Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

brīnišķīgā; brii

Pirmās drēbītes mazulim

Gribēju uzzināt, kādas tieši drēbītes jāņem uz dzemdību zāli (un cik daudz..?) It kā doma skaidra, bet mazums savā ''lai labāk'' kko nepaņemu, un kko paņemu lieku..!

Ievietots 23. dec 2008 17:12

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

es pati

mēs ņēmām krekliņu ar vīlēm uz āru un atlokāmiem cimdiņiem. pamperīti jaundzimušajiem. komplektiņu jaciņu un rāpulīti. vilnas zeķītes. un cepurīti. mums gan sanaca tāds kuriozs, ka sagatavotais un rūpīgi saliktais smukais rozā pirmais apģērbu komplektiņš izrādījās par mazu. tad nu tetim bija jāskriem uz pirmsdzemdību palātu un jarakājas somā, jāmeklē rezerves variants. labi, ka es ari savā "lai labāk" kko lieku paņemu, nekā lai pietrūkst, biju sagatavojusi ari izmēru lielāku komplektu
Pievienots 23. dec 2008 17:17

Atbildēt komentāram

morisdonna9

Man patīk var atrast diezgan lētus apģērbus
Pievienots 22. sep 05:32
Portāla vadītāja
Te ir rakstiņš par to, kas jāņem līdzi uz dzemdībām (arī par mazuļa drēbītēm):
Labs ir padoms par to, ka visām drēbītēm - arī pavisam jaunām - ir jābūt mazgātām. Un iesaku mazgāt ar saudzīgu mazgājamo līdzekli.
Pievienots 23. dec 2008 17:43

Atbildēt komentāram

brīnišķīgā; brii

Es jau pacentos ar rokām un pavisam maigo pulveri!
Tik daudz sarakstu ir lasīts un skatīts, ka no tā vien apjūku, drošības pēc jau var uzjautāt!
Pievienots 23. dec 2008 17:47

brīnišķīgā; brii

Tā kā man piesolīja maziņu bērņuku, domāju, ka būs gana labs arī mazais izmērs. Zinot savu vīru, būs viss maisiņos jāsaliek ar zīmītēm klāt
Man gan ieplānots ir bodītis ar garajām piedurknēm un arī cimdiņi uzreiz klāt, tāds, kā apsienams (ne caur galvu velkams), jaciņa, rāpulis, zeķes (doma ir paņemt arī plānās), cepurīte. un bez pampera jau neiztikt
Pievienots 23. dec 2008 17:45

Atbildēt komentāram

trallallā

Es no sākuma tā kā kautrējos ņemt līdzi daudz drēbīšu, bet rezultātā secināju, ka tas muļķīgi. iepriekš tu taču nevari zināt, cik palātiņā silts vai auksts, cik dienas tur sabūsit utt. teorētiski vīrs var visu trūkstošo piegādāt, bet mēs bijām Bulduru slimnīcā, dzīvojam Rīgā, un skriet šurpu turpu nekādas jēgas.
Pievienots 24. dec 2008 08:17

Anonīms

Es esmu salikusi pa maisiniem 5 komplektinus katrai dienai slimnica. Somai pasa virspuse komplektinju ko vilksim pirmo. un apaksa majas vedamas drebites. man liekas ka nav par daudz. kopa 7 mazi maisini. un kas gan lidis man soma un luresies cik tur drebisu
Pievienots  9. apr 2009 09:26

Anonīms

iisteniibaa daudz dreebiites nevaig,pannem kkadus kreklinnus,laaciissus,cepuriites,vilnas zekkiites.bodijus...
Pievienots 23. dec 2008 21:55

Atbildēt komentāram

maikins

Vismaz divus komlektinjus ar dreebiiteem uz 56izmeeru.(bodi,raapuliiti,jacinju,cimdinjus,zekjiites )var arii zekjubikses)) Un veel vismaz divus 62.izmeera taadus pashus komplektinjus Jo nevar jau zinaat,kaads tas beebiits buus-piem maasaam paari 4kg man tik 2,5 maasaam 59cm,man vien 50.
Taa kaa vajag nodroshinaaties
Pievienots  6. jan 2009 14:59

Atbildēt komentāram

anilorak

Es ņēmu visu pa 5,mazums kas var gadīties,atvemj vai pamperim garām aiziet,bet kad piedzima izrādījās ka der tikai viens no 56izm,jo bija 59cm un 4750g ,tad nu tētim bija jāskrien vakarā mājās un nest vēl drebītes
Pievienots  6. jan 2009 16:36

Atbildēt komentāram

Miranda

kreklinjus, tas atkariibaa cik ilgi paliksi,,, laaciishus,, man 2 dienaas kad biju slimniicaa izgaaja kaadi 10 laachi,, zinkaa beebis tiko dzimis un kad saak eest var daudz atvemt, tapee jaamaina, es vispaar daudz neko nenjeemu, man dzjeks atveda ja vajadzeeja,, panjem sev 2 pidzjammas eertas tumshas, dvieli, shampuunu,, zjurnaalus obligaati ko lasiit, jo tici man, paguleet tu nevareesi kameer beerns gulj,,, beernam dreebiites,, daudz nepeerc tik prieksh slimniicas, jo ka buusi maajaas,, buus jaapeerj jau izmeeru lielaakas,, aug kaa traki,, es vispaar saakumaa neko nepirku, jo katru nedeelju izauga aaraa no taam dreebeem,, aa un cimdinjus un cepuriiti, bet ljoti plaanu,,, mums iizteniibaa nemaz neljaava vilkt cepusri slimniicaa,,, sedzinju mazulim taadu siltu un miilju un protams pirmo laaciiti,, sev savus tualetes piederumus,, shokolaades un augljus(bet tos varbuut nemaz neeediisi) Labu veiksmi, un veelu visu to labaako tev un mazulim,,,
Pievienots  6. jan 2009 22:39

Atbildēt komentāram

Adriana

Ari mans puisitis piedzima 58cm,tapec iesaku panemt vienu lielaku apgerba gabalu Sakuma ar mokam iemocijam 56izm drebites,pec tam tetis atveda citas!
Pievienots  7. jan 2009 08:58

Atbildēt komentāram

berta

es sagatavoju divus izmeerus 56 un 62! bodijs,kreklins (viens ar aizshuutaam piedurkneem)+jacinja+vilnas zekjiites,cimdinji viss 3eksemplaaros. Taa kaa rakstiits sarakstaa, ko man iedeva slimniicaa! Dzemdeeshu Juurmalas slimniicaa. Tad veel protams pampers, salvetes mitraas, vienreizeejie autinji (ja nu ievajadzeesies).
Pievienots 13. jan 2009 18:09

Atbildēt komentāram

berta

man jau pavisam driiz jaadodaas! kad buushu atpakalj vareeshu pakomenteet par to , vai ar to bija pietiekoshi
Pievienots 13. jan 2009 18:10

Kas es esmu?

Šeit būs info par to,kas nepieciešams uz dzemdībām..
Pievienots 24. jan 2009 16:20

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE