Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Tests negativs bet mēnešreižu nav jau 5 dienas

Labdien varbūt kāds var palīdzēt? Es jau kā gadu dzeru kontracepcijas tabletes regulāri kā vajag, katru dienu noteiktā laikā. Bet šoreiz kaut kas nav kārtībā mēnešreizes aizkavējās jau 5 dienas uztaisīju divus testus abi negativi, vakar domāju ka sākas jo bija nedaudz smerejumu šodien no rīt nekā nav ne smērejumu ne mēnešreižu. Pēdējo nedēļu man regulāri sāp galva un 3 dienas nedaudz velk vēdera lejas daļu kā pirms mēnešreizēm, ar mierīgu nekas nav mainījies varbūt nedaudz ātrāk nogurstu. Vai kontracepcijas dēļ grūtniecību var tests neuzrādīt?

Ievietots 5. jūl 10:21

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE