Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Vīlos Līvu akvaparkā!!!

Manam lielajam puikam šogad augustā palika 9 gadi,gribēju viņam uzdāvināt jauku dzimšanas dienas dāvanu braucienu uz Līvu akvaparku,tā bij viņa kvēlākā vēlēšanās....Bet no jaukās dāvanas sanāca ļoti liela vilšanās...Viss bij ļoti jauki līdz brīdim,kad viņš ar māsīcu esot nolaidies pa vienu kalniņu,(klāt tajā brīdī pati  nebiju,jo māsīca ir vecāka un bija jau tur bijusi,tapēc ļāvām bērniem pašiem izklaidēties un mēs ar brāļa sievu mierīgā garā atpūtāmies,lēnām peldoties,)atnāca bērni,skatos mans dēls vienās asarās,prasu ,kas noticis? viņš pat nabags nevrēja parunāt,izrādās tur kaut kāds glābējs esot šausmīgi sakliedzis uz viņu,bet viņš nesapratis par ko,centāmies noskaidrot ko tad viņš tādu nepareizu varēja izdarīt,protams katram savs darbs darāms un ir savi noteikumi,bet tad pasauc pie sevis to bērnu un normāli pasaki,ko viņš nepareizu ir izdarijis,nevis nobļaujies, aptuveni tāds teksts skanējis,-es tev to atmaksāšu-,to glābēju vairs nevarējām atrast ,jo no tās vietas viņš bija aizgājis...Tālāk jau gan negāju un neskaidrojos ,vienkārši sabojāja manam bērnam gan dzimšanas dienu,gan pirmo iespaidu par šo akvaparku...Atlikušo stundiņu viņš no manis neatkāpās nesoli,un izklaides viņam vairs nebija prātā...

Ievietots 14. aug 2009 12:53

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

.....................

Beediigi... Iesaku uzrakstiit administraacijai atsauksmes... Visticamaak jau neko tas nemainiis, bet shajaa kriizes laikaa straadaat gribeetaaju ir daudz un nedomaaju ka akvaparkam klientu ir paar paareem... taapeec, varbuut piedomaas pie saviem darbiniekiem, lai nebojaatu reputaaciju veel vairaak... 
Pievienots 14. aug 2009 13:05

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja

trallallā

Es arī domāju, ka nevajag paklusēt par to - noteikti atrastos cilvēki, kas šo glābēja darbu veiktu ar prieku
Pievienots 14. aug 2009 13:12

Atbildēt komentāram

lala

Nakošo dzimšanas dienu brauciet uz Ventspili....jaukaks un letaks ka šis akvaparks
Pievienots 14. aug 2009 13:42

Atbildēt komentāram

wiwiy

Tādus glābējus vajag atlaist!Lai nevar savu slikto omu izgāzt uz citiem!Ien'tstu tādus cilvēkus!
Pievienots  3. dec 2009 08:23

Atbildēt komentāram

Anonīms

Un kur tad atradās māmiņa? Bērnam 9 gadi, bet māmma nierīgi ļauj vienam ar  māsīcu šļūkāt pa kalniņiem....ja mamma būtu bijusi kat tuvumā, tad arībūtu lieciniece konfliktam, bet  izklausās ka mamma pat tuvu vietai nav bijusi..... Apbrīnoju vecāku vieglprātību!!!!! Protams, neatbalstu apsarga rīcību, bet ka var viņam  ko pārmest, ja konkrēti neviens nevar pateikt kas tur bijis , ko puika nodarijis.Varbūrt vecākiem vajadzētu vairāk rūpēties par saviem bērniem, tad tādu gadijumu būtu mazāk
Pievienots  3. dec 2009 08:30

Atbildēt komentāram

wiwiy

9 gados pakaļ staigāt???kā lai bērns normāli attīstās(kopā ar draugiem), ja māte nemitīgi viņu novēro?bērns sāk just neuzticību,sāk justies nevērtīgs-viņš pats neko nevar..
Pievienots  3. dec 2009 08:47

Anonīms

neviens nesaka ka jāstaigā pakaļ un 9 gadi nu nav vēl tas vecuums ko nevajadzētu pieskatīt, nu vismaz akvaparkā....bet protams, katra mamma savus bērnus var audzināt kā vēlas....
Bet 9 gados noteikti jāsāk mācīt patstāvību normāli ļaut attīstīties un it sevišķi akvaparkos ,uz ielām, vakaros pagalmos......b
Pievienots  3. dec 2009 09:15

Anonīms

njā 9 gadīga bērna rīcība liek domāt, ka tas ir mazs pirmsskolas vecuma bērns. Nevaru iedomāties, ka mans 6gadīg un 9gadīgs puika raudātu pēc aizrādījuma un tā rīkotos.
Pievienots 18. aug 2015 21:25

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE