Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

PALĪDZIET ĶEIZARMAMMAS!

Sveikas, mīļās māmiņas. 
Man 11.09 bija otrais ķeizargrieziens. Plānveida operācija. 
Viss noritēja gludi, viegli.

Taču 13.09 kad bija jāiet mājās sakās problēmas. 
Sarkans pleķis ap rētu. Negribēja laist mājās, bet apsolījis dzert antibiotikas un labi uzvesties, ja kādi sarežģījumi tad fiksi braukt atpakaļ.

Tā lūk, sarežģījumi man nav temperatūra nav, tikai sarkanums paliek lielāks un lielāks iet uz augšu, leju un sāniem. Kā apdedzināt izskatās. Turpinu dzert zyrtex.

Piekdien biju slimnīcā uz atkārtotu pārbaudi, lai atrādīts. Vecākā daktere domā kad tā ir alerģiska reakcija nevis iekaisums vēderā. Tagad jādomā uz ko.

Padalieties lūdzu pieredzē, mazums vēl kādai kas tāds bijis. . 
Esmu noraizējusies.

Ievietots 20. sep 09:15

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Agusja

Labprāt pievienotu bildi, bet izskatās te nav iespējams.
Pievienots 20. sep 09:19

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE