Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Kāpēc puisītis gandrīz gada vecumā ceļas vairākas reizes un grib zīst krūti un cīnas ar gāzēm vēderā?

Sveiki,
Ēsam no kādu 7 mēnešu vecuma grūtībās ar celšanos naktīs jo puisītis vēlas zīst krūti. Mazulis piedzima ap 3 kg un 50 cm un pirmos 6 mēnešus naktīs gulēja pat 7 stundas. Bet kad sākām pibarot ar kartupeļiem vai auzu tumīti un dārzeņiem un augļiem tad sākās problēma ar biežo celšanos nakts laikā un prasīšanu pēc krūts. Dienas laikā un arī nakts laikā piecelšanos bieži izraisa vēdera gāzēšanās. Bērniņš guļ gultiņā blakus mums un tad nu notiek uzlīšana pa redelītēm un raudāšana līdz iedodam krūti bet tas pat bieži nelīdz. Pirms gulētiešanas vakarā dodam putriņu kas ir paredzēta naktij vai arī piebarojam ar rīsu putru novārītu kopā ar ķirbi. Nespējam vairs saprast kā lai atrod iemeslu trakajai vēdera gāzēšanās. Jo mammai piens no krūts nāk spēcīgi kas izraisa gaisa savilkšanu vēderā. Ar piebarojamo pienu neesam mēģinājuši jo barojam tik ar krūti un dārzeņiem, vistu, liellopu un augļiem. Varbūt no šī visa ir kas tāds kas jums krīt acīs ko darām nepareizi un kas var būt iemesls nakts nemieram?? Bērniņam tagad ir ap 10 kg un 72 cm

Ievietots 21. okt 01:33

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Zinošā mamma

Laba diena! Vēlos Jūs nomierināt. Katram vecākam lielākā vai mazākā mērā nācās sastapties ar negulētām naktīm. Jums ļoti paveicas, ka līdz šim Jūsu puika bija tik labs gulētājs. Vēlos Jūs iedrošināt turpināt krūts barošanu. Tā ies tikai par labu. Tas ir normāli barot arī pa nakti. Mātes piens netikai pabaro un dod padzerties, bet arī nomierina, stiprina imunitāti, attīsta smadzenes un palīdz gremošanas procesā. Protams, Jums jāpārskata vakariņu ēdienkarte. Ieteikti ņemt nost putras, tas var būt par smagu. Arī labāk putras varīt uz ūdens bāzes, nepievienojot govs pienu. Govs piens ir ļoti smags produkts pret mazuļiem. Ieteiktu uz vakariņam, kuriem jābūt 2-3 stundas pirms gulēt iešanas, dod varītus dārzeņus. Arī pēc vakariņam jadod padzerties ūdeni vai mātes pienu. Ja gāzītes ir no piebarojuma, tad ar laiku gremošanas trakts stabilizēsies. Te var būt ir pārējas periods, jo visi ir individuāli. Pārskatiet dienu - var būt mazulim ir kāds stress. No nervu sistēmas pārslodzes viņs arī var gulēt sliktāk, jo pa nakti miegā pārstrādā visus notikumus. Uz vakara pusi izslēdziet visu, kas var pārslogot nervu sistēmu un uzbudina. Bet esmu pārliecināta gandrīz uz 80-90%, ka tomēr par iemeslu ir zobu šķilšanos. Tas tieši tajā laika posmā sākās un pārklājās ar piebarojuma sākumu. Mums arī pēc 6 men. vecuma sākās nakts negulēšanas maratoni. Te galvenais mieru un pacietību vecākiem. Es ietektu pamasēt smaganas, var būt palīdzēs gēls (Anaftin gel vai cits), grauzējs. Bet galvēnais pacietība un atcerēties, ka bērnam tajā laikā ir grūtāk nekā mums, pieaugušajiem.
Pievienots 27. okt 12:31

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE