Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Iegurņa pamatnes disfunkcija pētījums.

Sveiciens!

Mans vārds ir Katrīne un es esmu Rīgas Stradiņa univeristātes Medicīnas fakultātes studente. Savu nākotni vēlos saistīt ar dzemdniecības un ginekoloģijas specialitāti un studiju kursa ietvaros veicu zinātnisko darbu ''Iegurņa pamatnes disfunkcija pēcdzemdību periodā'', kura kvalitatīvai norisei un iznākumam man ir nepieciešama jūsu palīdzība!


Lūdzu aizpildiet šo anketu, ja esat jaunā māmiņa, kurai dzemdības ir bijušas pēdējo 6-10 nedēļu laikā 


Piedalīšanās pētījumā ir brīvprātīga, anketa ir anonīma un dati tiks analizēti apokopojuma veidā, anketas aizpildīšana aizņems, apmēram, 7 minūtes.Grūtniecības laikā un dzemdībās jūsu ķermenis ir piedzīvojis daudz fizioloģiskas izmaiņas, tai skaitā arī jūsu iegurnis ir izdarījis milzīgu darbu, bērniņu iznēsājot un laižot pasaulē.
 Nereti pēc dzemdībām sievietes saskaras ar iegurņa pamatnes disfunkciju, kas ievērojami var pasliktināt dzīves kvalitāti un veselību. Kvalitatīva darba norises gadījumā tiks veicināta sabiedrības- pacientu un mediķu interese par iegurņa pamatnes disfunkciju, tās laicīgu diagnostiku un ārstēšanā.

Ievietots 29. okt 09:36

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE