Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

apvainošanās

sveiki,mums ir 18 mēnešus vecs dēls,ar citiem berniem dalas ar mantām,taču bieži ir reizes kad viņš spelejas un ja kads pieskaras vai paņem kadu no mantām kuras viņš bij nolicis sev viņš uzreiz apvainojas skrien prom apgulas uz zemes un sāk raudāt,tā notiek arī majas kad mes viņam neizdaram pa prātam vinš skrien prom uz citu izstabu nokrīt un sāk raudāt.. 

Ievietots 7. jūn 17:00

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Zinošā mamma

Laba diena! Tas ir normāli. Jūsu bērnam ,ka visiem bērniem šajā vecumā ir frustrācija. Tas nozīmē, ka viņam grūti samierināties, ka kaut kas nenotiek tā, ka viņš vēlas. Šajā attīstības stadijā bērns iemācās tikt ar to. Tikai tas viss bieži iet caur asarām un histērijām. Arī tas ir normāli, pat labi, ka bērns izdzīvo negatīvas emecijas, neviss paslepj sevī. No jūsu puses, janomierina bērns un jāizstāsta ko viņš jūt (sarugtināts, skumjšs, sadusmots utt.) un jāpaskaidro situācija. Ja ir stipra histērija, tad sākumā jānomierina, tad jāpaskaidro. Nekādā gadījumā nedrīkst atstāt vienu. Ir ļoti svarīgi nosaukt bērna emocijas, jo šādi viņš iemācās atsķirt savas emocijas, kas ļoti palīdzēs viņā turpmakājā dzīvē. Par dalīšanos ar savām mantam - bērnam ir tiesības dalīties vai nedalīties. Japaskaidro, ka viņš var dod, var nedod. Bērns var satraukties, ka cits bērns var salauzt, neatdot rotaļlietu un t.t. Pašsaprotams, ka mēs arī svešiniekam uz ielas savu telefonu nedosim.))))To, ko viņš negrib padalīties nenozīmē, ka viņš izaugs mantkarīgs. Ja viņš būs mīlēts un izaugs par labsirdīgo cilvēku, viņš noteikti padalīsies, bet šobrīd no viņa to prasīt nevajadzētu. Veiksmi! PS. Ja ir interese varu rekomendēt vienu video youtubā par šo vecumposmu (no ukraiņu psihoterapeites, tāpēc video ir krievu valodā).
Pievienots 30. jūl 08:10

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE