Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Auduma autiņbiksītes

Sveiki,
meklēju atsauksmes par auduma autiņbiksītēm no neseniem vai tagadējiem lietotājiem. Visur atrodu 10 gadus vecas diskusijas, kas manuprāt vairs nav aktuālas šādās tēmās. Apsveru domu iegādāties 

 vai varbūt 
Mansmazulis VIP komplekts gan uzrunā vairāk.
Vai lietojat kādas no šīm vai kādas citas? Atsauksmes? Negatīvās puses? Vai lietojat paralēli arī vienreizlietojamās, kādos gadījumos?
Paldies jau iepriekš! 

Ievietots 15. jūn 07:19

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Viesiss

Ja rūp apkārtējā vide un nav iebildumi regulāri mazgāt autiņus, tad to var darīt. Tā kā uzreiz jāiepērk vairumā, tad izdevīgāk ir sūtīt no ārzemēm, nevis pirkt Latvijā Sadaļa - Autiņi. Kad piešaujas nav tik traki. Pamperi sanāk ērtāki, bet ilgtermiņā krietni dārgāki. Ja parēķina, ka katrs bēbis izlieto n-tās pakas un pamperi sadalas labi, ja 1000 gados, tad ļoti atbalstāma izvēle. Pieļauju, ka tuvāko 20 gadu laikā pašreizējās autiņbikses tiks aizstātas ar videi draudzīgākām alternatīvām. Zīdainim nav iebildumu pret auduma autiņiem. Vienīgi braucot auto vai lidmašīnā apsvērtu iespēju, izmantot parastos pamperus, lai nav par to jādomā.
Pievienots 16. jūn 04:18

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE