Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Ēšanas paradumi pašizolācijas laikā

Sveiki un sveikas!

Sākot ar šodienu stājusies spēkā ārkārtas situācija, 2. daļa. Kā jums iepriekš un šobrīd veicas ar ēšanas paradumu ievērošanu? 
Es ikdienā ēdu veselīgi un ļoti sekoju līdzi gan pārtikas produktu izvēlei, kā es gatavoju ēdienu, fiziskajām aktivitātēm, vitamīniem, ūdens patēriņam, utt. Īsumā - patiešām daru tā, lai justos labi?

Kā jums iet ar šo? Vai nākas biežāk norauties uz gardiem, bet nevēlamies ēdieniem? Vai ir vēlme palutināties? Varbūt kāds tieši pievērsies veselīgam dzīvesveidam? Kļuvis par vegānu vai veģetārieti? 
Man būtu ļoti interesanti uzzināt!

Saistībā ar ēdienu un ēšanas paradumiem, šodien Facebook uzgāju arī šādu konkursu: 


Manuprāt ļoti vērtīgi un balva arī vērtīga. Jāpublicē komentāru sadaļā mājās gatavotas maltītes bilde un var laimēt ledusskapi. Es piedalos, iedomājos, ja varbūt vēl kādam/kādai būs interesanti. 

Ievietots 9. nov 11:20

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE