Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Ārpusdzemdes grūtniecības

Labdien meitenes!
viss ticamāk, man ir ārpusdzemdes grūtniecība tests ir pozitīvs, brūni izdalījumi-devos pie ārsta, kura saka ka termiņs ir tik mazs ka neko nevar pateikt. Jānodod hcg un pēc divām nesēļām atkal pie viņas. Arī teica, ja sākas asas sāpes + asinis steidzami uz slimnīcu. Nebiju gatva tajā brīdī to visu dzirdēt un tikai mājā atbraucos un lasot inetu, saoratu kas ir ārpusdzemdes grūtniecīaba. Saprotu ka trākākais ir zausēt olvadu bet var arī saglbāt visu ar zālēm. 
Vai kādai no jums ir šajā pieredze? Saprotu ja traki sāpi + asinis tad viss slikti. Bet kā lai notver to mirkli lai es tieku cauri tikai ar zālēm? Tagad nesaprotu kāpēc es uzreiz nevaru rīkoties?
paldies. 

Ievietots 13. sep 16:19

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Pierdzes par laimi nav, bet ārusdzemdes grutniecibu nedrikst vērot un gaidīt. Aizej pie cita ārsta vai braucu uz slimnīcu, saki, ka tev ir asas sāpes. Viņiem būs kaut kas jādara.
Pievienots 14. sep 06:14

Atbildēt komentāram

Ma90

Sveika! Es gan nesteigtos ar diagnozes uzstâdīšanu pašai vadoties tikai pēc info internetá ,bet vadìties vairâk pēc ārsta teiktā Ja uzskati ka nepiekrìti viedoklim noteikti var aiziet pie cita speciālista drošai sirdij. Par izgalijumiem grùtniecìbas sákumā gan liecina ka grùtniecība nav progresējoša vai nav iestájusies kârtìgi it ìpaśi ja mazs termiņš. Protams katrs gadijums citādāks un varbūt drīz būs viss kārtìba. Šādos grùtniecības jautâjumos īsti uz sitienu neko nevar darīt tikai jâgaida,protams ja sákas spēcìgas sâpes un asiņošana uz slimnìcu .
Pievienots 15. sep 04:36

Atbildēt komentāram

Ma90

un ja tiešām tā ir ârpusdzemdes grūtniecība nekādas zāles nepalīdzēs,jo neviens bērns nevar attìstìties ârpusdzemdes
Pievienots 15. sep 04:39

LAPAS KARTE