Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Niez krūtis

Man ir 15 grūtniecības nedēļa un jau otro nedēļu niez krütis, kā arī kåjas un vispār visas maliņas,bet vistrakāk krūtis. Biju pie dermataloga,teica,ka iespējams alerģija,bet no kā nav zināms. Vai kādai ir tā bijis? Jau ļoti apnika,īpaši vakaros nav izturams,kā viss niez. Nesaprotu pie kā vēl griezties ar šādu problēmu. 

Ievietots 22. mai 19:48

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Kale

Ja ir nieze bez izsitumiem, pajautā ārstam par grūtniecības holestāzi. Tā mēdz veidoties vēlāk grūtniecībā, bet retos gadījumos var būt arī ātrāk. Visticamāk jau ka nē, negribu Tevi biedēt Drošībai nodod aknu analīzes (2 dažādas), ārstam vajadzētu zināt.
Pievienots  5. jūn 08:49

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE