Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Fotosesija - Gaidīšanas laiks

Tā kā gaidām savu pirmo mazuli nolēmām iemūžināt gaidīšanas laiku! Vai varat pastāstīt par savu pieredzi?  Mūsu enģelītis gaidāms februārī kad būtu tas labākais laiks šādam notikumam!?

Ievietots 24. okt 2009 08:27

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Es taisīju esot 8 mēnesī, kopā ar vīru. Salonā Studija Pluss, pie Valtera (studijapluss.lv). Bildes ļoti patika un arī pati noskaņa fotogrāfējoties forša. Kopā samaksājām 120 Ls- 12 bildes, make up, frizieris un bildes diskā. 
Pievienots 24. okt 2009 10:20

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es zinu, ka meitene Ieva Knāķe ir man pazīstamiem taisijusi. Un par ļoti labām naudiņām. Kaut kas ir šeit redzams
Pievienots 28. okt 2009 17:29

Atbildēt komentāram

velnins

es uzskatu ka tu vari vinu fočēt katru mēnesi... pēc tam būs ko atcerēties uz salīdzināt.!!! mana pirma bilde jau ir 5 mēn... un pēc tam noteikti būs vēl!!))))
Pievienots 21. nov 2009 09:28

Atbildēt komentāram

''''''

Mē uz studiju bildēties gan negājām, bet mēs paši priekš sevis bildējām punci katru otro nedēļu, lai redzētu kā viņš aug... sākām jau no 7 nedēļas un tagad ir interesanti paskatīties kā puncis ir audzis un kurā nedēļā bija vairāk izaudzis, kad mazāk... utt... Tagad, kad bebis ir klāt mēs tāpat daram ar bebuku... tiki tagad katru mēnesi konkrētajā datumā līdz gadiņam tā darīsim... būs interesanti skatīties, kā mazais aug un attīstās...
Pievienots 21. nov 2009 10:24

Atbildēt komentāram

velnins

laba doma par to mazo!! vajadzes mums ar ta darit)))
Pievienots 21. nov 2009 10:26

Ellers

Labdien, bildēju dabā un studijā.Rīgā,gan citur. Maniem projektiem un ideju realizācijai ir iespējamas arī bezmaksas fotosesijas. Mani darbi apskatāmi draugiem.lv/ellfoto Piesakieties vai draudzīgajās vēstulēs.
Pievienots  3. sep 2014 06:58

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE