Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Cik lielā mērā nauda ietekmē jūs un jūsu attiecības? Vai viņa mēdz būt par vienu no nesaskaņu iemesliem? 

Atbildes: 49, Skatījumi: 48184, Ievietots: 3. feb 2009 21:43, pēdējās izmaiņas: vakar 08:41 Lasīt vairāk
  • esmu grūtniecības 20 nedēļā un sakarā ar to ka man sāp mugura un kājas smaga darba dēļ aizgāju uz lapu. Ģimenes ārsts teica ka varot tikai iedot lapu uz 10 dienām.  Vai var mainīt ģimenes ārstu esot uz slimības lapas?

Atbildes: 10, Skatījumi: 52035, Ievietots: 20. mar 2019 18:39, pēdējās izmaiņas: 4. aug 16:01 Lasīt vairāk
  • Lūdzu padalieties ar atsauksmēm par dzemdībām Ventspils slimnīcā. Plānoju tur dzemdēt taču skatoties atsauksmes ir ļoti maz atsauksmju.

Atbildes: -115, Skatījumi: 64334, Ievietots: 18. apr 2019 16:30, pēdējās izmaiņas: 2. aug 10:00 Lasīt vairāk
  • Ko jūs kādus izsargāšanās līdzekļus lietojat?

Atbildes: 0, Skatījumi: 351, Ievietots: 31. jūl 10:31, pēdējās izmaiņas: 31. jūl 10:31 Lasīt vairāk
  • sveiki,mums ir 18 mēnešus vecs dēls,ar citiem berniem dalas ar mantām,taču bieži ir reizes kad viņš spelejas un ja kads pieskaras vai paņem kadu no mantām kuras viņš bij nolicis sev viņš uzreiz apvainojas skrien prom apgulas uz zemes un...

Atbildes: 1, Skatījumi: 1379, Ievietots: 7. jūn 17:00, pēdējās izmaiņas: 30. jūl 08:10 Lasīt vairāk
  • vai drīkst dod tikko dzimušam bērniņam negāzēto veikala ūdeni? mums mājās pat novārīts ir tik rūsains , ka nosēžas pedelītes dibenā, ka tādu jau nedosim, bet padzerties mazulim vajaga..

Atbildes: 8, Skatījumi: 10867, Ievietots: 15. apr 2010 14:01, pēdējās izmaiņas: 30. jūl 07:47 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Meitiņai 3menesi dotu maisījumu Frisolac gold 1 diena sanāk pa 180ml 4-5 reizes dienā vai nav pa maz? Nesen sāku barot tikai ar maisījumu jo piena vairs nav

Atbildes: 2, Skatījumi: 1069, Ievietots: 8. jūl 10:00, pēdējās izmaiņas: 30. jūl 07:39 Lasīt vairāk
  • Lūdzu iesakiet normālu pediatru pie kā aiziet uz konsultāciju par bērna barošanu. Esmu bijusi uz 2 vai 3 konsultācijām pie pediatres Dinas Krūzes, šo ārstu neieteiktu nevienam, pēc viņas konsultācijām man tagad trīc rokas, ir...

Atbildes: 1, Skatījumi: 633, Ievietots: 22. jūl 07:35, pēdējās izmaiņas: 30. jūl 07:10 Lasīt vairāk
  • Sveiki, vēlējos padalīties pieredzē, varbūt kādam tas šobrīd ir tieši aktuāli :)Pirms gada ar vīru iegādājāmies matraci sev, tāpēc ilgi nebija jādomā, kur meklēt matraci mazuļa gultiņai. To iegādājāmies veikalā ORMĒBELES, kas...

Atbildes: 1, Skatījumi: 2590, Ievietots: 28. feb 2019 12:28, pēdējās izmaiņas: 22. jūl 10:13 Lasīt vairāk
  • Mazuļa nākšana pasaulē ir ārkārtīgi īpašs notikums, un jaundzimušo fotosesija ir lielisks veids, kā to iemūžināt brīnišķīgās fotogrāfijās . Piedāvāju jaundzimušo un zīdaiņu fotosesijas tieši Jūsu mājās!

Atbildes: 0, Skatījumi: 1055, Ievietots: 5. jūl 15:09, pēdējās izmaiņas: 21. jūl 22:40 Lasīt vairāk
  • Labdien. Mūsu mazulim drīz laiks pārsēsties jo sākam izaugt no kulbas. Skatos Joie versatrax un Cubex Balios S pastaigu ratus bet nevaru izvēlēties. Praktiskāki liekas Joie savukārt Cubex liekas kvalitatīvāki un vieglāk manevrējami....

Atbildes: 0, Skatījumi: 769, Ievietots: 16. jūl 12:07, pēdējās izmaiņas: 16. jūl 12:07 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Jau kādu laiciņu gan šuju, gan veidoju bērniņiem apģērbu un mantiņas, un vēlētos šīs lietas sākt pārdot onlainā. Esmu pētījusi, ka šīs lietiņas var pārdot tādos veikalos kā Etsy, Amazon un eBay, taču cik noprotu, ir...

Atbildes: 2, Skatījumi: 1032, Ievietots: 9. jūl 15:00, pēdējās izmaiņas: 14. jūl 07:37 Lasīt vairāk
  • Esmu atlasījusi 3 labākos, vizuāli pievilcīgākos (hihi) un, manuprāt, pēc informācijas piedāvātības izdevīgākos digitālā mārketinga kursus, taču man ir problēmas pašai izlemt, ko tad īsti ņemt no šiem?1....

Atbildes: 0, Skatījumi: 786, Ievietots: 14. jūl 04:58, pēdējās izmaiņas: 14. jūl 04:58 Lasīt vairāk
  • labdien mani sauc santa man ir mazi 6 bernini kuriem ir 7,5,3,2,un pēdējiem dviniem 9 menesi.mes atrodamies krizes centra jau 4 pec skaita.taka mūsu ģimenē nav miera mums no berna teva kas mani visulaiku sit bernus traume. A policija neko nedara....

Atbildes: 0, Skatījumi: 899, Ievietots: 14. jūl 03:50, pēdējās izmaiņas: 14. jūl 03:50 Lasīt vairāk
  • Man ir 15 grūtniecības nedēļa un jau otro nedēļu niez krütis, kā arī kåjas un vispār visas maliņas,bet vistrakāk krūtis. Biju pie dermataloga,teica,ka iespējams alerģija,bet no kā nav zināms. Vai kādai ir tā bijis? Jau ļoti...

Atbildes: 2, Skatījumi: 2486, Ievietots: 22. mai 19:48, pēdējās izmaiņas: 9. jūl 19:23 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE