Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Jauns mājdāržiņš "Nāc ciemos" centrā,

Pašā Rīgas centrā – Stabu ielā 105 ar 01.07.20. atvērsies jauns, burvīgs mājdārziņš ar mīļām un pieredzējošām auklītēm. Tā kā būsim viena neliela grupiņa, Jūsu bērnam varēsim nodrošināt nedalītu uzmanību bērniņa attīstībai un labsajūtai. Savukārt Jūs varēsiet ik rītu mierīgu sirdi atstāt savu ķiparu mums. “Nāc ciemos” mājdārziņš ir īstā izvēle, ja meklējat savam bērniņam mierīgu vidi un ģimenisku atmosfēru. Mēs būsim palīgs Jūsu bērnam uzsākt savas pirmās, patstāvīgās bērnudārznieka gaitas.

• Bērnus uzņemam vecumā no 1,5 līdz 4 gadiem;

• Darba laiks darba dienās no 7.30 līdz 18.30;

• Ir pieejams pašvaldības līdzfinansējums;

• Nodrošinam 3x ēdināšanu;

Sīkāka informācija, zvanot 23079099 vai rakstot

Ievietots 10. jūn 18:51

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE