Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Lūpas zīšana

sveikas mammas, teti, eksperti u.c.

Meitina (1g un 7 menesi) zīž/sūc apakšejo lūpu. Aizrādam, tad partrauc, bet driz vien atsak. Iet gulet, aizmieg zizot lupu. Uz nakti censamies izvilkt ara lupu, bet nezinu vai nakts vidu atsak/neatsak.
Varbut ir kadam pieredze, labi ieteikumi ka varetu tik no si ieraduma vala?

Ievietots 31. okt 17:17

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Zinošā mamma

Šādai uzvedībai ir psiholoģiskie cēloņi. Tāpat kā nagu vai zīmuļa grauzīšana, arī lupu zīšana varētu rasties no pārliekas spiedzes un stresa, ar kuru bērns netiek galā, šādi sevi nomierinot. Te jācīnās ar problēmas avotu neviss ar to sekām. Padomājiet no kurienes varētu rasties pārlieku spiedens un spriedze uz Jūsu meitu – varbūt bērnudārzs, vai auklīte, vai krūts barošanas beigas, vai vecāku attiecības. Protams, uzreiz šo parādumu izkaut nesanāks, bet pakāpeniski samazinoties stresam vai zūdot stresa avotam arī šīs darbības arvien retāk parādīsies. Jums nevajadzētu pārlieku emocionāli vai ar palielinātu trauksmi reaģēt uz šo uzvedību, jo tas tikai saasinās situāciju. Ja vēlaties noradīt, tad runājiet mierīgi un labāk dodiet instrukciju, kas „jādara”, neviss ko „NEdarīt”. Labāk būtu novirzīt uzmanību uz kaut kādu citu darbību, vai pateikt kaut ko, lai meita uzsmaida, vai pajautāt, lai atbild. Bet visefektīvāk būtu bieži apskaut, glastīt un teikt mīļus vārdus. Īpaši, kad viņa sāk zīst lupu, pasakiet, ka Jūs esat blakus, viss labi, viņa esot drošībā. Te galvenais radīt drošības sajūtu.
Pievienots  7. nov 14:30

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE