Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Piena maisījums

Sveikas! Meitiņai 3menesi dotu maisījumu Frisolac gold 1 diena sanāk pa 180ml 4-5 reizes dienā vai nav pa maz? Nesen sāku barot tikai ar maisījumu jo piena vairs nav

Ievietots 8. jūl 2020 10:00

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Rozes

Es piezvanītu ģimenes ārstam un pajautātu
Pievienots 18. jūl 2020 18:57

Atbildēt komentāram

Zinošā mamma

Laba diena! 1. Šādos jautājumos jākonsultējas tikai ar ārstu, kā arī uzmanīgi jālasa instrukcija. Ar maisījumiem ir viegli pārdozēt, no kā bērniņš var strauji pieņemt svarā, kas var negatīvi ietekmēt viņa turpmāko veselību. 2. Kā Jūs saprotat, ka ir beidzies piens? Jautāju tādēļ, ka ap 3 mēnešiem piena plūsma krūtī stabilizējas un krūts kļūst mazākas. Man tā paziņa gandrīz nezaudēja krūts barošanu, jo izlēma, ka tur nekā nav, bet bija gan! Labi, ka aizgaja pie zīdīšanas konsultanta, un pat pēc mēneša pārtraukuma viņai izdevas atgriezties uz eksluzīvo krūts barošanu. Neticami, bet tā ir. Tā kā, ja ir vēlme jāsāk pielikt bērna atkal pie krūts, pēc kāda laika piens var atgriezties.
Pievienots 30. jūl 2020 07:39

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE