Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

D vitamīns grūtniecei

Jaunai grūtniecei krisiski zems D vitamīns. Kā vislabāk un drošāk pacelt līmeni? Kuri vislabākie aptiekā pieejamie produkti? paldies! 

Ievietots 20. feb 12:20

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

ZaneD

Vislabākā cenas, daudzuma un kvalitātes attiecība ir Nateo 4000. Pati nesen pētīju aptieku plauktus Un grūtniecei D vit ir vajadzīgs papildus, bet devas gan vislabāk jautāt ārstam. Jo ar uzturošo devu pacelt līmeni neizdosies.
Pievienots 26. feb 09:59

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja
Par šo gan noteikti konsultējies ar savu ginekologu vai vecmāti.
Pievienots  3. mar 09:44

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE