Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Aicinu pieteikties Tevi uz savu online veselīga dzīvesveida apmācības projektu!

​Sveiki! Tā kā man ir ķibelīte ar mājaslapu, jo to nav iespējams dabūt iekš google, kā arī, to tur atrast, nolēmu riskēt un ielikt to šeit! Visa nepieciešamā informācija gan par mani, gan par projektu un tā ideju, ir atrodama majaslapā, kur ir arī atrodams instagram konts. Jautājumus un pieteikšanās vislabāk sūtiet DM uz instgaram

Ievietots 21. mai 10:58

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

fitgirl

savadakameitene

Superīga sieviete un trenere! Ļoti motivējoša, ļoti izpalīdzīga, ļoti laipna un draudzīga pati esmu 2. projekta mēnesī, veiksmīgi
Pievienots 21. mai 16:45

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE