Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Aukle, mājsaimniece Norvēģijā.

Meklējam jautru dzīvespriecīgu meiteni , sievieti , kura tiktu lieliski galā ar mājas darbiņiem. Mājas darbiņos ietilpst: mājas uzkopšana, ēst pagatavošana, palaist bērnus uz skolu un tos sagaidīt no skolas (Bērni uz un no skolas brauc ar taksometru.). Bērniem ir 7 un 8 gadi , viņi ir ļoti mīļi un sirsnīgi bērni. Un viņi ļoti gaida auklīti ar kutu var padejot un uzspēlēt kompjūteru. Dzīvojam privātmājā , Jums pienāksies sava istaba ar visām ērtībām un Latvijas TV. Lieliska iepēja iekrāt naudu , jo ikdienas izdevumi Jūs neskars. Tuvāk info e-pastā:


Ievietots 22. feb 18:10

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:



 

LAPAS KARTE