Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Vēdergraizes skolniekam

Skolnieks, 3,klase, regulāri sūdzās, ka sāp vēders. Man jau liekas, ka simulē, bet nevar īsti saprast. Pie ārsta šobrīd netiekam. 
Kā palīdzēt? Man mājās ir Liveo labās baktērijas, dodu tās. It kā palīdzot, bet varbūt tikai placebo efekts. Ko vēl varētu pret vēdersāpēm? Paldies!

Ievietots 27. mar 08:32

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

ZaneD

Liveo ļoti labi tiek galā ar disbalansu zarnās, bet ja nu sāp ilgstoši, tad gan jājautā ārstam.
Pievienots  6. apr 17:29

Atbildēt komentāram

Rūta22

Jā, Liveo mūsmājās vienmēr ir atrodams aptieciņā Tā kā šobrīd uz skolu nav jāiet, arī vēders vairs nesāp. Hmmm...
Pievienots 10. apr 14:42

Morra

Pat ja berns tiešām simulē, vinam nav jāredz, ka Jūs tā domājat. Jebkurā gadījumā jāmeklē cēlonis - tā bērns mācīsies risināt īstas problēmas un sapratīs, ka ir jums svarīgs. Arī simulēšana nav vienkārši kāds joks, jāmeklē cēlonis, kāpēc bērns skolā nejūtas labi vai varbut cīnās par vecāku rūpēm un uzmanību, ko citādi nevar saņemt sev vajadzīgajā daudzumā. Vedersāpes, ejot uz skolu vai bērnu dārzu, var būt arī īstas. Biežs cēlonis ir stress, kas maina zarnu mikrofloru. Vēl viens biežs cēlonis ir tas, ka bērni skolā neiet uz tualeti - jo izjūt bailes to darīt. Varbūt tualetes ir nepatīkamas, slikti ož, vai ir lārāk publiskas, vai bērns kautrējas no vienaudžiem ilgi atrasties tualetē. Tas ir diezgan tipiski. Tādā gadījumā iesaku parūpēties par uzturu, kas nodrošina labu vedera izeju - regulāri est bietes, plūmes, ābolus, škiedrvielas, neēst saldumus, balto miltu produktus, regulāri izkustēties. Tādā veidā bērnam būs laba un regulāra vēdera izeja, un viņš vismaz mājās regulāri atbrivosies no visa liekā, attiecīgi arī skolā nesāpēc puncis.
Pievienots 11. apr 07:23

Atbildēt komentāram

Morra

Atvainojos par daudzajām kļūdām, rakstu no telefona... P.S. nav, protams, berns jaspiež tieši uz boešu ēsanu, ja tās negaršo, vienkārši jāpārskata ēdienkarte un dzivesveids, katrs var atrast sev mīlus dārzeņus. Viens pats probiotiķis ir vējā izmesta nauda, jo tām bakterijām no kaut kā jādzīvo, un tās ir škiedrvielas, škiedrvielas, šķiedrvielas. Ja to jau tāpat pietiek, jamekle emocionāls cēlonis un jākonsultējas ar ārstu!
Pievienots 11. apr 07:29

Atbildēt komentāram

Rūta22

Paldies par viedokli. Cenšamies ēst veselīgi, bet protams gadās arī pa kādam našķim. Saprotu, ka probiotiķis visu nērstē, bet mūsu gadījumā palīdz. Iespējams, ka tiešām psiholoģiska rakstura problēma, jo tagad mācoties no mājām, vēders vairs nav sāpējis.
Pievienots 14. apr 12:19

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE