susuliks

manam delinam ari gada vecuma pateica ka ir bronhiala astma,arstejamies.no rudens lidz pavasarim bija kartigs murgs,berns ta mocijas,lietojam singularu,ventulinu un vel kautkadu pusamo.pienaca vasara vis pargaja,daktere teica ka nu jau esot vesels un nekadas parbaudes nevajag.izgajam ari analizes un nekadas alergijes ne pret ko neparadija.
ta lidz decembri vis bija labi kad saslima ar plausu karsoni un tad atkal vis no sakuma lidz vasarai.ta nu mes cinamies.vasaras mums ir atslodzes laiks kad berns jutas lieliski.
Pievienots 17. mai 2010 10:05

nekonezinīte

Agnese, ko Tu domā ar: "noņemot proves reakciju nav"? Tu domā tās pilītes,ko pilina uz rokas? Paldies.
Pievienots 12. jūl 2012 21:04

bosiks

To par trīs gadiem nezināju... Un par astmu var pat grupu kārtot? Un cik bieži jūs ejat uz pārbaudēm?
Pievienots  6. nov 2009 06:09

Atbildēt komentāram

Agucis

Mēs ejam gadā reizi(tik bieži atbrauc speciālists uz mūsu ciemu).Tur viņam veic elementāras pārbaudes ar datoru,bet man ieteica veikt bronhoskopiju.Meklēju netā kas tas ir un kad uzzināju...Nezinu,mēs vienmēr esam nolikti izvēles priekšā un nevar saprast kā ir pareizi darīt,gribas,lai bērnam būtu labi,jo tās mokas,kas viņiem jācieš ir sāpīgi redzēt
Pievienots  7. nov 2009 15:28

Anonīms

Sveiki1 Nezinu, kas tā Jums par izmeklēšanu ciemā. Astmas precizēšanai ne vienmēr vajadzīga bronhoskopija. To nosaka pulmonologs. Visvienkāršāk astmas diagnozi nosaka ar IG A un M analīzi no vēnas, parasto asins analīzi, kur skatās leikocitāro formulu. Tāpēc varbūt vispirms vajadzētu prasīt nosūtījumu vai nu pie alergologa vai pulmonologa
Pievienots 11. nov 2009 18:14

Anonīms

Arī manam dēliņam piecos gadiņos tika noteikta astmas diagnoze un tikām nosūtīti un izmeklēti gan pie alergaloga un astmas speciālista.Tika veiktas šīs asins analīzes un tika notekts uz ko tieši lielākā mērā ir alerģija.Tie var būt kā dzīvnieki,tā arī dažādi augi,smaržas un putekļi.Saasinājumi parasti sākās rudenī.
Mēs lietojam zāles,apmeklējām krūšu masāžas,pabijām pat sanatorijā,trenējām plaušas ar balonu pūšanu,vasarā daudz peldējām.Nu jau dēlam ir vienpadsmit gadi un liekas ka būsim tikuši galā ar šo problēmu.

Pievienots 20. aug 2010 22:02

Minka:)

Bronkoskopija nav astmas noteikšanai, bet gan liekā šķidruma izvadīšanai no bronhām un zāles ievadīšana tanīs, bet ne visi ārsti atzīst šo metodi, jo daudzi saka, ka šķidrums pēc šādas procedūras mēdz ātrāk uzkrāties. Saaukstēšanās pirmā pazīme ar sēcošām krūtī ir bronhīts, kurš ar laiku + vēl alergēni un mitrais gaiss izveidojas par bronhiālo astmu, pārsvarā ārsti saka, ka pubertātes vecumā astma pazudīs un tā daudzkārt arī ir.
proves ir laba metode un pat obligāta astmātiķiem, lai noteiktu alergēnus.
Es visam šim pati esmu gājusi cauri no 3gadu vecuma, pabiju arī Cēsu meža sanatorija'un Vienības gatves 18.nod. biju biežs viesis....
Ieteikums izvairīties no kairinātājiem un norūdīt mazos....sanitorijā no rītiem tikai ar aukstu ūdeni mums lika mazgāties un ar krūzīti vēl uz muguras uzlēja....
Jā un alergēni gan paliek uz visu mūžu, manā ga'dījuma veci putekļi un kaķu spalvas
Pievienots 14. nov 2012 07:32

Anonīms

Mūsu dēliņam ir 9.gadi un arī astma.Apmēram 2gadu vecumā atklājām,kad bērnu uz kādu dienu atstājam pie vecmammas,bērns regulāri slims.Izrādās pie vainas bija kaķis.Kā par nelaimi arī mēs paši bijām iegādājušies kaķēnu.Apmeklējām alergalogu,viņš teica,ka bērns nedrīkst dzīvot kopā ar kaķiTagad ir tā,ka esam kaut kur ciemos,kur kaķis,tad vairs nav tik traki.Bet grūti mums rudenī,kad ir mitrs laiks,katru septembri,oktobri slimojam.
Pievienots  8. nov 2009 10:11

Atbildēt komentāram

Anonīms

Par astmu varu pastāstīt lūk ko. Manam tētim astma bija arodslimība, un viņam reizēm bija tādi saasinājumi, ka naktīs klausījos viņa smago elpu, jo to dzirdēja visi mājas iemītnieki. Tad pirms kādiem 2 gadiem tētim piedāvāju šādu iespēju, Coral Club Int. kompānijas produkciju, jo viņš izgāja Folla metodi un visi rādītāji liecināja, ka kaut kas jādar lietas labā. Tētis regulāri dzēra mikrohidrīnu, lucernu, skudru koka mizu un tad kad veica pilnu organisma attīrīšanas kūri ar programmu "Kolo vada Pluss", tad viņam astma pārgāja ar kuru viņš bija mocījies 30 gadu, ikdienā bija visādus preperātus lietojis un tie neko daudz nebija nelīdzējuši. Viņam arī paplašinātās vēnas pārgaja. Esmu pateicīga tiem cilvēkiem, kas man ieteica šo produkciju. Parasti astma ir tamdēļ, ka organismā savairojušies parazītorganismi-baktērijas, sēnītes, vīrusi. Lūdzu, paskataties, mājas lapā, šķiet ka forumā bija atsauksmes arī maziem bērniem astmas ārstēšanas gadījumos.
Ar cieņu un veseļojaties.
Pievienots  9. nov 2009 14:16

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ja tas būtu tik vienkārši, izārstēt astmu ar uzturbagātinātājiem. Astmai ir daudz iemeslu. Izolējot bērnu no alergēna (kaķa),  tas problēmu neatrisina, jo ir vēl bezgalīgi daudz citu alergēnu. tā ir kā ķēdītes reakcija. 

Šīs problēmas sekmīgi risina klasiskā homeopātija. Novēlu katrai māmiņai atrast savu homeopātu, kurš tad arī palīdzēs jūsu mazulim atveseļoties
Pievienots 11. nov 2009 18:19

Nepiekrītu par alergēniem, kam lieki pakļaut bērnu alergēnam, nav nekāda ķēdes reakcija, jo alerģija nevar būt pret visu, bet lai izvairītos no astmas saasinājumiem nav ieteicams atrasties tiešā saskarē ar alergēnu, vismaz izvairīties cik var
Pievienots 14. nov 2012 07:36

bosiks

Njā... Kad bijām uz pārbaudēm, ārste mums teica, ka 80%gadījumu astma un alerģijas ir iedzimtas... Katrā ziņā vislielākais prieks par tiem bērniem un pieaugušajiem, kuri no astmas izveseļojas.
Pievienots  9. nov 2009 14:28

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sindija, par iedzimtām tiek uzskatīts, jo kad māmiņa gaida bērniņu, tad no vecākiem manto arī vīrusu, baktēriju gammu, kas mikroskopiski mazi. Bērna veselība atkarīga no vecāku veselības. Tad vēl piedzimstot mazajam nākas nierītēm pārstrādāt visus tos ēdienus, kuri satur E vielas, ar gāzi apstrādātie banāni, modificētie āboli, ūdens ar hloru, pilsētas gaiss, ekoloģiskā situācija, gardās končas, kas baro parazītorganismus bērniņā un tā tā lieta vairojas. Parasti zāles noņem tikai simptomus. Visām zālēm noteikti ir blaknes, kuras obligāti jāizlasa pirms lietošanas. "Iedzimst" ēšanas, ūdens dzeršanas paradumi, domāšanas paradumi un tas ir  rezultāts. Ir arī izārstējušies cilvēki no astmas
Pievienots  9. nov 2009 15:36

Anonīms

par iedimtību viens bet nu ko ar to visu darīt jo nu jāsaka tā bū ka -nu māte +tēvs=gēni, no tā izriet ka augot pats sāku apzināties kas un kā dzīve kāda sejas puse jārāda vainu jāraud vainu jāsmejas bet gadās taču arī tā ka, smaida........un smaida tāāa un vēl tie kas uguni un ūdeni dzīvē iet. un kā lai šo vienādojumu turpina nu tas jāizkož katram . zinu pagātni nojaušu nākotni, bet par viņu nezinu nekā jo jādzīvo SEIT UN TAGAD, nu tad tā rītdiena pienāks nu griba un stipra apņemšanās ir tas pamats kas nodrošina organisma optimizāciju un pielāgošanās spējas . vel ļoti BŪTISKA lieta šajā pasākumā ir tas CIK ĻOTI KATRS MĒS ŅEMAM PIE SIRDS TO KAITI KAS NEĻAUJ DZĪVOT

Pievienots 10. nov 2009 14:47

Anonīms

sveiki!manai meitinai ari 9menesisos bija bronhiala astma,ari dzeram singularus un putam ventolinu,truka elpas,pec gadina uztaisijam testu alergijas,arsts teica ka alergija no putekliem,tad vel pec gada nu jau uzradija tests ka varetu but no mitruma.jautaju arstam pret ko isti ir ta alergija.ma atbildeja gruti teikt no ka.mums izpauzas tagat ar ilgstosu klepu pat menesiem ilgs.Bet Anglija arsts,atbildeja ta-ka astma un alergija ir arstejams,Jurmala tik nezinu kura bilseta tiesi esot Juras udens sals alas,lai vedod uz  5-20min bernisu lai elpo.manai meitinai ir tagad 3dadini,centisos atrast to alu un aizvest.....mamminas mes esam stipras
Pievienots 15. feb 2010 21:20

Anonīms

Sveiki! situācija mums mājās tāda pati kā jums Iveta. manai meitiņai arī tagad ir 3 gadi un klepus vairāku mēnešu garumā un iesnas. lietojam singular un fliksotide, taču ir tāda sajūta ka zāles nepalīdz tapēc izdomāju uz laiku nelietot un redzēs kā būs. gribēju teikt, ja atrodi tās alas padod lūdzu ziņu
Pievienots 31. mar 2010 11:09

Anonīms

sveiki!
Manai meitiņai tagad ir 3,5 gadiņi un mums arī ir diagnoze brohiālā astma, jau 1,5 gadus vienu reizi trijos mēnešos braucam pie alergaloga uz pārbaudēm. Klepus un iesnas mums parādījās trīs mēnešu vecumā. Alerģija mums ir no putekļiem. Gribu teikt, ka apbruņojusies ar pacietību, un lietojot singular, pulmikortu un vebtulīnu, izņemot paklājus no istabas, mīkstās mantiņas, lietojot speciālu( singapona) materiāla segu un spilvenu, mums veselības stāvoklis ir uzlabojies un man ir cerības domāt ka tas viss pāries! Problēmas mums ir ar bērnudārzu, kur mums ir slimības saasinājums, jo tur ir lielāka daudzuma putekļi, kā mājās un diemžēl segas un spilvena mums tur speciālu arī nav! Ja Jums ir jautājumi kā es vēl ar to cīnos, un man tas tīri labi izdodas, rakstat. Man palīdz arī parastie dabas līdzekļi. Padalīšos ar Jums! Lai Jums veica cīniņā!!!
Pievienots 22. nov 2010 13:50

Bērniem ar bronhītiem, ja vien nav temperatūras ir ieteicamas pastaigas svaigā gaisā un vislabāk elpošanu atbrīvo priežu meži...ja gaiss laukā ir auksts un mitrs tad man mamma sēja muti ciet ar šallīti, lai elpoju tikai caur degunu....vēl ier jāiemāca elpot bērniņu ar vēderu ne krūtīm izklausās smieklīgi, bet tas ļoti atvieglo astmas lēkmes...ir vieglāk elpot!
Pievienots 14. nov 2012 07:40

Anonīms

ari manaiem deliniem kir astma cinamies tapat bet nekas uz labo pusi neiet vinam ir 2gadini bet otram ir 10menesi vecakajam delam atklajam atsmu jau 8meneso
Pievienots  9. nov 2009 14:31

Atbildēt komentāram

bosiks

Pie kāda ārsta jūs ārstējaties?
Pievienots  9. nov 2009 14:47

Anonīms

pie daktres sproges un riga pie dakteres snipe
Pievienots  9. nov 2009 15:10

Anonīms

Nav jau nozīme ārstu uzvārdiem. Visiem speciālistiem ārstēšana ir praktiski vienāda.

Astmu parasti ārstē ar hormoniem, kurum blakus parādības var izlasīt jebkurš. Jums iesaku griezties pie homeopāta, jo ātrāk, jo labāk.
Pievienots 11. nov 2009 18:22

Anonīms

Arī mans dēls 1.5 gada vecumā pēkšņi sāka slimot ar astmātiskko bronhītu vai bronhiālo astmu(ārsti paši tā īsti nezināja kuru tieši). Bieži braucām uz slimnīcu, naktīs bija visbriesmīgāk. Ventolīns, singularis un vēl viens cits inhalators(nosaukumu vairs neatceros) bija mūsu ikdiena. Reiz slimnīcā bija tāds izmisums, ka nezināju ko lai iesāk. Dežūrējošā ārste laikam to pamanīja un sākām runāt par manu dēlu un šo slimību. Es teicu; viņam ir tikai 1.5 gads. Kā tas var būt,ka viņš jau ir "nolemts" astmai? Viņš ir ļoti aktīvs bērns, domāju,ka viņam dzīvē būs daudz kas liegts.Un vēl šodien atceros viņas teikto - mazi bērni no šīm slimībām mēdz izaugt. Un ja pareizi atceros, daktere teica, ka pirmais vecuma posms, kad zēniem mainās organisms ir ap četriem gadiem, pēc tam uz astoņiem utt. Un tā arī bija, dēlam bija četri gadi, kad piefiksējām, ka mēs nezinām kur stāv visi inhalatori un, ka dēls jau labu laiku nav slimojis. Taču, ja viņam ir parasta saaukstēšanās, tad tas nav viss tik parasti kā citiem bērniem. Viņa elpceļi ir sašaurināti un ārsti teica, ka tas tā arī būs, vismaz kādu laiku. Tās ir sekas ar kurām mums jāsadzīvo. Taču visu laiku prātā ir doma,ka astma( vai arī kas tas bija) var atgriezties un viss sāksies no jauna.
Pievienots 27. nov 2009 06:57

Anonīms

Arī maniem bērniem ir astma puikam jau būs 4 gadiņi un izpauzas tieši tad kad ir saaukstējies trūkst elpas visas iekšas itkā gārdz un svilpo,arī temperatūra biežāk ir 40grādu un mums var palīdzēt tikai slimnīcā vēl mājas apstākļos nēesam tikuši ar to visu galā pie homeopāta nau naudiņas lai aizietu jo esam trūcīgie,iesakiet vai var ņemt suni ja ir astma?
Pievienots 18. feb 2010 14:34

Anonīms

nevienu majdzivnieku nav ieteicams turet majas un vel neiesaka nevienu istabas augu
Pievienots 19. feb 2010 11:14

Anonīms

Sveiki!
Man arī bija bronhiālā astma no dzimšanas līdz 15 gadiem.
Es bieži dzīvojos pa Rīgas slimnīcām.Un tad mana ārste dr.Pālēna manai mammai ieteica mani aizsūtīt uz internātskolu Cēsīs,kur ārstē astmu.
Esmu no Jelgavas,kur gaiss tai laikā nebija tas labākais,jo apkār bija visādas rūpnīcas(cukur fabrikas,olaines),kas radīja lēkmes,kuras ,lielākoties, man bija pa nakti.
Tur mūs baroja ar to, pret ko nav alerģija,un ar laiku alerģija pazuda.
Tur mums bija svaigs gaiss,skrējām apļus,vingrojām,no rītie rūdījām muguru ar aukstu ūdeni.
Visvairāk astmu izjutu pavasarī,kad viss plauka un arī rudenī ,kad krita lapas.
Protams ,tad es biju tālu no ģimenes,bet tagad esmu pateicīga tai skolai.
Un nejau visiem paveicās izārtēties!
Kad man bija viena no pēdējām reizēm, kad devos pie ārstes es dzirdēju ka vienam puikam atklāja astmu 17 vai 18.gados un lielākotie,ja tad atklāj astmu ,tad tas ir uz visu mūžu,man viņa palika žēl,bet tur neko nepadarīsi.Gan jau mūsdienās ir visādai atklājumi lai izāstētos galvenais ir jācīnās.
Lai Jums izdodās atrast labāko veidu, kā atbrīvoties no astmas,lai veicas!
Pievienots  1. mai 2010 14:20

Anonīms

Maniem bērniem (13 un 16 gadi) arī bija astma, taču nu jau vairāk kā septiņus gadus šī diagnoze ir noņemta un simptomi izzuduši pilnībā. Bija ļoti smagi un viens no kairinātājiem bija kaķis. Kā mēs tikām vaļā no šīs slimības? Dēls sāka trenēties basketbolā, meita peldēšanā. Atbrīvojāmies no visa pūkainā (putekļu krātuves- tepiķi, mīkstās rotaļlietas, arī kaķis), daudz laika pavadījām svaigā gaisā-mežā, pie jūras. Nomainījām arī dzīvesvietu-no daudzstāvu paneļmājas pārvācāmies uz privātmāju meža ielokā. Simptomi pazuda pusgada laikā. Tagad mums ir ne tikai kaķis, bet arī divi suņi Ar šo slimību var cīnīties-galvenais ir pareizi noteikt izraisītāju Lai Jums veicas!!!!!
Pievienots  9. nov 2009 14:54

Atbildēt komentāram

Anonīms

mums dzīvojot privātmajā sākās šīastma meitiņai bija 5 gadi puikam tikai gadiņš kad atklājas ka abiem ir celiakija un pie reizes arī astma un vesela kaudze pārtikas alerģiju ko darīt neviens nezin homeopāts mums par dārgu esam trūcīgie neviens neko nesaka ja ir saasinajumi tad līdzpat 40 grādu temperatūrai un tagad pārvacāmies tieši uz paneļmāju bet pie meža un ļoti ceru ka simptomi mazinasies
Pievienots 18. feb 2010 14:37

Minka, Anita

manai vecakajai meitai nu jau ir 18, slimot sakam no 2 gadu vecuma ar astmatisko bronhitu, tad 3 gados uzstadija diagnozi bronhiala astma. slimnicu redzejam biezhi lidz pat 8 gadu vecumam. sakot skolu 7 gadu vecuma iestajas tautas deju grupa, un otraja klase mes dakterus tikpatka vairs neredzejam. 9 klase pat iestajas viglatletikas sekcija un nekadu problemu. inhalatoru lietojam reti, tikai ja ir liels stress tad.
Pievienots  9. nov 2009 15:17

Atbildēt komentāram

bosiks

Jā, tas ir arī mans novērojums, ka ļoti palīdz svaugs gaiss un fiziskās aktiviātes, jebkas, kas nostiprina imunitāti. Bet kaitē - stress un uztraukumi.
Pievienots  9. nov 2009 15:18

Atbildēt komentāram

Anonīms

Manu meitu no asmātiskā bronhīta izārstēja viens fantastisks masieris! Tikai 10 masāžas un viss bija aizmirsts,pat iesnas neķērās klāt! Līdz tam nomocījāmies 3 gadus un ārsti neko neprata līdzēt,tikai ar medikamentiem sagrāva imunitāti un ieviesa sirdskaitīti,kurai savukārt izrakstīja medikamentus...tos lietojot saasinājās bronhu spazmas,pie tam ne jau lēkjmveidīgi,bet varēja aizspazmēties pat uz 3 diennaktīm! Vārdu sakot-apburtais loks! Tad no paziņām uzzināju par šo masieri,kurš viņu bērnam bija izārstējis tādu astmu,ka bērns dzīvoja no reanimācijas līdz reanimācijai!
Ar šo gribu teikt ka tiešām ļoti svarīgi celt imunitāti,un masāžas ir viens no veidiem! Bet ne katrs masieris to prot!
Diemžēl dakteris pie kura mēs bijām (pirms 13 gadiem) jau tad bija ap 70 gadus vecss....tā ka...bet gan jau ir arī citi speciālisti!
Lai jums veicās!
Pievienots 28. nov 2009 17:29

Anonīms

Mīļās māmiņas!Elpceļi organismā ir paralēli lielajiem limfceļiem.Ja limfa ir netīra, tas nozīmē, ka organismā ir KAUT KAS, kas to dara netīru.Ar bioreznansi to var un nepieciešams noskaidrot. Profesors rudzītis elpošanas ceļus ārstēja... TĪROT ZARNU TRAKTUS!!! Un pareizi darīja:lielie limfu mezgli atveras zarnu traktā- tā arī satīram ne tikai zarnu traktu, bet arī limfu, kuras netīrība grib iztīrīties "stāvā", kur elpceļi.IMUNITĀTE vispirms ir tīrība organismā-zarnu trakta, starpšūnu vides un limfas(kanalizācijas sistēmas) tīrība. Kā to satīrīt? Vispirms dzerot labu, sārmainu, dzīvu ūdeni, veicot pretparazitāras, pretsēņu, antibakteriālas, limfu tīrošaslietas, zarnu traktu tīrošas. To visu nevar izdarīt ķīmiskie preparāti, tikai dabīgas, dabas dotas vielas, kuras tiek reģistrētas un pārbaudītas PVD un klasificētas kā UZTURA BAGĀTINĀTĀJI( ieejiet aptiekā un paprasiet kumelīšu tēju- uz paciņas ir rakstīts- uztura bagātinātājs...)Jā, homeopātija str'dā, bet attīrītos organismos...Cīnieties ar cēloni-tā jūs tiksiet pie rezultāta, nevis mazinot vai nomācot simptomus!Un  šīs darbības nebūs ārstēšana, bet gan atv eseļōšana ar DABĪGO, kam nav kontrinidikāciju.Nav blakņu.Mēs jau gadiem ilgi ģimenē dzīvojam ar šādiem domāšanas un UZVEDĪBAS algoritmiem. Ģimenes ārsts tikai saņem par mums dotāciju no valsts, bet nav redzējis ambulancē visu šo laiku...Gribiet arī Jūs tā??? Lai izdodas! Esiet veseli un laimīgi!
Pievienots 28. dec 2009 11:10

Anonīms

var piekrist var nepiekrist arī mēs lietajam partika tikai dabas dotas veltes bet ne tadēļ ka domajam citādi bet gan tādēļ ka nedrīkstam darīt citādi mums ir celiakija un pārtikas alerģija uz pienu olām kviesiem lielopu galu glutenu bet ko darīt kad bērniņs izmisīgi lūdz aizliegto?skolā to nevar izkontrolēt berndarzā atliek tikai ticēt ka tas nau mazsvarīgi arī darbiniekiem netikai mums vecākiem apkārtne un cilvēki mums apkārt nosaka vidi kādā mums jadzīvo un tas ir normāli?
Pievienots 18. feb 2010 14:42

Anonīms

Pilnīgi piekrītu par homiopātiskiem līdzekļiem un organisma attīrīšanu. Man arī bērns slimoja ar astmu lietojam alvejas dzērienu, kas attīra organismu un kurā vēl ir vesels lērums ar vitamīniem. Protams ka tas nav izdarāms vienas dienas laikā kurs ir kā min 1 mēnesis, bet efekts pēc tam ir dubultīgs. Esmu pārliecināta ka ne Singular tabletes ne ventolīns un citi līdzekļi astmu neizdzen no organisma, tāpēc tā agri vai vēlu parādās atkal, bet ir pazīstami cilvēki kas piemēram regulāri dzerot alvejas sulu jau vairāk kā 10 gadus ir aizmirsuši kas tas ir.
Pievienots 12. jan 2011 10:36

Anonīms

nu man tas pats bet es sjitho  ķēmu dzenu dillees, lai šis zina kur mani vēži ziemo

nu tajiem apstākljiem neko nepadariisi bet jaa obligaatas ir aktivitaates un daudz svaigaa gaisaa un skriet un dziedaat un JAA arii savu šķiviiti izlaiziit peec ēdien reieem jo tas nostiprina kakla muskulaturu un risjanas procesu jo viss tur vienaa maissaa ir un bronhi arii tur pat ir blakus viena veel viena loti svariiga lieta ir taa vai tyas klepus nav NO TĀ KA MUMS TAGAD APKAART IR KOLOSAALI SAMAKUŠAS   EMOCIJAS KURAS IR <<<JĀ AT BRĪVO ,JO  CITĀDI TAS VISS VAR IELIIST DZILĀK , UN NEVAJAG ĻAUT TAM KAĶIM SKRĀPEET SEVI .JĀĶER ŠIS AIZ ASTES UN JĀGRIEŽ RĪŅ|ĶĪ, KAMĒR ŠIM SAREIBST UN TU ESI BRĪVS NO VIŅA
Pievienots  9. nov 2009 15:25

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. »

LAPAS KARTE