Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Vai vēlaties saņemt Ziemassvētku eglīti?!

Gada jaukākajos un ģimeniskākajos svētkos – Ziemassvētkos – Latvijā diemžēl tikai divu nedēļu priekam tiek nocirsti un izlietoti aptuveni 300-400 tūkstoši eglīšu. Lai popularizētu zaļo dzīvesveidu un aicinātu cilvēkus Ziemassvētkos nevis cirst eglītes, bet gan pušķot „dzīvus” kociņus, tirdzniecības centrs „Domina Shopping” Latvijas iedzīvotājiem 24. decembra rītā zaļākajiem un apzinīgākajiem svinētājiem dāvinās 222 „dzīvas eglītes”. No 12. decembra līdz 19. decembrim katram, kurš šādu eglīti vēlas iegūt savā īpašumā, jāiesūta sava eseja www.domina-shopping.lv mājas lapā par to, kāpēc ir labi domāt un rīkoties zaļi un saudzēt mežus. Pirmie 222 autori saņems savu eglīti, turklāt daļa būs ar slavenību autogrāfiem.

Ievietots 19. dec 2008 06:51

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Jā, piekrītu, ka tiek daudz nocirstas eglītes, kuras pēc tam tiek izmestas. Es kādu laiku arī nesu mājās cirstas eglītes, bet pēdējā laikā dodu priekšroku eglītēm podiņos, ko var pēc tam smuki iestādīt dārzā. Cenas arī nav nemaz tik trakas, piemēram, šeit no 28 euro var dabūt smuku eglīti, kura Ziemassvētku laikā nenobirs.
Pievienots  4. dec 2018 16:28

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE