Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Kāpēc tējas sēne ir tik veselīga?

Esmu daudz lasījusi, ka tējas sēne ir veselīga un ļoti ieteicama, bet nekur nav paskaidrots, kāpēc. Varbūt kads zina, kas šajā augā izdalās un ko tas dara cilvēka organismā?

Ievietots 26. nov 2008 16:26

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

bosiks

varbūt penicilīns?
Pievienots 26. nov 2008 17:16

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja
Lūk, ko atradu Vides Vēstīs!: "Tējas sēne vienā organismā jeb simbiozē apvieno ķērpi, etiķskābes baktērijas un raugu. Raugs gādā par saldās tējas rūgšanu, bet baktērijas fermentē šķīdumu, un tas iegūst ārstnieciskas īpašības. Spirta un etiķskābās rūgšanas procesā tējā veidojas ne tikai spirts un etiķis, bet vairākas citas organiskās skābes: citronskābe, ābolskābe, skābeņskābe u.c., C un B grupas vitamīni, dažādi fermenti, lipīdi un cukuri."
Pievienots 27. nov 2008 09:55

Atbildēt komentāram

llulubelle

Paldies!
Pievienots 27. nov 2008 10:19

stella

Vēl no Vides vēstīm:
Eksperimentos atklāta un apstiprināta arī šā dzēriena ārstnieciskā iedarbība aknu un žultspūšļa slimību, dizentērijas, gripas, ausu, kakla un deguna iekaisumu, acu infekciju un gastrīta gadījumā. Regulāra tējas sēnes dzēriena lietošana pazemina asinsspiedienu un līdzsvaro centrālās nervu sistēmas darbību; ārīgi to lieto apdegumu un strutojošu brūču sadziedēšanai.
Pievienots  4. dec 2008 13:30

Atbildēt komentāram

Slotzaris

Tejas sene-Mistisks augs!!! Visi runa par pielietojumu vai atseviskam vielamko ta dod bet palaiz garam pasu butisko kas VINA isti ir! Tejas sene pati ir BIOkimiska rupnica kas no Melnas tejas razo vielas kas nepieciesamas cilveka auto imunitates radisanai.Tas ir lidzigi ka CILMES sunam kas spej atjaunot un veidot mus pasus! Ja kadam ta ir majas-Jus esat laimigi cilveki un saudzejiet so brinuma augu!!! Es esmu to netisam pazaudejis-tas kadreiz bij Mammas ipasums un ari mazliet to ta nenoverteju. Vienkarsa cilveku valoda - Sis augs spej sintezet vielas kas aizsarga un aktivize cilveka imun sistemu!!! Kapec lidz sim tas ir ta ignorets..... man gruti pateikt.Parraudzeta viela reizem ir mazliet kaitiga ,bet tas jau ir musu pasu vaina. Tapat ka viriem nepareiza alus lietosana-nepareizi lietots alus-slikts milnieks un resns alus vederins!!!
Pievienots  4. dec 2008 16:54

Atbildēt komentāram

llulubelle

Esmu dzirdējusi, ka var tējas sēni likt ne tikai melnajā tējā, bet arī zaļajā tējā.
Pievienots  4. dec 2008 17:23

Slotzaris

Diemzel Audra zalaja teja sene maina ipasibas.Tejas sene ir radita tikai uz Melnas tejas!!! Ir legenda ka kada SIVITE nespedama palidzet cietejiem sevi noslicinaja melnaja teja...... Ta radidama so seni kas spej palidzet sirdzejiem!!!
Pievienots  4. dec 2008 17:32

Atbildēt komentāram

shausma

Jau daudzus gadus atpakaļ tas bija, kad pēdējo reizi to dzērienu dzēru. Nu nevar teikt, ka ļoti garšoja, bet padzerties varēja. Tā nu laika gaitā pazudusi kaut kur. Varbūt kāds zina, kur to var dabūt?
Pievienots 10. dec 2008 11:50

Atbildēt komentāram

maikins

Ja tieshaam ir veelme-domaaju varu izpaliidzeet-manai mammai ir un vinja visu laiku vairojas,protams ja vinju kopj.
Pievienots  6. jan 2009 14:19

pikuza

ja gribetu to seniti dabut,jo tiesam vina ir loti jauka ar savam ipasibam
Pievienots 22. dec 2008 17:40

Atbildēt komentāram

maikins

Arii tev varu taadu dabuut-ja ir veeleeshanaas.
Pievienots  6. jan 2009 14:21

pikuza

tiesam gribu dabut so jauko seniti kad un kur,pati esmu no dobeles.
Pievienots  6. jan 2009 17:11

maikins

Sorry,ka tik veelu atbildu-man neuzraadijaas,ka kaads ir ko uzrakstijis...
Zini,esmu no Riigas-nezinu,kaa vareetu nogaadaat...
Ja nu vieniigi-tu kaut kad brauc uz Riigu-tikai jaareekjinaas,ka vinja ir triislitru burkaa!
Pievienots  4. feb 2009 07:26

Anonīms

praktiskajā latvieti bija rakstits,ka var izmantot dabigas musu pašu tējas,kā piemēram liepziedu,jā zaļo tēju gan nevarēja
Pievienots 29. jan 2009 16:43

Atbildēt komentāram

Anonīms

tēma skatos gan veca... bet laba informācija nekad nav par ļaunu
Pievienots 27. feb 2015 07:40

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE