Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Lūdzu padalieties ar atsauksmēm par dzemdībām Ventspils slimnīcā. Plānoju tur dzemdēt taču skatoties atsauksmes ir ļoti maz atsauksmju.

Atbildes: -79, Skatījumi: 61283, Ievietots: 18. apr 2019 16:30, pēdējās izmaiņas: vakar 23:56 Lasīt vairāk
  • Man ir 15 grūtniecības nedēļa un jau otro nedēļu niez krütis, kā arī kåjas un vispār visas maliņas,bet vistrakāk krūtis. Biju pie dermataloga,teica,ka iespējams alerģija,bet no kā nav zināms. Vai kādai ir tā bijis? Jau ļoti...

Atbildes: 2, Skatījumi: 1619, Ievietots: 22. mai 19:48, pēdējās izmaiņas: 9. jūl 19:23 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Jau kādu laiciņu gan šuju, gan veidoju bērniņiem apģērbu un mantiņas, un vēlētos šīs lietas sākt pārdot onlainā. Esmu pētījusi, ka šīs lietiņas var pārdot tādos veikalos kā Etsy, Amazon un eBay, taču cik noprotu, ir...

Atbildes: 1, Skatījumi: 119, Ievietots: 9. jūl 15:00, pēdējās izmaiņas: 9. jūl 18:37 Lasīt vairāk
  • Sveikas, vai kādai grūtniecības sākumā nepieciešamas Dexamethason KRKA tabletes ginekologs izraksta grūtniecības sakumā ļoti dārgas zāles, bet ļoti efektībvas  maksā aptiekā 79,00EUR izdzēru vienu tāfelīti vairs nevajag dzert,...

Atbildes: 0, Skatījumi: 25, Ievietots: 9. jūl 10:04, pēdējās izmaiņas: 9. jūl 10:04 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Meitiņai 3menesi dotu maisījumu Frisolac gold 1 diena sanāk pa 180ml 4-5 reizes dienā vai nav pa maz? Nesen sāku barot tikai ar maisījumu jo piena vairs nav

Atbildes: 0, Skatījumi: 176, Ievietots: 8. jūl 10:00, pēdējās izmaiņas: 8. jūl 10:00 Lasīt vairāk
  • Man te varbūt offtopic, bet pie reizes gribēju pajautāt, kāda pieredze, kur labāk nopirkt? Steidzami vajadzētu kādus ieteikumus no pieredzes? 

Atbildes: 18, Skatījumi: 15979, Ievietots: 24. jūl 2009 00:30, pēdējās izmaiņas: 6. jūl 21:05 Lasīt vairāk
  • Mazuļa nākšana pasaulē ir ārkārtīgi īpašs notikums, un jaundzimušo fotosesija ir lielisks veids, kā to iemūžināt brīnišķīgās fotogrāfijās . Piedāvāju jaundzimušo un zīdaiņu fotosesijas tieši Jūsu mājās!

Atbildes: 0, Skatījumi: 250, Ievietots: 5. jūl 15:09, pēdējās izmaiņas: 5. jūl 15:09 Lasīt vairāk
  • Labdien varbūt kāds var palīdzēt? Es jau kā gadu dzeru kontracepcijas tabletes regulāri kā vajag, katru dienu noteiktā laikā. Bet šoreiz kaut kas nav kārtībā mēnešreizes aizkavējās jau 5 dienas uztaisīju divus testus abi negativi,...

Atbildes: 0, Skatījumi: 292, Ievietots: 5. jūl 10:21, pēdējās izmaiņas: 5. jūl 10:21 Lasīt vairāk
  • Cena 265 eur.​Iegādāts pie oficiālā izplatītaja. Garantija vēl 1.5 gadus. Pārdodam, jo nav vairs nepieciešams.Sniedz vienkāršu, bet precīzu menstruālo ciklu monitoringu. Radīts sievietēm, kurām patīk koncentrēties uz...

Atbildes: 1, Skatījumi: 99, Ievietots: 3. jūl 09:58, pēdējās izmaiņas: 3. jūl 10:36 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Vai varat ieteikt kādu ginekologu izvēlēties pirmā bērniņa gaidībām Siguldas/ Inčukalna apkārtnē? 

Atbildes: 0, Skatījumi: 344, Ievietots: 3. jūl 09:18, pēdējās izmaiņas: 3. jūl 09:18 Lasīt vairāk
  • Sveikas, Dāmas.Pirms nedēļas bija neizsargāts dzimumakts. Pēc pāris dienām piebrieda krūtis un sāka diezgan ļoti sāpēt. Līdz MR vēl 10 dienas, nekad tik ātri krūtis pirms MR nav sāpējušas.Vai kādai no Jums sāpošas un...

Atbildes: 1, Skatījumi: 419, Ievietots: 1. jūl 15:23, pēdējās izmaiņas: 2. jūl 15:35 Lasīt vairāk
  • Sveiki, varbūt kāda māmiņa nesen bijusi uz plānveida ķeizargriezienu Dobeles slimnīcā? Vai jums bija nepieciešams Covid 19 testa rezultāti? Vai bez tiem var iztikt?Cik ilgi palikāt slimnīcā? Man šis ir otrais ķeizars, pirmais notika...

Atbildes: 0, Skatījumi: 489, Ievietots: 29. jūn 18:00, pēdējās izmaiņas: 29. jūn 18:00 Lasīt vairāk
  • Sveikas visas kurām ir un kurām nav krūšu silikona implanti.Tagad tā ir vairāk vai mazāk aktuāla tēma.Es katru dienu domāju man vajag vai nē,jo daba nav apveltījusi ar lielām vai kaut normāla izmēra. :D Vairāk interesē to sieviesu...

Atbildes: 21, Skatījumi: 31516, Ievietots: 24. jan 2013 08:25, pēdējās izmaiņas: 24. jūn 15:02 Lasīt vairāk
  • atsauksmes kadas izmainas?  Ir rezultats nav.paldies

Atbildes: 6, Skatījumi: 10300, Ievietots: 26. apr 2014 16:57, pēdējās izmaiņas: 24. jūn 15:02 Lasīt vairāk
  • esmu grūtniecības 20 nedēļā un sakarā ar to ka man sāp mugura un kājas smaga darba dēļ aizgāju uz lapu. Ģimenes ārsts teica ka varot tikai iedot lapu uz 10 dienām.  Vai var mainīt ģimenes ārstu esot uz slimības lapas?

Atbildes: 15, Skatījumi: 49587, Ievietots: 20. mar 2019 18:39, pēdējās izmaiņas: 24. jūn 09:42 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE