Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Niez krūtis

Man ir 15 grūtniecības nedēļa un jau otro nedēļu niez krütis, kā arī kåjas un vispār visas maliņas,bet vistrakāk krūtis. Biju pie dermataloga,teica,ka iespējams alerģija,bet no kā nav zināms. Vai kādai ir tā bijis? Jau ļoti apnika,īpaši vakaros nav izturams,kā viss niez. Nesaprotu pie kā vēl griezties ar šādu problēmu. 

Ievietots 22. mai 2020 19:48

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Kale

Ja ir nieze bez izsitumiem, pajautā ārstam par grūtniecības holestāzi. Tā mēdz veidoties vēlāk grūtniecībā, bet retos gadījumos var būt arī ātrāk. Visticamāk jau ka nē, negribu Tevi biedēt Drošībai nodod aknu analīzes (2 dažādas), ārstam vajadzētu zināt.
Pievienots  5. jūn 2020 08:49

Atbildēt komentāram

ZaneZvaigzne-Kupica

Sveika! Nu jau esmu tikusi cauri grūtniecībai, esmu sveika un vesela un ar super smaidīgu bebīti.... Kādēļ to rakstu. Izlasīju Tavu "bēdu" un šķiet, ka Tev varētu būt tas pats kas bija man... grūtniecības holestāze (man arī viss sākās ar krūšu niezēšanu). Kasīšanās sākās ap 15. 16 nedēļu un pavisam pārgāja aptuveni mēnesi pēc dzemdībām. Jāpiebilst, ka man bija ļoti slikti aknu rādītāji, man pašai par sevi analīzes ir švakas. Lieliski saprotu kā Tu jūties, es biju izmēģinājusi visu, lai tikai nekaitīgā veidā varētu sevi nomierināt un atslābināt. Atceros, ginekoloģe man izrakstīja Ursafalk un tad vēl tādu nomierinošu pieniņu-eļļiņu ko vannā lēju. Bija periods kad sēdēšana vannā palīdzēja un tad atkal posms kad nespēju pat dušā ieiet, jo pēc ūdens saskares ar ādu vēl vairāk viss niezēja. Tad es smērējos ar pārtikas veikalos nopērkamo kokosriekstu sviestu. Vienvārdsakot novēlu izturību un apziņu, ka tas pāries.
Pievienots  9. jūl 2020 19:23

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE