Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Matu un ādas stāvoklis pēc bērna barošanas

Esmu izbarojusi pēc kārtas divus bērnus ar mazu vecuma starpību,jūtu,ka tā bijusi liela slodze organismam.Mati palikuši nespodri,āda pelēcīga,zobi sākuši bojāties un arī pati jūtos nogurusi.Tagad abi mazie palaisti dārziņā,domāju jāpievēršas sev.Kādas analīzes paprasīt dakterim? Kādi ir vitamini,kas palīdzējuši jums līdzīgā situācijā.Šobrīd ikdienā tikai D vitamīnu lietoju,kad mazajiem dodu.

Ievietots 13. jan 16:10

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūta22

D vitamīnam vajadzētu uztaisīt analīzes, lai zinātu vai un cik pietrūkst. Es lietoju pa 1 kapsulai dienā Nateo, bet ja deficīts, tad vajadzētu vairāk. Dzelzs līmenis kāds? Vispirms laikam uztaisītu asins ainu. Magniju vēl var un protams, pilnvērtīgs, sabalansēts uzturs.
Pievienots 13. jan 17:46

Atbildēt komentāram

Sniegpulkstenītis

Ļoti jāseko līdzi uzturam.Īpaši pēc bērnu barošanas kalcijs var trūkt,D vitamīns.Ja lieto ikdienā,jāskatās kāda deva,varbūt par maz ir.Vēl A un E vitamīns ādai labi,plus selēns.Bet nu nogurums jā,pirmām kārtām D vitamīna trūkums.
Pievienots 14. jan 15:23

Atbildēt komentāram

ZaneD

Cik D vitamīnu lietojat? Vai vēl kaut ko lietojat? Es ietu pie savas ģimenes ārstes un izstāstītu situāciju. Visticamāk būs jātaisa analīzes un jātaisa kādas vitamīnu kūres. Forši, ka beidzot ir laiks sev, lai padomātu par savu veselību, izskatu, pašsajūtu
Pievienots 14. jan 17:08

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE