Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Vīrietis un viņa māte.

Labdien! 
Situācija sekojoša. Esmu kopā ar vīrieti jau labu laiku, bet attiecībās nepārtraukti jaucas viņa māte. Sajūta tāda, itkā viņa uzskatītu sevi par dēla sievitie. Katru dienu viņa mūs apciemo. Katru dienu viņa no rīta līdz vakaram viņam svana, sūta ziņas, sūta balss ziņas. Viņa ir visur. Viņš viņai atskaitās pilnīgi par visu, tā itkā viņam būtu 10 gadu, bet viņai ir jau pāri 30. Visu laiku viņš tiek kontrolēts un pamācīts. Viņa ir gatava izdomāt dažādus melus, lai pievērstu sev uzmanību. Visur viņa ir pirmā, galvenā un svarīgākā. Visu laiku viņa pārbauda robežas, cik tālu viņa var iet. Tas viss ir neizturami, bet zinu, ka ne es vienīgā tāda, kura nespēj izturēt vīramātes izgājienus. 
Šodien ir valentīndiena. Man tā neko daudz nenozīmē, bet cerēju, ka vismaz šodien savam vīrietim būšu īpaša, bet nē...viņa māte ierodas pie mums un viņš viņu apsveic ar sarkanām rozēm!!! 
Es gribu zināt - vai es esmu vienīgā, kurai šis viss neliekas normāli??? Vai arī tas ir normāli, ka dēls savu vāti apsveic valentīndienā ar rožu klēpi un bučām???

Ievietots 14. feb 12:03

Ieraksti komentāru
Secība:

LaTom

Pirmkārt, tas nav normàli un daudzas sievietes tā jūtas Nevarēšu gan neko daudz ieteikt, jo parasti šāda veida vīrieši , kas līdz mūža beigām turās mammas brunčos nekad nemainās Viņi ir audzinātu bùt par mammu puikām un tādi arī paliks. No mammas arī tālu netiksiet prom jo noteikti būs kāds iemesls kapēc jānāk un jajaucās utt. Arī izvēlēties starp sevi un mammu nekad nevar likt jo noteikti izvēle būs mamma. Vienīgais ieteikums ir atrast mammai savu vīrieti vai suni un meiğināt nodarbinăt ar dažādām aktivìtātem (ceļojumi,kursi utt) un tad nebūs tik daudz brīvā laika, ko jaukties dēla dzīvē.
Pievienots 15. feb 07:54

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE