Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Esmu apjukusi, palīgā!!!

Sveikas! Vēlos lūgt padomu, man šobrīd dzīvē ir nesaprotama situācija. Esmu stāvoklī, to visu es pieņemu ļoti normāli, plusā vēl strādāju un mācos. Puisis arī ir, bet tur sākas viss stress, manā dzīvē, liekas ka cilvēkam es nēesmu vajadzīgā, sākumā viss bij skaisti un rožaini, viss aizgāja līdz tam, ka nolēmām ka gribam bērniņu, likās ka apstākļi ir labi un koledžā esmu pēdējā kursā, kur vēl labāks laiks, lai nepaliktu stāvoklī, jo sanāk ka bērniņu piedzemdēšu, tad kad būšu pabeigusi skolu. Un lūk, puisis palika aizvien bezjūtīgāks pret mani ar katru brīdi, tagad esmu 3mēnesī, nesaprotu ko darīt, vai tiešām varēju tā nepamanīt ka cilvēkam neko nenozīmēju... Kad sastrīdamies esmu vienīgā kura cenšas salabot, cenšos lieki viņu nokaitināt, lai neradītu konfliktus, bet viņam tik un tā kaut kas nav labi. Šodien māsa teica ka tā vīrietis nedrīkst rīkoties pret sava bērna māti, jo draugu priekšā viņš ir sācis par mani ņirgāties, būt ļauns, sarkastisks, mēģina parādīt viņu priekšā savu dominanci, un viņam tas liekas pilnīgi normāli, ko lai daru? Attiecības izbeigt nevēlos, jo ticu ka varam būt skaista jaunā ģimene, bet ar katru nejauko rīcību ko viņš izdara, jūtu ka attālinos no viņa, jo tik ļoti sāp, ka bez asarām acīs vairs nevaru iztikt. Vēl no viņa sāku izdzirdēt šādu frāzi, '' nespekulē ar ''grūtniecību''. Ko tādu no viņa, patiešām nebiju gaidījusi. Saprotat, es saprastu, ja viņš man to teiktu tad, ja es viņam ko prasītu pirkt man ko man kārojas, vai, lai viņš man kaut ko izdara, bet tā nav. Ne viņš mani lutina, ne kā! Visu ko man gribās, ziniet tās kas ir mammas un ir jutušas grūtniecību, ka pēkšņi ko sakārojas un liekas ka neko citu negribās, man ir šādas reizes bijušas un visās esmu nopirkusi visu pati, viņš man pat šokolādi nenopērk... Liekās ka esmu tuvu pie nervu sabrukuma, ar visiem pārdzīvojumiem, dēļ kuriem esmu raudājusi un kritusi histērijā, esmu iedzīvojusies migrēnās, man agrāk tādu nebij bet pirms nedēļas bij pirmā... Nespēju vairs izlikties ka viss ir pasakaini, bet gribu saglābt attiecības, bet kad cenšos parunāt ar viņu par to, atskan frāze- nu tad škiramies, tā mēs jau 2x it kā izšķīrāmies, un sagājām kopā... Tagad nesaprotu ko viņš grib, jo viņš man izšpļāva frāzi, kad bijām pašķirusies, ja tu netiksi ar bērnu galā, tu neuztraucies, es viens tikšu, un tad šī frāze mani vislaik biedē uz ko viņš ir spējīgs... Es nezinu kā rīkoties, palīdziet lūdzu?

Ievietots 24. okt 00:26

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Zinošā mamma

Labdien!Nebūtu ētiski dot padomu šķirties no puiša, tāpēc uzrakstīšu savas pārdomas. Izklausas, ka jūs ciešat no emocionālas vardarbības. Iespējams iesaistījāties attiecībās, ko psiholoģijā sauc par "tirāna-upura attiecībām". Tas ir atkarība, tāpēc Jums tik grūti šķirties no puiša, attiecībās ar kuru Jums gan emocionāli, gan jau fiziski ir slikti. Izskatas, ka Jūs baidāties no viņa. Viņš, savukārt, manipulē ar Jums un zin uz kuru "podziņu" jānospiež. Viss tas izriet no nepareizas audzināšanas bērnībā. Viņam gan grūti palīdzet, jo galvenais šādiem cilvēkiem būt pārākiem par citiem. Jūs gan varat daudz ko izdarīt. 1. Jums jāpadomā ar savu BĒRNU. Jūs pakļaujat viņu jau 3 mēnešus lielam stresam. Stress, ka zinams, kaitē auglim, ietekmē gan fizisku, gan intelektuālo veselīui. Pēc iespējas ātrāk jāatrod ceļi, ka mazinātu stresu un atslabināties. 2. Jādodas pie ārsta un jāaprunājas par stresu un kā ārstēt to sekas. Arī jāstājas uzskaitē, jāveic 1.skrīnings un citas analīzes. Vai Jums nav paaugstināts spiediens? Citādāk, tas jau var būt bīstami, gan bērnam, gan mātei. Izrunāiet migŗēnu ar ārstu.3. Jādodas pie psihologa. Ir arī iespējas apmeklēt bezmaksas konsultācijas. 4. Jāatrod atbalsts, kas Jums šobrīd ļoti vajadzīgs, pie radiem un draugiem. 5. Jāatceras, ka Jūs esat jauna skaista sieviete. Jums jābūt šobrīd stiprai un atbīldīgai, pirmkārt, pret bērnu. Jāatceras, ka laimīgu cilveku var izaudzināt tikai tur, kur valda mīlestība, cieņa un līdzjutība. Lai Jums izdodas pārvarēt grūtības. Dodiet pēc kāda laiciņa ziņu tepat diskusijā, ka Jums sokas.
Pievienots 31. okt 12:05

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE