Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

NEPIECIEŠAMA AUKLE? #AUKLERĪGĀ #AUKLEJŪRMALĀ #AUKLELATVIJĀ

​Nepieciešama auklīte? 

- MULTICARE var palīdzēt! 

Ģimenes uzņēmums, kas piedāvā sertificētu auklīšu aģentūras pakalpojumus. Aģentūrā apvienotas labākās auklītes no visas Latvijas - tieši tādas, kādām mēs uzticētu savus bērnus! Dažas no mūsu auklēm ir arī pieredzējuši pedagogi, ar augstāko izglītību pedagoģijā. Mūsu prioritāte ir sniegt profesionālu pakalpojumu, ņemot vērā Jūsu personīgās vajadzības, lai atrastu Jums aukli, kas vislabāk piemērota ir tieši Jūsu ģimenei.  Mēs nodrošinām  kvalificētu personālu, kas rūpējas par mūsu klientu bērniem jau no zīdaiņa vecuma (t.sk.,par tikko dzimušiem bērniņiem). 
Sīkāka informācija vai pa tālruni 28667938

#uzticamipakalpojumi#lielisksservis#labākāsauklītes#mīļākāsauklītes#aukles#auklezīdainim#sertificētasaukles

Ievietots 14. dec 2020 10:49

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE