Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Jaundzimušā svara zudums un neēšana.

Labdien mammas un tēti!
Vēlos lūgt padomu, mēs nu jau ar manu 7.dienu veco puiku esam slimnīcā kopš viņa dzimšanas. Mazais need un atsakās ēst arī no pudelītes. Mazais kŕitas svarā jau 7dienu. Nezinu ko iesākt. Kā pierunāt mazo izēst pienu?
Gaidīšu jebkuru palīdzību. Paldies 

Ievietots 27. sep 10:35

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Olī.mamma

Sveika! Pati ar šo saskāros. Bijām pavasarī Siguldas slimnīcā. Piedzima mazais un arī bija slinks ēdājs. Līdz ar to man sākās problēmas ar pienu. Lai mazajam būtu vieglāk zīst,tad izmantojām krūts uzgaļus un +atslaucu. Bija ļoti grūti pamodināt,lai ēstu. Mums pat bija režīms:10-15min viena krūts,10-15min otra kruts; Atslauktais piens; ~20min pauzīte; Atslaucam nākošajai reizei(max15min); 1stunda atputa Un tā pa riņķi,līdz mazais sāk normāli ēst.
Pievienots 14. okt 11:54

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE