Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Izglītojoša app/spēle bērniem latviešu valodā

Čau vecāki!

Man pašam ir divi bērniņi un, kad meklēju kādu aplikāciju latviešu valodā, lai puika var pabakstīt, kad, COVID laikā strādājot no mājām, nav laika viņam pievērsties, sapratu ka īsti nekā nav. Puika no angļu valodas aplikācijām ātri iemācījās vārdiņus, tāpēc nolēmu pamēģināt izveidot savu aplikāciju, jo pats strādāju kā programmētājs. Tagad, pēc pāris mēnešu darba, aplikācija ir pabeigta un vēlos ar to dalīties ar citiem vecākiem. Aplikācijā ir 90 dzīvnieku attēli ar nosaukumiem, kas ierunāti latviski. Dzīvnieki sadalīti kategorijās, lai nav bardaks.
Aplikācijā var izvēlēties arī testu, kur jāizvēlas pareizais dzīvnieks no piedāvātajiem, lai mazajiem sanāk arī mazliet pasmadzeņot, nevis tikai skatīties dzīvnieciņus.
"Testa grupas" vecākiem un viņu mazajiem ļoti patika.
Kupona saņemšanas un aplikācijas ielādes process ir pilnīgi anonīms un Jūsu epasts netiek nevienam rādīts, vai saglabāts.

Links kupona saņemšanai: ej.uz/dzivniekiberniem
YouTube video ar spēli:

Aplikācija Play veikalā (Android ierīcēm), kur var apskatīt video, bildes un sīkāku aprakstu (nepērciet, izmantojiet kuponu):

Novērtētu arī, ja Jūs padalītos ar viedokli, ja neesat ieinteresēti šāda tipa aplikācijā Jūsu bērnam. Katrs bērns ir savādāks un, kas palīdzēja manam bērnam apgūt jaunus vārdus, iespējams neinteresē Jūsu bērnam. Iespējams neredzat vajadzību, vai arī nepatīk "ekrānlaiks"?

Paldies!

Ievietots 18. sep 20:09

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

BildesUnSpēles

Aizmirsu piebilst, ka kupons paredzēts, lai app var dabūt bez maksas.
Pievienots 18. sep 21:35

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE