Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Vēderu izeja

Labdien! Nevaru rast mieru. 
Dēlam,nu jau mums 5.mēneši, pagājušo nedēļu bija caureja. Varētu pat teikt,ka smaga. Pa brīvdienām parādījās asiņu dzīsliņas. Pirmdien aizgājām pie ārsta,bet viņš teica,ka tas ok un nav par ko satraukties. Lika dzert Liveo pilienus. Bet šodien pie pamperu maiņas pamanīju,ka tās asinis ir mazliet vairāk. Rīt atkal iesim pie ārsta.
Varbūt kāda var padalīties ar pieredzi??

Ievietots 14. okt 11:47

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Katucis

Iespējams ir kāda nepanesamība,noteikti vajag konstēties ar ārstu.Ar probiotiķiem gan arī mēdz būt,ka 2 kursi jāizdzer.Mana daktere arī vienmēr iesaka Liveo,bet reizēm liek uzreiz 2as pudelītes izdzert.Viņi jai dabīgi,nekādu ļaunumu nevar nodarīt.
Pievienots 26. okt 15:28

Atbildēt komentāram

Rūta22

Vai bērnu barojat ar krūti vai maisījumu? Kāpēc bija caureja? Varbūt kāds vēdera vīruss, varbūt devāt kādu piebarojumu, kas puncim nepatika. Variantu daudz, bet asinis noteikti nav norma. Jāiet pie ārsta. Par Liveo varu teikt tikai to labāko, bet visas labās baktērijas jālieto vismaz 1-2 nedēļas.
Pievienots  9. nov 18:14

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE