Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

USG ir obligāts?

​Sveiki,

Stājos uzskaitē 8.nedēļā (ginekoloģe pārbaudīja ar savu usg kabinetā), tad nosūtīja uz 1.usg ar visām tām analīzēm uz riskiem, pataloģijām, sindromiem.  Esmu vēl jauna un neesmu riska grupā, 3.grūtniecība. Zinu ļoti labi kas kā un kāpēc. Man daudzu apstākļu sakritības dēļ neizdevās tikt uz to 1.usg (skrīningu) nepieciešamajā laika posmā.
Šodien ginekoloģe mani visādi apcēlu un vēl teica, ka man būs slims bērns u.c. Teica, ka nedos man 70 grūtniecības atvaļinājumu, lai ceru tikai uz 56 dienām. Viņa arī atsakās man pagaidām dot Mātes pasi.
Vai usg vispār skaitās obligāts pasākums? Man tagad jānolaiž rokas vai arī varu kaut kā pacīnīties par tām 70 dienām?
Varbūt rakstīt paskaidrojumu par šo pārkāpumu vai arī mainīt ginekoloģi(pie šīs jau negribu iet) un vienoties par 70 dienām.

Ievietots 29. jan 21:34

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE