Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

USG ir obligāts?

​Sveiki,

Stājos uzskaitē 8.nedēļā (ginekoloģe pārbaudīja ar savu usg kabinetā), tad nosūtīja uz 1.usg ar visām tām analīzēm uz riskiem, pataloģijām, sindromiem.  Esmu vēl jauna un neesmu riska grupā, 3.grūtniecība. Zinu ļoti labi kas kā un kāpēc. Man daudzu apstākļu sakritības dēļ neizdevās tikt uz to 1.usg (skrīningu) nepieciešamajā laika posmā.
Šodien ginekoloģe mani visādi apcēlu un vēl teica, ka man būs slims bērns u.c. Teica, ka nedos man 70 grūtniecības atvaļinājumu, lai ceru tikai uz 56 dienām. Viņa arī atsakās man pagaidām dot Mātes pasi.
Vai usg vispār skaitās obligāts pasākums? Man tagad jānolaiž rokas vai arī varu kaut kā pacīnīties par tām 70 dienām?
Varbūt rakstīt paskaidrojumu par šo pārkāpumu vai arī mainīt ginekoloģi(pie šīs jau negribu iet) un vienoties par 70 dienām.

Ievietots 29. jan 21:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE