Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Alina Merkulova

Bērna tēvs paņem bērnu un atdod kad grib

​Labdien!
Vairs nav spēka risināt šo problēmu, tāpēc būšu spiesta iet tiesā, bet vispirms gribēju pakonsultētites. Nekad nebiju preti lai dēls komunicētu un tiktos ar bērnu, bet tēvs divus gadu to darīju tad kad viņam bija ērti, kad viņam darba grafiks bija atbilstošs un katru nedēļu tas bija mocīšanas, jo nezināju kad viņš gribēs redzēt bērnu, bet bērns mīl tēvu un tāpēc nāku pretī visu laiku. Kad bērna tēvs uzzināja ka man ir cilvēks un mēs dzīvojam visi kopā, sākas murgas. Vēl gadu tomēr es turpināju ka laba māte dot bērnu kad tēvs varēja, tas viss ieskaitot to, ka alimentus viņš nemaksā? bet šobrīd situācija nonākusi līdz tam, ka viņš vienkārši paņemt bērnu no bērnudārza un neatgriež mājās tad kad grib. Biju pie advokāta, uztaisījam vienošanas par saskarsmes tiesībam un alimentu summu , viņš to ignorē un neatbild uz to, turpina diktēt savus nosacījumus, piemēra pirmdien rakstot man e-pastu- es cetrutdien un piektdien būšu ar bērnu, ata. Kā arī emocionāli ietekmē uz bērnu, jo saka ko teikt mātei. Gribēju uzzināt ko var līdz tiesas nolēmumam darīt ar tādu uzvedību? Bērnudārzā teica ka viņi neko nevar darīt , jo tēvam ir tāda pašas tiesības paņemt no bērnudārza pēc likums. 

Ievietots 11. sep 2020 07:27

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE