Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Mājdārziņš "Sapnītis" meklē bērniņus!

Stabu ielā 95 nesen atvērts jauks un mājīgs mājdārziņš "Sapnītis", kas šobrīd meklē bērniņus vecumā no 1.5-3 gadiem, ko pieskatīt. Katram bērniņam tiek veltīta individuāla pieeja un uzmanība. Vairāk informācijas - 

Ievietots 8. nov 08:51

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

inga_gavare

Sveiki, vai pie Jums var vest arī 3,5 gandrīz 4 gadus vecu bērnu? cik ēdienreizes tiek nodrošinātas? Un vai var sarunāt tikšanos ar Jums lai izrunātu interesējošos jautājumus un apskatīt telpas?
Pievienots  8. nov 18:03

Atbildēt komentāram

Sigita_stabu_iela

Sveika! Protams, pieņem arī vecākus bērnus! Mūsu darba laiks ir no 8.00-18.00, bet var vienoties arī citādi. Ēdienreizes ir 3 reizes dienā, viss tiek organizēts tāpat, kā bērnudārzā, tikai uzmanību velta katram bērnam individuāli. Varam tikties klātienē un izrunāt visas pārējās detaļas! Sazināties varam arī pa telefonu 26003916.
Pievienots  8. nov 18:33

LAPAS KARTE